Ana içeriðe geç

IBM ve Lenovo

IBM, Lenovo ile tarihi bir işbirliği anlaşması yaptı. Şirketler müşterilerine uzun vadede değer sağlayabilmek için kendilerini sürekli olarak yenilemek zorundalar. IBM, Lenovo ile gerçekleştirdiği bu uzun süreli ve geniş tabanlı anlaşma sayesinde, müşterilerine uçtan uca çözümler sunmayı sürdürecektir. Lenovo artık, IBM markalı kişisel bilgisayarlarda müşterilerimizin tercih ettiği sağlayıcıdır ve IBM bu PC çözümlerine ilişkin finansman ve bakım hizmetlerini sağlamayı sürdürecektir.

Bu anlaşma, IBM'in sizlere, kuruluşumuza, dünya çapındaki ve her sektörden küçük ve orta ölçekli müşterilerimize teknoloji ve dönüşüm çözümleri sunmakta dünya lideri olma stratejisiyle tutarlılık taşımaktadır.

Liderlerle çalışmak

Lenovo dünyanın en hızlı büyüyen pazarında öncü konumundadır. IBM'in PC bölümünü alması, Lenovo'yu dünyada üçüncü büyük PC sağlayıcısı durumuna getirmiştir. Ayrıca ThinkPad dizüstü ve ThinkCentre masaüstü ürünleri bölümünün ödüllü mühendisleri, üretim ekipleri, satış temsilcileri ve çözüm ortakları Lenovo'ya geçerek Lenovo ekibinin bir parçası olmuştur. Kısacası, Lenovo ekibi IBM'den tanıdığınız ve güvendiğiniz kişilerden oluşmaktadır.

Bu satışla PC iş kolumuz IBM ürün yelpazesinin bir parçası olmaktan çıkıp, IBM'in işbirliği ağında kilit bir yer edinmiştir. Bu işbirliği anlaşması sayesinde siz IBM müşterilerine çok daha üstün erişim ve hizmet olanakları yaratılmıştır. Lenovo, IBM'in yenilikçilik, kalite ve hizmet tutkusunu paylaşmaktadır. Gerek IBM'in, gerekse Lenovo'nun stratejileri son derece açıktır. Güçlü bir temel üzerinde kurulan IBM ve Lenovo birlikteliği işletmeniz ve başarınıza odaklanacaktır.


*(*)'lı Bağlantılar sizi Lenovo sayfalarına götürecektir.

Kaynaklar

Lenovo'nun Web sitesini ziyaret etmeden önce, ibm.com sayfasında yer alan Kullanım Koşulları'nı okuyabilirsiniz.

İçerikte gezinme