PureSystems

Primary tab navigation

Skontaktuj się z IBM, aby zrobić pierwszy krok

 

Konsolidacja 75 maszyn fizycznych na jednym serwerze obniży koszty energii o około 25%. Pomoże tym samym osiągnąć większą rentowność działalności operacyjnej i pozwoli przeznaczyć cenne środki finansowe na badania nad innowacjami w dziedzinie medycyny.

- Andrea Guido
IT Operations Manager
Ospedale di Novara

Obejrzyj wideo o VALECARD (00:04:25)


Wdrożenia PureSystems

 

Więcej wdrożeń i przykładów

 

Walgreens

Czy można zoptymalizować procesy, tak aby przyspieszyć przekazywanie pracownikom danych o klientach? Korzystając z wzorców wbudowanych w rozwiązania IBM PureApplication System, sieć Walgreens wdrożyła zestaw reguł biznesowych pozwalających na automatyzację rutynowych decyzji administracyjnych”.

- Jason Stott, dyrektor ds. infrastruktury, Walgreens

BonTon, Paula Post
Bon-Ton

Czy sprzedawcy detaliczni mogą lepiej poznać swoich klientów? Firma Bon-Ton wdrożyła rozwiązanie IBM PureData for Analytics, aby ułatwić wydobywanie cennych spostrzeżeń z informacji zbieranych od klientów”.


- Paula Post, wiceprezes grupy ds. optymalizacji zakupów, Bon-Ton

Charles Long
Centerline

Aby udostępnić klientom stabilne i kreatywne rozwiązania firma Centerline potrzebowała zaawansowanej, wszechstronnej i reaktywnej infrastruktury IT. Dzięki IBM PureFlex System przedsiębiorstwo uzyskało dostęp do efektywnej, zintegrowanej pamięci masowej, podsystemów sieciowych oraz mocy obliczeniowej w jednym rozwiązaniu”.

- Charles Long, dyrektor generalny, Centerline Digital


Blogi o rozwiązaniach PureSystems

 

Bezchmurne niebo dzięki chmurze hybrydowej

Chmury hybrydowe oferują nowe możliwości

Najnowsze oprogramowanie IBM PureApplication Software 2.0 korzysta z udoskonalonego mechanizmu obsługi wzorców.

Przeczytaj, jakie korzyści z tego płyną

Lego

Zbuduj własną chmurę na bazie IBM PureApplication Service on SoftLayer

Niczym klocki LEGO, zaawansowane produkty IBM dla chmury umożliwiają kreatywne budowanie złożonych środowisk na podstawie wzorców.

Przeczytaj wpis na blogu

BonTon, Paula Post

Sieć sklepów Bon-Ton szybko analizuje informacje o klientach

IBM PureData System for Analytics pomaga amerykańskiej sieci detalicznej w realizacji innowacyjnego modelu interakcji z klientami.

Przeczytaj wpis na blogu Future Ready Friday

Przejdź do serwisu PureSystems

Pierwsza na świecie rodzina systemów z wbudowaną wiedzą specjalistyczną


Zobacz, jak zintegrowane
i wysoce dostępne
zasoby wiedzy specjalistycznej zmienią branżę IT

Eksperckie systemy zintegrowane zmienią oblicze informatyki i biznesu. Oferując wbudowane zasoby wiedzy specjalistycznej, zintegrowaną konstrukcję oraz uproszczone metody zarządzania, rozwiązania PureSystems korzystnie zmieniają operacyjne i ekonomiczne uwarunkowania obsługi informatycznej.

Autor publikacji i wystąpień na tematy techniczne, Peter Hinssen, wspólnie z panelem ekspertów zastanawia się nad współczesnym krajobrazem informatycznym i zmianami, jakie wywołają w nim zintegrowane systemy eksperckie.

 

Obejrzyj relację wideo z okrągłego stołu

Przejdź do serwisu PureSystems

Pierwsza na świecie rodzina systemów z wbudowaną wiedzą specjalistyczną

Pora od nowa przemyśleć możliwość wykorzystania specjalistycznej wiedzy IT w organizacjach.

Zintegrowane systemy eksperckie zmienią oblicze informatyki i biznesu, oferując wbudowane zasoby wiedzy specjalistycznej, zintegrowaną konstrukcję oraz uproszczone metody zarządzania.
Pokazujemy, jak wiele można osiągnąć, wykorzystując wbudowane zasoby wiedzy specjalistycznej. Prezentujemy wzorce wiedzy specjalistycznej dla przedsiębiorstwa. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z premiery.

