Kreuj wyjątkowe doświadczenia

Gdy zrozumiesz klientów, nawiążesz z nimi kontakt i zbudujesz relacje, zyskasz możliwość kreowania spersonalizowanych doświadczeń zakupowych zgodnych ze stylem życia, życzeniami i aspiracjami nabywców.

Efektywne rozwiązanie wielokanałowe pozwoli Ci efektywnie odpowiadać na zmienne oczekiwania poprzez interakcje z klientami w sklepie, w Internecie, na urządzeniach mobilnych i w każdym innym punkcie kontaktu.

Odkryj rozwiązania IBM do kreowania doświadczeń zakupowych, które zapewnią Ci pełną widoczność klientów we wszystkich punktach kontaktu oraz udostępnią jedną platformę handlu i marketingu do prowadzenia interakcji i budowania relacji.

Budowanie relacji z klientami

Spersonalizowane relacje są podstawą lojalności wobec marki.

Obraz zastępczy

Wideo: Predykcyjne analizy danych o klientach pomagają w wyborze najlepszych działań na pierwszej linii

 • Jak to działa

  Poznaj swoich klientów jako grupy, osoby i poprzez ewolucję stylu życia. Wykorzystaj te informacje, by pogłębić ich relacje z Twoją marką!

  Zbierając dane dotyczące transakcji i osób, w tym dane z mediów społecznościowych i blogów, możesz stymulować zaangażowanie klienta w relację na poziomie osobistym. Zadbaj o wartość każdej interakcji.

  Poznaj swoich klientów. Zwiększaj swój udział w rynku.

 • Wdrożenia

Dowiedz się więcej

Marketing oparty na inteligentnym kontakcie

Kontaktuj się z klientami we właściwych miejscach i najlepszych momentach.

Obraz zastępczy

Wdrożenie: Z pomocą IBM biznes mobilny Moosejaw wznosi się na nowy poziom

 • Jak to działa

  Kreuj zintegrowane kampanie marketingowe, które dotrą do najlepiej dopasowanych klientów z właściwą ofertą we właściwym momencie i przez właściwe medium.

  Wykorzystaj zaawansowane analizy, by wyciągać pogłębione wnioski i zdobyć przewagę nad konkurencją. Zwiększaj wskaźniki konwersji, lojalność klientów, zwrot z inwestycji w marketing, a przede wszystkim — sprzedaż.

 • Wdrożenia

Dowiedz się więcej

Wielokanałowy handel detaliczny

Zyskaj kompleksową widoczność zapasów i klientów we wszystkich punktach kontaktu.

Obraz zastępczy

Wdrożenie: Lindt Chocolate o profilowaniu doświadczeń klienta  

 • Jak to działa

  Zwiększaj efektywność operacyjną, integrując działania w świecie fizycznym i cyfrowym, by stworzyć sobie warunki do wielokanałowej działalności handlowej. Wszystkimi interakcjami z klientami, zamówieniami i analizami możesz zajmować się z jednego miejsca.

  I ciąć koszty, znajdując najbardziej skuteczną i ekonomiczną metodę realizacji każdego zamówienia. Monitorując zachowania klientów, możesz szybko wytyczyć ścieżkę do następnej sprzedaży.

 • Wdrożenia

Dowiedz się więcej

Czy chcesz porozmawiać z ekspertem od rozwiązań IBM dla handlu detalicznego?