PureSystems

Sekundārā navigācija cilnēs

Sazinieties, lai sāktu darbu

 

75 jau esošie fiziskie datori tiek konsolidēti vienā serverī, un enerģijas izmaksas tiek samazinātas par aptuveni 25%. Šādi varēsim optimizēt ekspluatācijas izmaksas, kā arī iegūt vērtīgus finanšu resursus, lai nodrošinātu medicīnas jaunievedumus.

- Andrea Gvido (Andrea Guido)
IT daļas vadītājs
Ospedale di Novara

IBM PureApplication pakalpojums risinājumā SoftLayer


PureSystems gadījumu izpētes materiāli

 

Skatīt citus gadījumu izpētes materiālus

 

Walgreens

Vai var optimizēt procesus tā, lai darbiniekiem ātrāk nosūtītu klientu datus? Izmantojot IBM PureApplication System modeļus, uzņēmums Walgreens izveidoja biznesa kārtulu kopu, kas automatizē un palīdz paātrināt ikdienas administratīvo lēmumu pieņemšanu.

-  Džeisons Skots, Walgreens infrastruktūras direktors

Bon-Ton, Paula Posta (Paula Post)
Bon-Ton

Vai mazumtirgotāji var labāk izprast savus klientus? Bon-Ton ieviesa risinājumu IBM PureData for Analytics, lai labāk varētu gūt ieskatu par informāciju, kas jau tika iegūta no klientiem.


- Paula Posta, viceprezidente grupai, kas atbild par produktu virzīšanas tirgū optimizāciju, uzņēmums Bon-Ton

Čārlzs Longs (Charles Long)
Centerline

Lai klientiem varētu nodrošināt kontrolēti radošus risinājumus, uzņēmumam Centerline vajadzēja jaudīgāku, ātrāk pielāgojamu un ātrāk reaģējošu IT infrastruktūru. IBM PureFlex System nodrošina gan efektīvas, integrētas datu glabāšanas iekārtas, gan tīklošanu un skaitļošanas jaudu.

- Čārlzs Longs, Centerline Digital vadītājs


PureSystems emuāri

 

Skaidri un gaiši hibrīdmākoņi

Ar jaunām iespējām bagāti skaidri un gaiši hibrīdmākoņi

Jaunākās IBM PureApplication programmatūras versijas V2.0 pamatā ir uzlabota modeļu programma.

Lasīt par priekšrocībām

Lego

IBM PureApplication Service izmantošana risinājumā SoftLayer, lai izveidotu savu mākoņrisinājumu vidi

Izmantojot IBM uzlabotos mākoņpiedāvājumus, no modeļiem var radoši veidot sarežģītas vides, gluži kā rotaļājoties ar LEGO klucīšiem.

Lasīt emuāra ziņu

Bon-Ton, Paula Posta

Bon-Ton Stores ātri gūst informāciju par klientiem

IBM PureData System for Analytics palīdz ASV mazumtirgotājam nodrošināt saviem klientiem novatoriskas iepirkšanās iespējas.

Lasīt Future Ready Friday emuāra ziņu

Palikt PureSystems vietnē

Pasaulē pirmā sistēmu saime ar integrētu kompetenci


Uzziniet, kā integrēta,
plaši pieejama
kompetence mainīs IT pasauli

Sistēmas ar integrētu kompetenci ir izveidotas, lai mainītu IT un uzņēmējdarbību. Izmantojot modeļus ar integrētu kompetenci, universālu konstrukciju un vienkāršotām kopējās pārvaldības iespējām, PureSystems neapšaubāmi apvieno IT iespējas un ekonomiskos aspektus jūsu organizācijas labā.
Autors un referents Pēters Hinsens (Peter Hinssen) kopā ar speciālistu grupu pārrunās pašreizējo situāciju IT infrastruktūras jomā un to, kā ieviešamas sistēmas ar integrētu kompetenci un to radīto ietekmi.

 

Skatīt apaļā galda diskusijas videoklipu

Palikt PureSystems vietnē

Pasaulē pirmā sistēmu saime ar integrētu kompetenci


Ir pienācis laiks kardināli jaunai
izpratnei par to, kā
organizācijas var
izmantot IT kompetenci.

Sistēmas ar integrētu kompetenci ir izveidotas, lai mainītu IT un uzņēmējdarbību, piedāvājot modeļus ar integrētu kompetenci, universālu konstrukciju un vienkāršotas kopējās pārvaldības iespējas.

Noskaidrojiet, kādas iespējas piedāvā modeļi ar integrētu kompetenci. Uzziniet par lieliem uzņēmumiem paredzētajiem kompetenču modeļiem. Aicinām noskatīties tīmekļa apraides videoklipu, kurā stāstīts par šo produktu.

