PureSystems

Başlamak için iletişime geçin

 

Var olan 75 fiziksel makinenin tek bir sunucuda birleştirilmesi enerji maliyetlerini %25'e kadar düşürür. Bu da işletimden elde edilen kârı artırarak finansal açıdan değerli kaynakları tıp alanındaki inovasyon arayışı sürecinde kullanmanızı sağlar.

- Andrea Guido
BT Operasyonları Yöneticisi
Ospedale di Novara

VALECARD'ı izleyin (00:04:25)


PureSystems Başarı Öyküleri

 

Daha fazla başarı öyküsü okuyun

 

Walgreens

Müşteri verilerini çalışanlara daha hızlı sağlamak için süreçleri optimize edebilir misiniz? Walgreens, IBM PureApplication System kalıplarını kullanarak, rutin sistem yönetimi kararlarını otomatikleştiren ve bunların hızlandırılmasına yardımcı olan bir dizi iş kuralı belirledi.

- Jason Stott, altyapı direktörü, Walgreens

BonTon Paula Post
Bon-Ton

Perakendeciler müşterilerini daha iyi anlayabilir mi? Bon-Ton, müşterilerinden zaten toplamakta olduğu bilgilerden içgörüler elde etmesine yardımcı olması için IBM PureData for Analytics programını uyguladı.


- Paula Post, ürün yönetimi optimizasyonundan sorumlu grup başkan yardımcısı, Bon-Ton

Charles Long
Centerline

Centerline, müşterilere "güvenilir yaratıcı" çözümler sunmak için daha güçlü, esnek ve hızlı yanıt veren bir BT altyapısına gereksinim duyuyordu. IBM PureFlex System, verimli, tümleşik depolamayı, ağ bağlantısını ve bilgi işlem gücünü bir arada sundu

- Charles Long, CEO, Centerline Digital


PureSystems Web Günlükleri

 

Temiz, açık hibrit bulutlar

Yeni yeteneklere sahip temiz, açık hibrit bulutlar

En son IBM PureApplication Software V2.0, geliştirilmiş bir kalıp motorundan yararlanıyor.

Avantajları hakkında bilgi edinin

Lego

Bulutunuzu oluşturmak için IBM PureApplication Service on SoftLayer kullanıyor

LEGO blokları gibi, IBM'in gelişmiş bulut olanakları da kalıpları kullanarak karmaşık ortamları yaratıcı bir biçimde inşa etmenize olanak sağlıyor.

Web günlüğü gönderisini okuyun

BonTon Paula Post

Bon-Ton Mağazaları müşteri içgörülerini kısa sürede elde ediyor

IBM PureData System for Analytics, ABD'li perakendecinin yenilikçi bir alışveriş deneyimi sunmasına yardımcı oluyor.

Future Ready Friday Web günlüğü gönderisini okuyun

PureSystems sitesinde gezinmeye devam edin

Dünyanın tümleşik uzmanlığa sahip ilk sistem ailesi

Yerleşik, yüksek düzeyde kullanılabilir uzmanlığın BT yapısını nasıl değiştirebileceğini görün

Uzman tümleşik sistemler, BT yapısını ve işletmeyi değiştirmeye hazırdır. Sahip olduğu yerleşik uzmanlık, hepsi bir arada tasarım ve basitleştirilmiş tam yönetim deneyimi özellikleri ile PureSystems, BT deneyimine ve ekonomisine sizin yararınıza olacak şekilde yön verir.

Yazar ve konuşmacı Peter Hinssen, uzmanların katılacağı bir panelde günümüzün BT altyapısını, uzman tümleşik sistemlerin hayata geçirilişini ve etkilerini açıklayacak.

 

Toplantı Videosunu görüntüleyin

PureSystems sitesinde gezinmeye devam edin

Dünyanın tümleşik uzmanlığa sahip ilk sistem ailesi


Şimdi
kuruluşların
BT uzmanlığından
nasıl yararlanabileceğini tamamen yeniden gözden geçirme zamanı.

Uzman tümleşik sistemler; sahip olduğu yerleşik uzmanlık, hepsi bir arada tasarım ve basitleştirilmiş genel yönetim deneyimi özellikleri ile BT yapısını ve işletmeyi değiştirmeye hazırdır.

Yerleşik deneyim ile nelerin mümkün olduğunu keşfedin. Kuruluşlar için uzmanlık kalıpları hakkında bilgi edinin. Sizi lansman web yayını videosunu izlemeye davet ediyoruz.