 

Obejrzyj webcast z premiery

Przejdź do serwisu PureSystems

System ekspercki dla Mądrzejszego Świata

Wszystkie rozwiązania techniczne, z których dziś korzystamy, stają się coraz inteligentniejsze. Inteligentne są zarówno z pozoru proste urządzenia w naszych kieszeniach, jak i sieci dystrybucji energii zasilające całe miasta. W ślad za pojedynczymi systemami i urządzeniami zmieniają się także infrastruktury — są coraz inteligentniejsze i oferują coraz więcej możliwości.
IBM zaszczepia wiedzę specjalistyczną bezpośrednio w systemach komputerowych, tworząc nową klasę komputerów nazywanych zintegrowanymi systemami eksperckimi. Systemy te działają w oparciu o tak zwane „wzorce wiedzy” — swego rodzaju destylaty zbiorowej wiedzy całych branż, które można z powodzeniem wykorzystać do szybkiego i ekonomicznego wdrożenia szerokiej gamy nowych funkcji.

Przejdź do serwisu PureSystems

Zamiast mówić o przyszłości IT, możesz ją tworzyć już dziś. Działaj.


Ambuj Goval, dyrektor generalny IBM ds. rozwoju i produkcji,
Systems & Technology Group

Czy chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o możliwości budowania własnych rozwiązań w oparciu o systemy IBM PureSystems? Zapraszamy zarówno obecnych Partnerów Handlowych IBM, jak i przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą z IBM do zapoznania się z poniższymi stronami.

Zasoby dla
Partnerów Handlowych IBM

Tutaj znajdziesz więcej informacji

Jeszcze nie jesteś
Partnerem Handlowym IBM?

Już dziś dołącz do PartnerWorld!

Obejrzyj wideo

Przejdź do serwisu PureSystems

Zmiana ekonomicznych
uwarunkowań IT

 

Obecnie aż 70% środków finansowych na obsługę informatyczną wydawanych jest na eksploatację i utrzymanie systemów*, a mimo to często wydajność i jakość świadczonych usług pozostaje niezadowalająca. Co zatem zrobić, by móc zaangażować więcej zasobów w innowacyjne usługi zaspokajające potrzeby biznesowe organizacji?
Odpowiedź jest prosta. PureSystems — pierwsza na świecie rodzina systemów z wbudowaną wiedzą specjalistyczną. Dzięki zintegrowanej wiedzy specjalistycznej zorganizowanej w formie wzorców — opracowanych na podstawie tysięcy projektów zrealizowanych przez IBM, pogłębionych badań i sprawdzonych procedur — systemy te umożliwiają szybkie zautomatyzowanie szerokiej gamy funkcji informatycznych. Otwierają drogę do szybszego dostarczania nowych aplikacji i wdrażania nowych usług, pozwalają ekonomicznie reagować na zmieniające się obciążenia i sprawiają, że aplikacje działają wydajniej.

* IDC, Game Changing Virtual Technology: Major Shifts and Innovations that will Forever Change your IT Business, dokument nr DR2011_GS4_MB, marzec 2011 r.

Przyjrzyj się ofercie IBM
PureSystems
oczami
ekspertów branżowych

Samodzielnie zapoznaj się z rodziną produktów IBM PureSystems oraz możliwością zastosowania wzorców do uproszczenia skomplikowanych zadań — z myślą o oszczędności czasu, pieniędzy i szybszym uzyskiwaniu wyników biznesowych.

Przyjrzyj się bliżej rozwiązaniom IBM PureSystems

Przejdź do serwisu PureSystems

Wykorzystaj potencjał wzorców wiedzy, by szybciej zbudować dynamiczną chmurę

Chmura otwiera drogę do tworzenia nowych usług, pozwala lepiej wykorzystać posiadane już aplikacje i sprzyja innowacyjności w biznesie – ale tradycyjne metody budowania chmury bywają skomplikowane i kosztowne.

Jason McGee, IBM CTO, PureApplication Systems, wyjaśnia, w jaki sposób wzorce w rozwiązaniach PureSystems pomagają w budowaniu i wdrażaniu aplikacji w chmurze dynamicznej działającej w siedzibie firmy lub na zewnętrznych serwerach.

Wideo na rolecie 

Usługa IBM PureApplication
w chmurze SoftLayer