Technologie mobilne zmieniają nasze życie i naszą pracę

Korporacyjne rozwiązania IBM MobileFirst pozwalają na tworzenie aplikacji, budowanie infrastruktur i kształtowanie interakcji optymalnych z punktu widzenia użytkowników mobilnych. Oznacza to, że wszelkie interakcje mogą być personalizowane na podstawie danych, bezpiecznie realizowane w różnych punktach kontaktu i odbywać się w ramach eleganckiego interfejsu użytkownika.

IBM MobileFirst odpowiada na wszystkie potrzeby w dziedzinie mobilności

Buying Agenda_Transform

Transformacja przedsiębiorstwa

Połączenie technologii mobilnych i chmurowych może być fundamentem korzystnych zmian i wzrostu. A jeśli dodasz do tego korporacyjne rozwiązania do zarządzania danymi i analizowania danych, możesz stworzyć zupełnie nową jakość interakcji z klientami.

Buying Agenda_Enable

Nowe możliwości dla pracowników i klientów

Stabilne i elastyczne usługi IBM oraz nasze narzędzia programistyczne i zabezpieczające umożliwiają realizowanie bardziej wartościowych interakcji z klientami, które będą nadążać za dynamiką rynku.

Buying Agenda_Develop

Tworzenie, integracja, testowanie aplikacji i zarządzanie nimi — na dowolną skalę

Korzystając z kompletnego środowiska do tworzenia oprogramowania mobilnego, Twój zespół może szybko opracowywać atrakcyjne, szybsze, inteligentniejsze i bardziej zintegrowane aplikacje.

4 lata z rzędu! IBM liderem w zestawieniu 2016 Magic Quadrant 2016 firmy Gartner dotyczącym platform tworzenia aplikacji mobilnych

Dziś każda praca jest merytoryczna

Zwrot z inwestycji w rozwiązania mobilne: pod powierzchnią kryje się nieoczywista wartość