Kontaktujte nás, ak chcete začať

Zjednodušenie prostredia cloud

Aby si klienti zjednodušili a zrýchlili nasadenie prostredia cloud, prechádzajú na rodinu produktov IBM PureSystems,™ ktoré sú postavené pre prostredie cloud a poskytujú jednoduchý samoobslužný prístup k elastickej infraštruktúre prostredia cloud a k prostriedkom aplikačnej platformy, ktoré je možné rýchlo prerozdeliť a ľahko spravovať. PureSystems dokážete dať do prevádzky schopného stavu za menej ako 4 hodiny a bude pripravený na nasadenie aplikácií prostredia cloud.

Odporúčané postupy pre prostredie cloud a očakávané výsledky — prieskum IBM

Stiahnite si túto štúdiu

Súčasný prieskum medzi viac než 1 500 IT pracovníkmi s rozhodovacou právomocou odhalil, na čo sa zameriavajú vodcovia v osvojení prostredia cloud a aké výhody očakávajú. PureSystems a celá rodina jeho produktov sú navrhnuté, aby zjednodušili proces vášho osvojovania prostredia cloud — a aby vás rýchlejšie priviedli k prínosom prostredia cloud.

logo IBM

O tejto štúdii

IBM Center for Applied Insights predstavuje nové spôsoby myslenia, práce a vedenia. Prostredníctvom výskumu podloženého dôkazmi vyzbrojuje centrum lídrov pragmatickými pokynmi a argumentmi na zmenu.