Navigácia v primárnych záložkách
Navigácia v primárnych záložkách

Kontaktujte nás, ak chcete začať

 

Konsolidáciou 75 existujúcich fyzických zariadení do jedného servera sme znížili výdavky na energie o približne 25 %. Vďaka tomu sa nám znížili prevádzkové náklady a mohli sme cenné finančné prostriedky investovať do výskumu inovácií v oblasti medicíny.

- Andrea Guido
IT Operations Manager
Ospedale di Novara

Spustiť video VALECARD (00:04:25)


Prípadové štúdie PureSystems

 

Pozrite si ďalšie prípadové štúdie

 

Walgreens

„Môžete optimalizovať procesy a zrýchliť poskytovanie zákazníckych údajov vašim zamestnancom? Pomocou vzorov v riešení IBM PureApplication System spoločnosť Walgreens vytvorila množinu podnikových pravidiel, ktoré automatizujú a pomáhajú zrýchliť rutinné administračné rozhodnutia.

- Jason Stott, riaditeľ infraštruktúry, Walgreens

BonTon Paula Post
Bon-Ton

„Môžu maloobchodní predajcovia lepšie pochopiť svojich zákazníkov? Spoločnosť Bon-Ton implementovala riešenie IBM PureData for Analytics, aby jej pomohlo zbierať poznatky z informácií, ktoré už dostávala od svojich zákazníkov.


- Paula Post, viceprezidentka skupiny optimalizácie merchandisingu, Bon-Ton

Charles Long
Centerline

„Aby mohla spoločnosť Centerline poskytovať klientom „zodpovedné kreatívne“ riešenia, potrebovala výkonnejšiu, agilnejšiu a lepšie reagujúcu IT infraštruktúru. Systémy IBM PureFlex System priniesli všetko v jednom: Efektívnejší integrovaný úložný priestor, siete aj výpočtový výkon

- Charles Long, výkonný riaditeľ, Centerline Digital


Blogy PureSystems

 

Čisté, číre hybridné prostredia cloud

Čisté, číre hybridné prostredia cloud s novými schopnosťami

Najnovší IBM PureApplication Software verzia 2.0 využíva zdokonalený mechanizmus vzorov.

Prečítajte si o výhodách

Lego

Vybudujte svoje prostredie cloud pomocou služby IBM PureApplication Service on SoftLayer

Ako kocky LEGO vám rozšírená cloudová ponuka od IBM umožňuje pomocou vzorov kreatívne zostavovať komplexné prostredia.

Prečítajte si príspevok na blogu

BonTon Paula Post

Bon-Ton Stores rýchlo získava poznatky o zákazníkoch

IBM PureData System for Analytics pomáha maloobchodnému predajcovi v USA poskytovať inovačný nákupný zážitok.

Prečítajte si príspevok blogu Future Ready Friday

Pokračovať na lokalitu PureSystems

Prvá rodina systémov so zabudovanou odbornosťou na svete


Pozrite si, ako zabudovaná
a vysoko dostupná
odbornosť zmení svet IT

Odborné integrované systémy sú pripravené zmeniť svet IT a podnikania. Vďaka zabudovanej odbornosti, integrovanému dizajnu združujúcemu všetky súčasti a zjednodušenému manažmentu systémy PureSystems nakláňajú využívanie a hospodárnosť IT vo váš prospech.

Spisovateľ a rečník Peter Hinssen diskutuje so skupinou expertov o aktuálnom IT prostredí a príchode a dopade odborných integrovaných systémov.

 

Prehrať video z okrúhleho stola

Pokračovať na lokalitu PureSystems

Prvá rodina systémov so zabudovanou odbornosťou na svete


Nastal čas od základov
prehodnotiť spôsob,
akým organizácie využívajú
odborné znalosti z oblasti IT.

Odborné integrované systémy sú pripravené zmeniť svet IT a podnikania vďaka zabudovanej odbornosti, integrovanému dizajnu združujúcemu všetky súčasti a zjednodušenému manažmentu.

Zistite, čo všetko môžete dosiahnuť vďaka zabudovanej odbornosti. Spoznajte vzory odbornosti pre váš podnik. Pozrite si uvádzajúce webové vysielanie.

