Neem contact op met een IBM-vertegenwoordiger en ontdek wat wij voor u kunnen doen.

IBM verzorgt diensten van de hoogste kwaliteit met persoonlijke assistentie voor uw organisatie. Benut de mogelijkheden van IBM. Laat zowel de technische als de commerciële teams uw uitdagingen in kaart brengen en de beste oplossingen ontwikkelen tegen betaalbare prijzen.

Banking
Naam Functie E-mailadres
François Hillaert (EN) (FR) (NL) Account Manager Belgium & Luxemburg for Finance and Distribution sector francois_hillaert@be.ibm.com


Read More

Communications
Naam Functie E-mailadres
Ruud Konig IBM Netherlands Cross Industries Account Manager ruud_konig@nl.ibm.com


Read More

Consumer products
Naam Functie E-mailadres
Ruud Konig (EN) (NL) IBM Netherlands Cross Industries Account Manager ruud_konig@nl.ibm.com


Read More

Distribution
Naam Functie E-mailadres
François Hillaert (EN) (FR) (NL) Account Manager Belgium & Luxemburg for Finance and Distribution sector francois_hillaert@be.ibm.com

Education
Naam Functie E-mailadres
Steven Van Muijden (DE) (EN) (FR) (NL) IBM Client Unit Leader stevenvanmuijden@nl.ibm.com

Energy and Utility Services
Naam Functie E-mailadres
Steven Van Muijden (DE) (EN) (FR) (NL) IBM Client Unit Leader stevenvanmuijden@nl.ibm.com


Read More

Health Care
Naam Functie E-mailadres
Ruud Konig (EN) (NL) IBM Netherlands Cross Industries Account Manager ruud_konig@nl.ibm.com


Read More

Industrial
Naam Functie E-mailadres
Ruud Konig (EN) (NL) IBM Netherlands Cross Industries Account Manager ruud_konig@nl.ibm.com

Read More

Insurance
Naam Functie E-mailadres
François Hillaert (EN) (FR) (NL) Account Manager Belgium & Luxemburg for Finance and Distribution sector francois_hillaert@be.ibm.com


Read More

Retail
Naam Functie E-mailadres
Ruud Konig (EN) (NL) IBM Netherlands Cross Industries Account Manager ruud_konig@nl.ibm.com


Read More

Naam Functie Products E-mailadres
Bianca Welgraaf (NL) (DE) (EN) (ES) SWG Renewals IBM Digital Sales Specialist Analysis software biancawe@ie.ibm.com


Read More

Connect with an IBM representative
Naam Functie E-mailadres
Claire de Ridder Software Subscription & Support Renewals Sales Manager Benelux claire.deridder@ie.ibm.com
Jacob Rijksen (EN) (NL) Software Subscription & Support Renewals Teamleader Benelux jacrijks@ie.ibm.com
Sofie Van Acker (EN) (FR) (NL) Software Subscription & Support Renewals Sales Specialist Benelux vanacks@ie.ibm.com
Anselm Menger (EN) (NL) Software Subscription & Support Contract Sales Belux anselmme@ie.ibm.com
Caroline Godeau IBM Digital Sales - Software Support Channel cgodeau@ie.ibm.com
Carmen Miller Software Subscription & Support Renewals Sales Specialist Benelux millerca@ie.ibm.com


Read More

Private Digital Commerce
Naam Functie E-mailadres
Martijn Bekkering (EN) (NL) Private Digital Commerce Manager bekkerin@nl.ibm.com
Dennis Nijhof (DE) (EN) (NL) Program manager MSP Digital Sales Benelux dennisnijhof@nl.ibm.com
Han Teunissen (EN) (NL) IBM Private Digital Commerce Sales han_teunissen@nl.ibm.com

All services
Naam Functie E-mailadres
Frédérique Cobben Business Development Specialist | Cloud, Mobility & Security Solutions | BENELUX Infrastructure & Cloud Services fdcobben@ie.ibm.com
Kenneth van Kempen (DE) (EN) (NL) IT Services Sales Specialist kempenke@ie.ibm.com
Atya Arain Business Development Specialist aarain@ie.ibm.com

Cloud
Naam Functie E-mailadres
Cor Ranzijn (EN) (NL) (DE) Business Development Manager Service Provider Market cor_ranzijn@nl.ibm.com

Read More

Read More

Hardware and Software Maintenance
Naam Functie E-mailadres
Bastiaan van den Bos IBM Digital Sales Brand Specialist bastiaav@ie.ibm.com
Jordan Garrity Digital Sales Specialist | Technology Support Services | BeNeLux jordan.garrity@ie.ibm.com


Read More

Read More