 

Skatīties tīmekļa apraides videoklipu

Palikt PureSystems vietnē

Sistēmas ar integrētu kompetenci gudrākai pasaulei

Mūsdienās viss, ko izmantojam, kļūst aizvien gudrāks — no vienkāršām, ikdienā lietojamām sadzīves ierīcēm līdz pat sarežģītiem elektroenerģijas tīkliem, kas apgādā pilsētas. Izmaiņas ir vērojamas arī šīs straujās attīstības pamatā esošajās infrastruktūrās — tās kļūst gudrākas un jaudīgākas.
IBM uzņēmumā mēs pašlaik attīstām kompetenci tieši skaitļošanas sistēmās, lai izveidotu jaunas klases datorus, kas tiek dēvēti par sistēmām ar integrētu kompetenci. Šo sistēmu pamatā ir tā dēvētie kompetenču modeļi. Tie ir procesi, kuros tiek koncentrētas visas nozares kolektīvās zināšanas, lai piedāvātu plašu iespēju klāstu un būtiski samazinātu ieviešanas laiku un izmaksas.

Palikt PureSystems vietnē

Nerunājiet par IT nākotni.
Nodrošiniet to!


Ambujs Gojals (Ambuj Goval), IBM izstrādes un ražošanas nodaļas un sistēmu un
tehnoloģiju grupas ģenerāldirektors

Vai vēlaties uzzināt vairāk par iespējām attīstīt IBM PureSystems risinājumus? Neatkarīgi no tā, vai jau esat IBM partneris vai vēl tikai plānojat būt IBM BP kopienas dalībnieks, pārskatiet tālāk esošās saites, lai turpinātu šo izzināšanas ceļojumu.

IBM darījumu partneru
resursu izpēte

Uzziniet vairāk šeit

Vai vēl neesat IBM
darījumu partneris?

Pievienojieties partneru pasaulei jau šodien!

Skatīties videoklipu

Palikt PureSystems vietnē

Izmaiņas IT ekonomikā

 

70% gadījumu IT budžets mūsdienās tiek tērēts tikai operacionālajām darbībām un sistēmu uzturēšanai*. Nereti tas noved pie nepilnīgas veiktspējas un zemākas kvalitātes pakalpojumu sniegšanas. Tātad — kā novatoriskiem risinājumiem piesaistīt vairāk IT resursu, lai apmierinātu savas organizācijas uzņēmējdarbības vajadzības?
Atbilde ir pavisam vienkārša. PureSystems — pasaulē pirmā sistēmu saime ar integrētu kompetenci. Izmantojot integrēto kompetenci, kuras pamatā ir “modeļi”, tas ir, kompetenci, ko uzņēmums IBM ir ieguvis, sadarbojoties ar tūkstošiem klientu, veicot padziļinātu izpēti un īstenojot pārbaudītas paraugprakses, jūs varat ātri automatizēt plašu IT funkciju klāstu. Varat ātrāk piegādāt jaunas lietojumprogrammas un pakalpojumus, piedāvāt rentablākus risinājumus aizvien pieaugošā pieprasījuma apstākļos un nodrošināt efektīvāku darba slodzi.

* IDC, pavisam citāda virtuālā tehnoloģija: galvenās pārmaiņas un jaunievedumi, kas būtiski mainīs jūsu IT uzņēmumu, dok. nr. DR2011_GS4_MB, 2011. gada marts.

Uzziniet, kā IBM
PureSystems piedāvājumus
vērtē
nozares speciālisti

Iesaistieties šajā ceļojumā un uzziniet vairāk par IBM PureSystems produktu saimi un to, kā moduļi var pārveidot sarežģītus uzdevumus par vienkāršiem, ietaupot laiku, naudu un palīdzot ātrāk sasniegt rezultātus uzņēmējdarbībā.

Plašāka informācija par IBM PureSystems

Palikt PureSystems vietnē

Modeļu iespēju izmantošana, lai ātrāk izveidotu dinamisku mākoņrisinājumu

Mākoņrisinājums var radīt jaunus pakalpojumus, paplašināt pašreizējos lietojumprogrammu ieguldījumus, kā arī palīdzēt ieviest uzņēmumā jaunievedumus, diemžēl tradicionālās metodes var būt sarežģītas un dārgas.

Džeisons Makgī (Jason McGee), IBM PureApplication Systems tehniskais direktors, pārrunā modeļu lietojumu PureSystems risinājumos, lai palīdzētu jums izveidot un ieviest lietojumprogrammas gan lokāli, gan ārpus uzņēmuma dinamiskā mākoņrisinājumā ātrāk un ar mazāku risku.

Ievada video 

IBM PureApplication pakalpojums
risinājumā SoftLayer