Ера конгнітивних технологій разом із IBM Watson

 

Когнітивні технології змінюють компанії, професії та цілі індустрії, і це відбувається прямо зараз! Разом із IBM Watson стало можливим застосовувати когнітивні технології в організаціях будь-якого розміру. Що робить Watson унікальним? - Можливість отримувати знання з неймовірної кількості даних зі швидкістю світла. Включаючи 80% неструктурованих даних, які ми традиційно не використовуємо.

Когнітивні системи дозволяють вчитися та приймати найбільш ефективні рішення. Оскільки когнітивні системи розуміють мову й емоції, стало можливим спілкуватися з ними. Цей стрімкий розвиток ознаменував нову еру: еру когнітивного бізнесу.

 

Як трансформувати ваш бізнес у когнітивний?

 

Дізнайтеся, як досягти кращих результатів швидше на Watson Kyiv Summit 2017. Ми поговоримо із професіоналами області, лідерами думок, розглянемо різні погляди та рішення, здивуємо вас новими підходами й дізнаємось про сучасні тенденції, що будуть визначати конкурентне середовище у найближчий час.

Ми надихнемо вас ідеями, використовуючи кращі практики та бізнес-кейси, які будуть представлені експертами: нашими клієнтами та партнерами. Ви дізнаєтеся, як когнітивні технології перестають бути теорією і працюють на практиці. Ви зустрінете колег і експертів, зможете поділитися своїм досвідом та ідеями, а також обговорити можливості щодо майбутнього бізнесу.

 

Приєднуйтесь до нас на Watson Kyiv Summit 2017!

 

5 причин, щоб взяти участь:

  1. Дізнайтеся більше про когнітивні системи
  2. Дізнайтеся, як когнітивні технології трасформують цілі галузі й сприяють досягненню найамбітніших цілей
  3. Дізнайтеся, які інструменти та продукти необхідні для когнітивних обчислень
  4. Отримайте нові знання у фінансовій сфері, аналітиці, маркетингу, сфері безпеки бізнесу та ін.
  5. Створюйте крок за кроком дієвий план щодо досягнення цілей вашої організації

Зустрічайтеся з колегами та експертами, обмінюйтесь досвідом, ділитесь перспективами, обговорюйте можливості та відкривайте нові горизонти разом із когнітивними технологіями! Приєднуйтесь до нас на Watson Kyiv Summit 2017!

Місце проведення:

готель "InterContinental"

вул. Велика Житомирська 2А,
Київ, Україна

Дата:

21 вересня 2017 року

Час:

09:00 - 18:30

InterContinental
InterContinental