Integrācija
mobilajiem pakalpojumiem

Piemērota IT infrastruktūra var nodrošināt mobilos pakalpojumus ārpus datu centra. Veidojiet un izmantojiet API. Integrējiet visa uzņēmuma IT un hibrīdos mākoņrisinājumus, lai gūtu jaunas iespējas.

Integrējiet uzņēmuma pamata datus ar mobilajiem pakalpojumiem.

Dati
analītikas pakalpojumiem

Ātri apstrādājiet milzīgu datu apjomu un efektīvi tos novietojiet visoptimālākajā atrašanās vietā. Apstrādājiet tos reāllaikā, izmantojot sistēmas, kas paredzētas, lai nodrošinātu reāllaika informāciju.

Radiet jaunas uzņēmuma iespējas, izmantojot reāllaika analītikas IT infrastruktūru.

Darbības
pakalpojumu paredzamībai

Infrastruktūra ar piemērotu dizainu un pārvaldības iespējām var palīdzēt nodrošināt nepārspējamu pakalpojumu kvalitāti, uzticamību un pieejamību neparedzamā pasaulē.

Augstas pieejamības IT infrastruktūra

Galveno inženieru perspektīva

Izziņas laikmetam pielāgota infrastruktūra


Integrācija

Pāreja uz API ekonomiju

Pateicoties nozarē iespējām visbagātākajai API pārvaldības integrācijas platformai, IBM palīdz uzņēmumiem droši radīt jaunievedumus.

Dati

Peļņas gūšana no datiem gandrīz reāllaikā

Katru dienu tiek ģenerēti neskaitāmi baiti datu. IBM sistēmas palīdz uzņēmumiem izmantot to priekšrocības ar analītikas pakalpojumiem.

Darbības

Nākotnes paredzēšana

Sistēmas, kas spēj izturēt zemestrīci. Starpprogrammatūra, kas konstatē, automatizē un risina problēmas. Nepārtrauktas darbības.

IBM sistēmu jaunumi

Infografika

Informācija par IBM sistēmu tendencēm


Jaunā gada datu apņemšanās

Izmaiņas, ko varat veikt jūsu programmatūras definētajā infrastruktūrā, lai iegūtu sakārtotu un funkcionālu datu centru.


Raudzīšanās pagātnē un nākotnē

Pund-IT™ ieraksta Toma Rosamiljas (Tom Rosamilia) zvanu, kur analītiķi apspriež norisi un plānus attiecībā uz IBM sistēmām.


Kognitīvais laikmets ir klāt

IBM vadītāji dalās ar galvenajām prognozēm 2016. gadam par kognitīvo laikmetu, hibrīdajiem mākoņrisinājumiem, datu glabāšanas iekārtām un citiem jautājumiem.