PureSystems

Sekundārā navigācija cilnēs

Sazinieties, lai sāktu darbu

PureData System

Tā kā mūsdienās lielo datu apstrādes uzdevumi kļūst arvien sarežģītāki, arī prasības datu sistēmām ir tik lielas kā vēl nekad. Sistēma IBM PureData™ System ir īpaši optimizēta, lai vienkārši, ātri un iespējami lētāk nodrošinātu datu pakalpojumus mūsdienu sarežģītajām lietojumprogrammām.


PureData System for Hadoop

Jaunais produkts IBM PureData™ System for Hadoop uzņēmumā vienkāršo lielo datu apstrādes ieviešanas sarežģītību. Tas paātrina Hadoop analītiku un palielina ar vaicājumiem pārmeklējamā arhīva vietu datu noliktavā.

Papildinformācija (ASV)  

PureData System for Analytics

Produktā IBM PureData™ System for Analytics ir iestrādāta Netezza tehnoloģija, un tas optimizē sarežģītas analītikas izpildi un sniedz iespēju izpildīt algoritmus dažu minūšu, nevis stundu laikā.

Papildinformācija


PureData System for Operational Analytics

Mūsdienās uzņēmumiem ir nepieciešama tāda datu noliktavas sistēma, kas sniedz nepieciešamo informāciju lēmumu pieņemšanai reāllaikā. Produkts IBM PureData™ System for Operational Analytics ir optimizēts operatīvās analītikas veikšanai un izstrādāts tā, lai varētu apstrādāt vairāk nekā 1000 konkurējošu operatīvo vaicājumu.

Papildinformācija (ASV)


PureData System for Transactions

Transakcijām paredzētais produkts IBM PureData™ System ir integrēta, optimizēta un lietošanai gatava datu bāzes platforma, kas ir īpaši izstrādāta un pielāgota transakciju datu darba slodzēm. Tā palīdz uzņēmumiem samazināt procesu sarežģītību, lietderīgi izmantot laiku un samazināt izmaksas.

Papildinformācija (ASV)