 

Prehrať uvádzajúce webové vysielanie

Pokračovať na lokalitu PureSystems

Odborný systém podporujúci inteligentnejšiu planétu

Všetko, čo používame, sa stáva neustále inteligentnejším - počnúc jednoduchými zariadeniami, ktoré nosíme vo vreckách, po komplexné energetické siete, ktoré napájajú mestá elektrinou. Menia sa aj infraštruktúry, ktoré stoja v centre týchto prudkých zmien - stávajú sa inteligentnejšími a získavajú nové schopnosti.
V IBM teraz vkladáme odborné znalosti priamo do výpočtových systémov, aby sme vytvorili novú triedu zariadení nazývaných odborné integrované systémy. Tieto systémy sú založené na niečom, čomu my hovoríme „vzory odbornosti“, ktoré vlastne predstavujú proces odvodzovania kolektívnych poznatkov prinášajúcich množstvo nových schopností z celého odvetvia, vďaka ktorým je nasadzovanie riešení výrazne rýchlejšie a lacnejšie.

Pokračovať na lokalitu PureSystems

Prestaňte hovoriť o budúcnosti IT.
Dosiahnite ju.


Ambuj Goval, generálny riaditeľ pre vývoj a výrobu v divízii Development & Manufacturing
skupiny Systems & Technology Group v spoločnosti IBM'

Chcete zistiť viac o príležitostiach na vývoj riešení IBM PureSystems? Bez ohľadu na to, či už ste obchodným partnerom IBM alebo ste potenciálnym novým členom komunity obchodných partnerov IBM, kliknutím na nasledujúce odkazy môžete pokračovať na svojej ceste.

Informácie pre členov
IBM Business Partners

Viac informácií

Ešte nie ste IBM
Business Partner?

Pridajte sa k PartnerWorld už dnes!

Prehrať video

Pokračovať na lokalitu PureSystems

Zmena
hospodárnosti IT

 

Až 70 % z rozpočtov na IT sa dnes utráca na iba na prevádzku a údržbu*, čo často vedie ku kompromisom v oblasti výkonu a poskytovania služieb. Ako teda môžete vyhradiť viac IT prostriedkov pre inovatívne služby, ktoré by uspokojili potreby vašej organizácie?
Odpoveď je jednoduchá. Systémy PureSystems - prvá rodina systémov so zabudovanou odbornosťou na svete. Vďaka zabudovanej odbornosti založenej na 'vzoroch' - odborné znalosti odvodené z tisícov implementácií spoločnosti IBM, odborných výskumov a osvedčených odporúčaných postupov - môžete rýchlo automatizovať množstvo úloh správy IT. Môžete tak rýchlejšie poskytovať nové aplikácie a služby, finančne efektívne reagovať na meniace sa požiadavky a zvýšiť výkonnosť pracovných zaťažení.

* IDC, Game Changing Virtual Technology: Major Shifts and Innovations that will Forever Change your IT Business, doc #DR2011_GS4_MB, Marec 2011.

Pozrite sa na ponuku produktov
IBM PureSystems
očami expertov
v odvetví

Pozrite si prehliadku produktov, v rámci ktorej sa dozviete viac o rodine produktov IBM PureSystems a o tom, ako môžu vzory zjednodušiť zložité úlohy a ušetriť vám tak čas a peniaze a zároveň pomôcť rýchlejšie dosiahnuť obchodné výsledky.

Bližší pohľad na IBM PureSystems

Pokračovať na lokalitu PureSystems

Vybudujte si rýchlejšie dynamický cloud

Cloud vám môže pomôcť pri vytváraní nových služieb, rozširovaní vašich investícií do existujúcich aplikácií a pri inovovaní vášho podnikania – tradičné postupy však môžu byť príliš zložité a nákladné.

Jason McGee, IBM CTO, PureApplication Systems, diskutuje o tom, ako vám vďaka vzorom môžu riešenia PureSystems pomôcť pri zostavovaní a nasadzovaní aplikácií - či už lokálne alebo externe v rámci dynamického cloudu - rýchlejšie a s nižšími rizikami.

Video 

IBM PureApplication Service
on SoftLayer