PureSystems

Sazinieties, lai sāktu darbu

IT efektivitātes uzlabošana

Organizācijas sāk izmantot IBM PureSystems saimes produktus, lai samazinātu izmaksas, konsolidējot infrastruktūru un lietojumprogrammas, kā arī vienkāršojot pārvaldību un operācijas visā IT dzīves ciklā.

Uzziniet, kā klienti izmanto IBM PureSystems, lai
uzlabotu datu centru efektivitāti un samazinātu izmaksas, — IDC
neatkarīgais pētījums

Lejupielādēt šo neatkarīgo pētījumu

Konservatīvu budžetu dēļ uzņēmumi meklē iespējas IT resursus izmantot konkurētspējīga diferencētājposma lomā. IDC intervēja deviņu tādu uzņēmumu pārstāvjus, kas ir ieviesuši IBM PureSystem saimes produktus, lai uzzinātu, kā ir izdevies uzlabot IT efektivitāti un veicināt izaugsmi.

Rendijs Perijs (Randy Perry)
autors:

Rendijs Perijs (Randy Perry)

R. Perijs ir veicis IDC uzņēmējdarbības vērtības palielināšanas stratēģijas izstrādi un vadījis tās īstenošanu vairāk nekā septiņus gadus. Kā IDC atzīts IT finansiālo priekšrocību veicināšanas līderis viņš ir izstrādājis ieguldījumu atdeves un īpašuma kopējo izmaksu metodoloģijas un uzņēmējdarbības vērtības pārdošanas rīku izstrādes un pārdošanas apmācību, pēdējo 10 gadu laikā veicot vairāk nekā 75 pētījumus. Viņš pašlaik veido IDC uzņēmējdarbības vērtības datu bāzi, lai nodrošinātu atbalstu IDC piegādātājiem un uzņēmuma klientiem.