16.06.2016

IBM otvára v Bratislave Digitálne obchodné centrum

Bratislava – 16. júna 2016: Spoločnosť IBM otvára v Bratislave nové Digitálne obchodné cetrum – Digital Sales Center. Investície vynaložené do vybudovania nového centra spoločnosti na Slovensku dosiahli 2,5 milióna dolárov.

10.06.2016

Startup Grush použil IBM cloud na výrobu hracej zubnej kefky

Armonk, Bratislava – 10. júna 2016: Spoločnosť IBM oznámila, že sa start-up Grush sa rozhodol využiť kognitívne možnosti IBM cloudu na vyrobenie hracej zubnej kefky pre deti. Grush novú interaktívnu hru predáva na mobilných aplikáciách Bluemixu a Watson Analytics API.

24.05.2016

IBM prináša značkám prehĺbenie zážitkov spotrebiteľov

Armonk, Bratislava – 24. mája 2016: Spoločnosť IBM oznámila rozšírenie sady riešení a funkcií, vrátane kognitívnych technológií, ktoré pomáhajú značkám pri zabezpečovaní relevantných skúseností zákazníkov – customer experience. S touto novou ponukou sa marketéri, obchodníci a e-commerce špecialisti môžu lepšie učiť, predvídať a riadiť vzťahy so zákazníkmi na každom kroku budovanie svojej značky a vzťahu zákazníkov k tejto značke.

13.05.2016

Sesame Workshop a IBM zlepšujú vzdelávanie detí

Armonk, Bratislava – 13. mája 2016: Nezisková vzdelávacia organizácia Sesame Workshop a IBM oznámili, že budú spolupracovať pri využívaní IBM Watson kognitívnych výpočtových technológií. Práve tieto technológie začnú využívať experti zaoberajúci sa výchovou detí v ranom detstve, za účelom zlepšenia predškolského vzdelávania detí.

06.05.2016

IBM sprístupňuje kvantové výpočty

Yorktown Heights, Bratislava – 6. mája 2016: Spoločnosť IBM oznámila, že prvýkrát v histórii umožní záujemcom z radov verejnosti vyskúšať si prácu a experimentálny výskum s kvantovým procesorom IBM.

04.05.2016

IBM rozširuje ponuku diskovýchložísk

Armonk, Bratislava – 4. mája 2016: Spoločnosť IBM oznámila, že rozširuje portfólio diskových úložísk na jednoduchšie a rýchlejšie prijímanie kognitívnych riešení. IBM prináša na trh tri nové produkty v oblasti plne flashových diskových polí (all-Flash array) s kognitívnymi funkciami, ku ktorým patrí samooptimalizačná technológia a špičková minimálna latencia 250μs (mikrosekúnd). Vďaka týmto vlastnostiam si dokážu nové diskové úložiská poradiť s vysoko výkonnostnými dátovými prenosmi v cloudových prostrediach.

28.04.2016

IBM kúpila digitálnu agentúru Aperto

Armonk, Bratislava – 28. apríla 2016: Spoločnosť IBM oznámila, že dokončila akvizíciu poprednej nemeckej digitálnej agentúry Aperto, s centrálou v Berlíne, ktorá sa zapojí do do IBM Interactive Experience divízie spoločnosti IBM. Finančné podmienky transakcie neboli zverejnené.

14.04.2016

The Weather Company a IBM transformujú predpoveď počasia

Andover, Bratislava – 14. apríla 2016: The Weather Company a IBM uvedú na trh nový interaktívny nástroj, ktorý umožní spoločnostiam vysielajúcim predpovede počasia poskytovať kritické informácie vedúce potenciálne k záchrane ľudských životov.

IBM Slovensko na Facebooku

  • Facebook

    IBM prináša komplexné, inovatívne a profesionálne riešenia a služby v oblasti IT svojim zákazníkom po celom svete.

RSS

Súvisiace linky