Наші послуги

Досвід роботи в різних країнах

Вчення IBM охоплює понад 170 країн, працюючи з високо кваліфікованими Бізнес Партнерами IBM, для надання сучасного авторизованого навчання.

Організоване навчання

Організоване навчання допомагає вам розвити глибші навики в технології IBM чи в службової ролі.

Визнання

Емблема і сертифікація IBM можуть перетворити вас в безцінний ресурс для ваших клієнтів і колег.

Гнучке навчання

Наша навчальна програма пристосовується під ваші вимоги, надаючи курс навчання в тому форматі, який ви обираєте.

Події технічного навчання IBM

Приєднуйтеся до лідируючих мислителів, а також технологічних і бізнес експертів під час 30 подій, що відбуваються по всьому світу.

Виявлення

Не знаєте з чого почати? Почніть навчання, перегляньте рекомендації впливових мислителів, вивчіть індустріальні ресурси.

Analytics

Організації можуть вдосконалити свій бізнес за допомогою даних, отриманих в якості когнітивної стратегії. Аналітика IBM використовує потужні дані для відповіді на важкі питання, виявлення моделей, вирішення проблем і підтримки проривних ідей.

Cloud

З IBM Cloud, клієнти отримують найбільш сучасну інформацію та інформаційні дані від Watson. Це включає вбудовані в наш каталог Bluemix когнітивні сервіси, а також нові відібрані джерела нетрадиційної інформації з таких джерел як Twitter і Weather Company.

Commerce

Діяльність IBM надає бізнес лідерам ринково передові рішення, глибоку індустрію і досвід роботи в конкретній сфері для більш якісного обслуговування клієнтів у всьому комерційному циклі.

Mobile

Мобільне програмне забезпечення IBM і сервіси покращують мобільність підприємства, надаючи інструменти для з’єднання, захисту, управління і розвитку мобільних мереж, інфраструктур та програм.

Security

Продукти захисту і сервіси можуть об'єднати портфелі, щоб допомогти виявити і запобігти можливим загрозам.

Systems

Системи IBM надають інфраструктуру IT, що підтримує якість сервісу і доступність в критично важливому середовищі.

Watson

IBM Watson – технологічна платформа, яка оброблює розмовну мову і машинне вчення для виявлення необхідної інформації з великого потоку даних. Дізнайтеся про когнітивне обчислення, у тому числі як Watson інтерпретує людську мову, приймає рішення, і удосконалює досвід.