Hizmetlerimiz

Küresel Deneyim

IBM Training, gelişmiş, yetkin eğitim sunmak üzere oldukça nitelikli IBM İş Ortakları ile birlikte çalışarak 170'den fazla ülkeye ulaşır.

Geliştirilen Öğrenim Yolculukları

Özel olarak geliştirilen öğrenim yolculukları belirli bir IBM teknolojisinde veya iş görevinde daha derin beceriler geliştirmenize yardımcı olur.

Doğrulama

IBM Badging & Certification, müşterileriniz ve meslektaşlarınız için değerli bir kaynak olma yolculuğunuza destek olabilir.

Esnek Öğrenim

Öğrenimimiz tercih ettiğiniz biçimde isteğe bağlı kurslar ile size ihtiyacınız olan eğitimi sunar.

IBM Teknik Eğitim Etkinlikleri

Dünya ölçeğinde 30'dan fazla etkinlikte önde gelen düşünürler ile birlikte teknoloji ve iş uzmanlarına katılın.

Buluş

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Bir öğrenim yolculuğuna çıkın, düşünce lideri önerilerilerini inceleyin ve sektör kaynaklarını keşfedin.

Analytics

Kuruluşlar işlerini kavramsal bir stratejinin bir parçası olarak veriyle dönüştürebilirler. IBM Analytics zor soruları yanıtlamak, kalıpları açığa çıkartmak, sorunları çözmek ve çığır açıcı fikirleri desteklemek için güçlü veriler kullanır.

Cloud

IBM Cloud ile müşteriler, Watson'un sunduğu en gelişmiş kavramsal ve veri araç kutusunu elde ederler. Bu Bluemix kataloğumuza dahil edilen kavramsal hizmetleri ve Twitter ve The Weather Company gibi kaynaklardan gelen geleneksel olmayan verilere ait yeni geliştirilen kaynakları içerir.

Commerce

IBM Commerce, tüm ticaret döngüsünde daha entegre bir müşteri deneyimi için iş liderlerine piyasada öncü çözümleri ve derin sektör ve etki alanı deneyimini sunar.

Mobile

IBM Mobile yazılım ve hizmetleri, mobil ağların, altyapıların ve uygulamaların bağlanması, güvence altına alınması, yönetilmesi ve geliştirilmesi için gerekli araçları sunarak şirket mobilitesini artırır.

Security

Güvenlik ürünleri ve hizmetleri gelişmiş tehditlerin saptanmasına ve önlenmesine yardımcı olacak portföyleri entegre edebilir.

Systems

IBM Systems, bir kritik görev ortamında hizmetin kalitesini ve kullanılabilirliğini muhafaza eden bir IT altyapısı sunar.

Watson

IBM Watson, büyük miktarlarda yapılandırılmamış verilerden öngörüler elde etmek üzere doğal dil işlemeden ve makine öğreniminden faydalanan bir teknoloji platformudur. Watson'un insan dilini nasıl yorumladığı, kararları nasıl verdiği ve deneyimi nasıl geliştirdiği dahil olmak üzere kavramsal bilişim hakkında bilgi edinin.