PureSystems

Skontaktuj się z IBM, aby zrobić pierwszy krok

PureData System

Obserwowany ostatnio trend silnego powiązania procesów biznesowych z wielkimi zbiorami danych (big data) powoduje, że oczekiwania i wymagania stawiane systemom przetwarzania danych są nieporównywalnie większe niż w przeszłości. IBM PureData™ System został zoptymalizowany właśnie pod kątem obsługi i udostępniania danych dla współczesnych, bardzo wymagających aplikacji. Charakteryzuje się przy tym prostotą, szybkością i niskim kosztem.

Ikona PureData

PureExperience™: Zabierz IBM PureData System na jazdę próbną

Zarejestruj się na test PureExperience™


PureData System for Hadoop

Nowy IBM PureData™ System for Hadoop upraszcza wdrażanie systemu analizy i przetwarzania wielkich zbiorów danych w przedsiębiorstwie. Przyspiesza analizy oparte na technologii Hadoop i uzupełnia hurtownię danych o archiwum, do którego można kierować zapytania.

Dowiedz się więcej (USA)  

PureData System for Analytics

IBM PureData™ System for Analytics, oparty na technologii Netezza, optymalizuje wydajność złożonych zadań analitycznych i wykonuje algorytmy w czasie rzędu minut, a nie godzin.

Dowiedz się więcej


PureData System for Operational Analytics

Współczesne przedsiębiorstwa potrzebują hurtowni danych, które będą analitycznie wspomagać podejmowanie decyzji w czasie rzeczywistym. IBM PureData™ System for Operational Analytics został stworzony właśnie z myślą o analizach operacyjnych i obsłudze ponad 1000 równoległych zapytań tego typu.

Dowiedz się więcej (USA)


PureData System for Transactions

IBM PureData™ System for Transactions to zintegrowana, zoptymalizowana i gotowa do działania platforma bazodanowa zaprojektowana i dostrojona specjalnie pod kątem obsługi danych transakcyjnych. Stanowi bardzo efektywną inwestycję, która przyczynia się do ograniczenia złożoności i kosztów.

Dowiedz się więcej (USA)