Навігація з головної вкладки

Зверніться до нас, щоб почати роботу

 

Об'єднання 75 наявних фізичних систем у єдиний сервер скоротить витрати на електроенергію приблизно на 25 %. Це допоможе підвищити оперативний прибуток та дозволить нам направити цінні матеріальні ресурси на інновації у медичній сфері.

- Андреа Гуідо (Andrea Guido)
Менеджер з ІТ-операцій
Ospedale di Novara

Дивитися відео про VALECARD (00:04:25)


Приклади впровадження PureSystems

 

Дивитися більше прикладів впровадження

 

Walgreens

Чи можна оптимізувати процеси, щоб працівники могли швидше отримувати дані про клієнтів? За допомогою шаблонів IBM PureApplication System компанія Walgreens впровадила ряд бізнес-правил, які автоматизують та прискорюють прийняття повсякденних адміністративних рішень.

- Джейсон Скотт (Jason Stott), директор з інфраструктури, компанія Walgreens

BonTon, Пола Пост (Paula Post)
Bon-Ton

Чи можуть продавці ще краще розуміти своїх клієнтів? Компанія Bon-Ton впровадила IBM PureData for Analytics з метою ефективнішого аналізу інформації, яку було вже отримано від клієнтів.


- Пола Пост (Paula Post), віце-президент групи компаній з оптимізації торгівлі, Bon-Ton

Чарльз Лонг (Charles Long)
Centerline

Для надання клієнтам "відповідально творчих" рішень Centerline потрібна потужніша, гнучкіша ІТ-інфраструктура з коротшим часом відповіді. IBM PureFlex System надає ефективне інтегроване сховище, мережеві ресурси та обчислювальні потужності у єдиному рішенні

- Чарльз Лонг (Charles Long), генеральний директор Centerline Digital


Блоги про PureSystems

 

Чисті та зручні гібридні хмари

Чисті та зручні гібридні хмари з новими можливостями

Останній IBM PureApplication Software V2.0 використовує покращений модуль шаблонів.

Читати про переваги

Lego

Використання IBM PureApplication Service на базі SoftLayer для створення хмари

Подібно до деталей конструктора LEGO, розширені хмарові пропозиції IBM дозволяють творчо конструювати складні середовища за допомогою шаблонів.

Читати публікацію блогу

BonTon, Пола Пост (Paula Post)

Сховища Bon-Ton швидко надають аналітичні дані клієнтам

IBM PureData System for Analytics допомагає роздрібним продавцям у США створювати інноваційний стиль здійснення покупок.

Читати п'ятничну публікацію блогу Готові до майбутнього

Перейти до сайту PureSystems

Перша у світі родина систем з інтегрованими базами знань


Дізнайтеся, як вбудовані бази знань
з високою готовністю
зможуть змінити ІТ

Інтегровані експертні системи змінять ІТ та бізнес. За допомогою вбудованих баз знань, комплексній архітектурі та простоті загального керування PureSystems зможуть поставити економіку ІТ та експертні знання на службу вашій організації.

Пітер Хінссен, автор книг та презентацій про технології, обговорив із групою експертів сьогоденне ІТ-середовище, а також появу експертних інтегрованих систем та їх вплив.

 

Дивитися відео із засідання круглого столу

Перейти до сайту PureSystems

Перша у світі родина систем з інтегрованими базами знань


Настав час повністю
переоцінити використання
досвіду та знань у сфері ІТ
в організаціях.

Експертні інтегровані системи змінять ІТ та бізнес завдяки вбудованим базам знань, комплексній архітектурі та простоті загального керування.

Дізнайтеся про можливості вбудованих баз знань. Дізнайтеся про шаблони знань для підприємств. Запрошуємо подивитися відеозапис презентаційної веб-трансляції.

 

Дивитися відео веб-трансляції про випуск

Перейти до сайту PureSystems

Експертні системи роблять планету розумною

Сьогодні все, що ми використовуємо, стає все розумнішим, починаючи з простих кишенькових пристроїв і закінчуючи електромережами, що забезпечують електроенергією цілі міста. Основа цих інфраструктур, що стрімко розвиваються, також змінюється: вона стає розумнішою та придбає нові можливості.
Компанія IBM вбудовує знання безпосередньо до обчислювальних систем. Таким чином створюється новий клас комп'ютерів: експертні інтегровані системи. Ці системи базуються на так званих Шаблонах знань. Це процес витягу колективних знань всієї галузі, який надає багато можливостей і значно скорочує час та вартість впровадження.

Перейти до сайту PureSystems

Не міркуйте про майбутнє ІТ.
Створюйте його.


Амбудж Говал (Ambuj Goval), генеральний директор IBM з виробництва та розробки,
Systems & Technology Group

Чи хотіли б ви дізнатися більше про можливості розробки рішень IBM PureSystems? Незалежно від того, чи ви бізнес-партнер IBM або потенційний учасник партнерської мережи, ознайомтеся з інформацією за посиланнями нижче.

Ознайомтеся з матеріалами для
бізнес-партнерів IBM

Дізнатися більше тут

Ви ще не стали бізнес-партнером IBM ?

Приєднуйтеся до PartnerWorld просто зараз!

Дивитися відеозапис

Перейти до сайту PureSystems

Змінення
ІТ-економіки

 

70 % сучасних ІТ-бюджетів витрачається на експлуатацію та обслуговування*. Часто це призводить до погіршення продуктивності та якості обслуговування. Чи можливо виділяти більше ІТ-ресурсів на реалізацію інноваційних послуг, які відповідають бізнес-потребам вашої організації?
Відповідь дуже проста. PureSystems - перша у світі родина систем з інтегрованими базами експертних знань. Ви зможете швидко оптимізувати ряд функцій ІТ за допомогою так званих 'шаблонів знань', отриманих в результаті тисяч виконаних реальних заказів IBM, докладних досліджень та перевірених передових методів. Ви зможете швидше впроваджувати нові прикладні програми та послуги, раціонально й ефективно реагувати на змінення вимог і покращувати продуктивність задач.

*IDC, Віртуальні технології, що змінюють правила гри: головні інновації та змінення, які назавжди змінять ваш ІТ-бізнес, doc #DR2011_GS4_MB, березень 2011 р.

Знайомство з пропозицією IBM
PureSystems
очима
галузевих експертів

Розгляньте це питання самостійно й дізнайтеся більше про родину продуктів IBM PureSystems та про те, як створення шаблонів може допомогти просто розв'язувати складні задачі, зберігаючи гроші й отримуючи швидкі результати у бізнесі.

Детальніший огляд IBM PureSystems

Перейти до сайту PureSystems

Скористайтеся можливостями шаблонів, щоб швидше створити динамічну хмару

Хмари можуть служити джерелом нових послуг, розширювати інвестиції у наявні прикладні програми та допомагати розвивати бізнес, але традиційні методи можуть виявитися складними та дорого коштувати.

Джейсон Макгі (Jason McGee), IBM CTO, PureApplication Systems, розповідає, як шаблони у рішеннях PureSystems допомагають створювати та розгортати локальні або сервісні прикладні програми у динамічній хмарі швидше та з меншим ризиком.

Відеозапис 

IBM PureApplication Service
on SoftLayer