Szkodliwe oprogramowanie i inne zagrożenia internetowe stanowią realny problem współczesnej bankowości internetowej.
Dlatego warto zadbać o zwiększenie ochrony bankowości biznesowej online

Zabezpiecz swoją tożsamość i rachunek przed oszustami i cyberprzestępcami, którzy tylko czyhają na okazję. Pobierz Trusteer Rapport i zyskaj pewność, że Twój rachunek jest chroniony.

  • Twoje bezpieczeństwo w Internecie jest pozorne. Zadbaj o lepszą ochronę.

    Twoje bezpieczeństwo w Internecie jest pozorne. Zadbaj o lepszą ochronę.


Szkodliwe oprogramowanie i techniki wyłudzania informacji (phishing) umożliwiają cyberprzestępcom uzyskanie dostępu do Twojego komputera, numerów rachunków i danych osobowych. W dodatku atak może zostać wykryty dopiero po wielu dniach lub tygodniach, gdy już będzie za późno.

  • Trusteer Rapport chroni Cię aktywnie.

    Trusteer Rapport chroni Cię aktywnie.


Działa równolegle z Twoim obecnym oprogramowaniem zabezpieczającym, zwiększając skuteczność ochrony i zmniejszając ryzyko udanego ataku przestępców. Trusteer Rapport chroni przed zagrożeniami, przed którymi nie ustrzeże Cię program antywirusowy. Trusteer Rapport sprawdza, czy łączysz się z prawdziwym serwisem bankowości internetowej Banku, i tworzy bezpieczny kanał komunikacji.

  • Jest nieinwazyjny i łatwy w użyciu.

    Jest nieinwazyjny i łatwy w użyciu.


Pobranie i zainstalowanie programu Trusteer Rapport zajmuje tylko kilka minut. Program działa w tle, a Twój komputer pracuje bez zakłóceń i przerw. Gdy Trusteer Rapport jest zainstalowany, na pasku adresu przeglądarki widoczna jest mała ikona, której kolor sygnalizuje, że ochrona jest aktywna.