PureSystems

Primární navigace kartami

Potřebujete asistenci?

 

Konsolidací 75 existujících fyzických strojů na jediný server lze snížit náklady na energie cca o 25 procent. To pomůže zlepšit provozní marže a umožní investovat cenné finanční prostředky do inovací ve zdravotnictví.

- Andrea Guido
manažer provozu IT
Ospedale di Novara

Zhlédnout video k VALECARD (00:04:25)


Případové studie PureSystems

 

Zobrazit další případové studie

 

Walgreens

Dokážete optimalizovat procesy tak, abyste urychlili předávání dat zákazníků svým zaměstnancům? Společnost Walgreens s využitím vzorců z řešení IBM PureApplication System vytvořila sestavu obchodních pravidel, která automatizují a pomáhají urychlit běžné administrativní rozhodování.

- Jason Stott, ředitel pro infrastrukturu, Walgreens

Paula Post, společnost BonTon
Bon-Ton

Mohou maloobchodníci lépe porozumět potřebám svých zákazníků? Společnost Bon-Ton implementovala řešení IBM PureData for Analytics s cílem získávat poznatky na základě informací shromažďovaných od zákazníků.


- Paula Post, viceprezidentka skupiny pro optimalizaci prodeje zboží, Bon-Ton

Charles Long
Centerline

Společnost Centerline potřebovala výkonnější a agilnější IT infrastrukturu s lepší odezvou, aby mohla svým zákazníkům nabídnout "zodpovědná a kreativní" řešení. Platforma IBM PureFlex System se osvědčila jako efektivní a integrovaný systém zajišťující ukládání dat, síťové prostředí a výpočetní výkon - vše v jednom.

- Charles Long, CEO, Centerline Digital


Blog PureSystems

 

Hybridní cloudy čisté jako obloha

Hybridní cloudy čisté jako obloha, s novými schopnostmi

Nejnovější IBM PureApplication Software verze 2.0 využívá zdokonalený generátor vzorců.

Informujte se o výhodách

Lego

Jak využít řešení IBM PureApplication Service on SoftLayer k sestavení vlastního cloudu

Pomocí pokročilých řešení cloudu od IBM můžete kreativně vytvářet složitá prostředí na základě vzorců, podobně jako z kostiček LEGO.

Přečtěte si příspěvek na blogu

Paula Post, společnost BonTon

Společnost Bon-Ton Stores dokázala rychle získat poznatky o zákaznících

Řešení IBM PureData System for Analytics pomáhá americkému maloobchodnímu řetězci budovat pokrokové nákupní prostředí.

Přečtěte si příspěvek Future Ready Friday na blogu

Pokračovat na webové stránky PureSystems

Celosvětově první řada systémů s integrovanými odbornými znalostmi


Podívejte se, jak integrované a
vysoce dostupné
odborné znalosti mění IT

Expertní integrované systémy jsou předurčeny změnit IT i podniky. Produkty PureSystems rozhodujícím způsobem překlápějí funkce a ekonomické ukazatele IT ve prospěch vaší organizace. Využívají k tomu integrované odborné znalosti, kompletní návrh typu "vše v jednom" a celkově jednodušší správu.

Autor a lektor Peter Hinssen diskutuje se skupinou odborníků o současné podobě IT a nástupu i dopadu expertních integrovaných systémů.

 

Zhlédnout video diskuse u kulatého stolu

Pokračovat na webové stránky PureSystems

Celosvětově první řada systémů s integrovanými odbornými znalostmi


Je na čase zcela
změnit přístup,
jakým organizace
mohou využít odborné znalosti v oblasti IT.

Expertní integrované systémy jsou předurčeny změnit IT i samotné podniky a to využitím integrovaných odborných znalostí v podobě kompletního návrhu typu "vše v jednom" a celkově jednodušší správy.

Zjistěte, co lze dokázat nasazením integrovaných odborných znalostí. Informujte se o významu vzorců odborných znalostí pro podniky. Zveme vás ke zhlédnutí úvodního webového vysílání.