 

Lansman Web yayınını izleyin

PureSystems sitesinde gezinmeye devam edin

Akıllı dünyayı destekleyecek Uzman Sistemler

Bu günlerde, cebimizde taşıdığımız basit araçlardan, şehirlere güç sağlayan karmaşık enerji şebekelerine kadar kullandığımız her şey daha akıllı hale geliyor. Bu hızlı gelişimlerin tam kalbinde yer alan altyapılar da değişim gösteriyor ve giderek daha akıllı hale gelerek farklı yetenekler kazanıyor.
IBM olarak biz de artık uzman tümleşik sistemler adı verilen yeni bir bilgisayar sınıfı oluşturmak için, uzmanlığı doğrudan bilgi işlem sistemlerinin içinde oluşturmak için çalışıyoruz. Bu sistemler, çok çeşitli yetenekler sunmak için tüm sektörün toplu bilgi birikiminin ayrıştırılması ve devreye alma sürelerinin ve maliyetlerinin büyük ölçüde azaltılması işlemi olarak tanımlayabileceğimiz Uzmanlık Kalıpları'na dayanıyor.

PureSystems sitesinde gezinmeye devam edin

BT'nin geleceği hakkında konuşmakla kalmayın.
Onu kucaklayın.


Ambuj Goval, IBM Systems &Technology Group, Geliştirme ve Üretim
bölümünün Genel Müdürü

IBM PureSystems çözümlerini geliştirme fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İster önceden bir IBM Çözüm Ortağı, isterse IBM Çözüm Ortağı topluluğunun potansiyel bir yeni üyesi olun, gezintinize devam etmek için lütfen aşağıdaki bağlantılara göz atın.

IBM Çözüm Ortakları için
kaynakları keşfedin

Daha fazla bilgi edinin

Henüz bir
IBM Çözüm Ortağı değil misiniz?

PartnerWorld dünyasına hemen katılın!

Videoyu izleyin

PureSystems sitesinde gezinmeye devam edin

BT ekonimisini
değiştirme

 

Günümüzde BT bütçesinin %70'i yalnızca operasyonlara ve bakıma harcanıyor*, bu da gösterilen performansın ve sunulan hizmetin tehlikeye girmesine neden oluyor. Peki şirketinizin iş gereksinimlerini karşılayacak hizmetler geliştirmek amacıyla nasıl daha fazla BT kaynağı ayırabilirsiniz?
Yanıt basit. Dünyanın tümleşik uzmanlığa sahip ilk sistem ailesi PureSystems. Binlerce IBM projesinden, derin araştırmalardan ve kanıtlanmış en iyi uygulamalardan ortaya çıkan ‘kalıpları’ temel alan yerleşik uzmanlık aracılığıyla bir dizi BT işlevini kolayca otomatikleştirebilirsiniz. Yeni uygulamaları ve hizmetleri daha hızlı şekilde sunabilir, değişen taleplere uygun maliyetler ile karşılık verebilir ve iş yükü performansınızı iyileştirebilirsiniz.

* IDC, Game Changing Virtual Technology: Major Shifts and Innovations that will Forever Change your IT Business, doc #DR2011_GS4_MB, Mart 2011.

IBM
PureSystems ürününün
sektörün uzmanlarının
gözünden deneyimi

IBM PureSystems ürün ailesi hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve kalıpların karmaşık görevleri basitleştirerek nasıl zaman ve maliyet tasarrufu sağladığını ve nasıl daha hızlı iş sonuçları sunduğunu öğrenmek için kendi yönlendireceğiniz bir tura başlayın.

IBM PureSystems ürünlerine daha yakından bakın

PureSystems sitesinde gezinmeye devam edin

Daha kısa zamanda dinamik bir bulut ortamı oluşturma için kalıpların gücünden yararlanın

Bulut yeni hizmetler oluşturabilir, var olan uygulama yatırımlarınızı artırabilir ve işinizde bir inovasyon gerçekleştirmenize yardımcı olabilir – ancak geleneksel yöntemler karmaşık ve yüksek maliyetli olabilir.

IBM PureApplication Systems CTO'su Jason McGee, PureSystems çözümlerinin dinamik bir bulut ortamı içinde daha kısa sürede ve daha az riskle tesis içinde ve dışında uygulamaları oluşturmanıza ve devreye almanıza yardımcı olmak için kalıpları nasıl kullandığını anlatıyor..

Videoyu izleyin 

IBM PureApplication Service
on SoftLayer