Tlačové správy

Navigácia v primárnych záložkách
 1. 07.08.2014

  IBM pomáha firmám zlepšiť ich výkonnosť

  NEW YORK – 7. augusta 2014: Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) predstavila nové cloudové riešenia, ktoré umožnia podnikom a organizáciám využívať analytické n

 2. 01.08.2014

  Superpočítač IBM Watson pomáha veteránom

  ARMONK, SAN ANTONIO - 1 . august 2014: Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) a USAA, americký úrad zabezpečujúci poistenie, dôchodok, finančné, bankové a invest

 3. 31.07.2014

  IBM kúpila spoločnosť CrossIdeas

  ARMONK, RÍM – 31. júl 2014: Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) dnes oznámila, že kúpila spoločnosť CrossIdeas, poskytovateľa bezpečnostného softvéru, ktorý riadi prístup užívateľov k aplikáciám a dátam naprieč cloudovými prostrediami. Finančné podmienky transakcie neboli zverejnené.

 4. 29.07.2014

  SoftLayer podporuje rast hybridného cloudu

  ARMONK - 29. júla 2014: Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) oznámila, že firma SoftLayer je jej ťahúňom rastu v oblasti hybridného cloudu. Dôkazom toho je napokon aj to, že SoftLayeru sa za posledný rok, od jeho akvizície spoločnosťou IBM, podarilo získať tisícky nových zákazníkov z radov vedúcich spoločností v jednotlivých odvetviach.

 5. 11.07.2014

  IBM investuje tri miliardy dolárov do vývoja čipov

  Armonk – 11. júla 2014: Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) oznámila, že v najbližších piatich rokoch investuje tri miliardy dolárov do vývoja čipov. Cieľom dvoch výskumných programov IBM je posunúť vývoj čipov vpred tak, aby dokázali vyhovieť rastúcim požiadavkám cloudových technológií, ako aj nárokom v oblasti veľkého objemu dát, tzv. Big Data.

 6. 10.07.2014

  IBM predstavila piatu generáciu Connections

  Armonk - 10. júla 2014: Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) predstavila v prostredí cloudu sociálny softvér, ktorý umožní zákazníkom lepšie spojenie, spoluprácu a zdieľanie informácií s kľúčovými členmi tímu v rámci podniku, ako aj s obchodnými partnermi. Najnovšia verzia podnikovej sociálnej siete IBM Connections poskytuje zákazníkom z akéhokoľvek zariadenia a bezpečne, otvorenú a plne integrovanú sadu nástrojov na sociálnu komunikáciu a spoluprácu v reálnom čase, analýzy, ako aj nástroje pre správu obsahu.

 7. 04.07.2014

  IBM superpočítač Watson radí, ako variť

  ARMONK – 4. júla 2014: Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) oznámila, že v spolupráci s magazínom Bon Appétit vyvinula aplikáciu nazvanú „Chef Watson with Bon Appétit“. Nová aplikácia, ktorá bude spočiatku prístupná v beta verzii, umožňuje všetkým záujemcom o kulinárske umenie vytvárať nové recepty a gastronomické kombinácie, s využitím pokročilých kognitívnych schopností superpočítača Watson, a kulinárskych znalostí Bon Appétite.

 8. 02.07.2014

  IBM otvorí v Londýne SoftLayer dátové centrum

  Londýn – 2. júla 2014: Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) oznámila, že tento mesiac otvorí nové SoftLayer dátové centrum v Londýne, s cieľom uspokojiť rastúci dopyt svojich zákazníkov v oblasti cloudových služieb. Londýnske dátové centrum bude posledným z 15 nových dátových centier, ktoré spoločnosť otvorí ako súčasť svojej investície do posilnenia cloudových služieb IBM po celom svete.

Kontakt

 • Branislav Kohl

  Branislav Kohl

IBM Slovensko na Facebooku

 • Facebook

  IBM prináša komplexné, inovatívne a profesionálne riešenia a služby v oblasti IT svojim zákazníkom po celom svete.

RSS

Súvisiace linky