 

Zhlédnout úvodní webové vysílání

Pokračovat na webové stránky PureSystems

Expertní systémy oživující chytřejší planetu

V poslední době se zvyšuje inteligence téměř všech předmětů, které běžně používáme: od jednoduchých zařízení, která nosíme po kapsách, až po složité energetické sítě napájející velkoměsta. Srdcem tohoto rychlého vývoje jsou infrastruktury, které se rovněž proměňují - zvyšují svou inteligenci a získávají nové schopnosti.
V IBM nyní začleňujeme odborné znalosti přímo do výpočetních systémů, a vytváříme tak nový druh počítačů představovaných pod názvem expertní integrované systémy. Tyto systémy stavějí na tzv. vzorcích odborných znalostí (Patterns of Expertise), což je proces získávání kolektivních znalostí ze všech odvětvích za účelem vybudování širokého spektra schopností, rapidního zkrácení času a snížení nákladů na implementaci.

Pokračovat na webové stránky PureSystems

Nemluvme o budoucnosti informačních technologií.
Realizujme ji.


Ambuj Goval, generální manažer IBM pro vývoj a výrobu,
Systems and Technology Group

Máte zájem o další informace o příležitostech, jež skýtá vývoj řešení IBM PureSystems? Ať již jste obchodním partnerem IBM nebo potenciálním novým členem komunity obchodních partnerů IBM, pokračujte přes některý z níže uvedených odkazů.

Prohlédnout si zdroje pro
obchodní partnery IBM

Další informace zde

Dosud nejste obchodním
partnerem IBM?

Zapojte se do programu PartnerWorld!

Zhlédnout video

Pokračovat na webové stránky PureSystems

Měníme celkovou efektivitu IT

Plných 70 % z rozpočtu na IT se v současnosti vynaloží pouze za provoz a údržbu*, což často vede ke kompromisům v otázkách výkonu i poskytování služeb. Jak tedy alokovat více prostředků na inovativní služby, které by uspokojily obchodní potřeby vaší organizace?
Odpověď je jednoduchá. PureSystems, celosvětově první řada systémů s integrovanými odbornými znalostmi. - Díky integrovaným odborným znalostem založeným na 'vzorcích' - tj. odborných znalostech vycházejících z tisíců projektů IBM, detailního výzkumu a osvědčených doporučených postupů - můžete rychle automatizovat celou řadu funkcí IT. Dokážete rychleji poskytovat nové aplikace a služby, hospodárně reagovat na měnící se požadavky a zlepšit zpracování pracovní zátěže.

* IDC, Game Changing Virtual Technology: Major Shifts and Innovations that will Forever Change your IT Business (Virtuální technologie měnící pravidla hry: Zásadní posuny a inovace, které navždy změní vaše IT aktivity), dokument č. #DR2011_GS4_MB, březen 2011

Podívejte se na nabídky produktů IBM PureSystems očima odborníků z oboru

Prostřednictvím automatizovaného přehledu se blíže seznámíte s produktovou řadou IBM PureSystems a zjistíte, jak vzorce odborných znalostí mohou zjednodušit i složité úlohy, ušetřit čas i peníze a pomoci dosáhnout požadovaných výsledků v kratším čase.

Podívejte se podrobněji na řešení IBM PureSystems

Pokračovat na webové stránky PureSystems

Využijte veškerý potenciál vzorců k rychlejšímu vybudování dynamického cloudu

Cloud může přispět k vytvoření nových služeb, rozšíření investic do vašich existujících aplikací a prosazení inovací vašich podnikatelských činností – zatímco tradiční metody mohou být příliš složité a nákladné.

Technický ředitel IBM pro platformu PureApplication Systems Jason McGee hovoří o tom, jak řešení PureSystems využívají vzorce odborných znalostí k rychlejšímu a bezpečnějšímu vytváření a implementaci aplikací provozovaných lokálně i externě v rámci dynamického cloudu.

Zhlédnout video 

IBM PureApplication Service
on SoftLayer