Pirminio skirtuko naršymas

Susisiekite norėdami pradėti

IBM PureSystems

„IBM PureSystems™“ apima bendrai naudojamų sistemų lankstumą, debesų technologijos elastingumą ir prietaiso paprastumą. Jos yra integruotos pagal konstrukciją ir pateikiamos su įtaisytomis, dešimtmečius kauptomis žiniomis, siekiant pateikti supaprastintą IT patirtį.

„PureFlex
System“ »

„IBM PureFlex™ System“ sistema sujungia ir optimizuoja apskaičiavimo, saugojimo, tinklo ir virtualizacijos galimybes į vieną bendrą infrafstuktūros sistemos valdymo pultą. Šios iš anksto sukonfigūruotos, ir integruotos sistemos teikia paruoštą debesies infrastruktūrą.

„PureApplication
System“ »

„IBM PureApplication System“ – platformos sistema, specialiai sukurta ir suderinta operacijas apdorojančioms žiniatinklio ir duomenų bazės programoms. Šią prie užduočių krūvio prisitaikančią lanksčią platformą lengva diegti, tinkinti, saugoti ir valdyti. Nesvarbu, ar naudojate įprastą, ar asmeninę debesų technologijos aplinką, šis IBM sprendimas gali jums suteikti puikių IT srities ekonomikos žinių.

„PureData
System“ »

Augant duomenų kiekiams, reikalavimai duomenų centrams yra didesni nei kada nors anksčiau. „PureData™ System“ – naujausia „PureSystems“ grupės narė – yra išskirtinai optimizuota reiklioms šiuolaikinėms programoms, kurioms duomenų paslaugos turi būti teikiamos paprastai, greitai ir pigiai.


Infrastruktūros šablonų galia

Automatizuotas iš anksto integruotų kompiuterių, saugyklų ir tinklų išteklių valdymas užtikrina greitesnį atsiperkamumą ir mažesnes veiklos išlaidas, todėl IT išteklius galite skirti užduotims, sukuriančioms didesnę pridėtinę vertę. „PureFlex System“ pateikiama su įtaisytųjų žinių šablonais ir yra pritaikyta jūsų įmonei.


Programų šablonai

Iš anksto apibrėžtos programų architektūros ir reikiamos platformų tarnybos, kurias sistema diegia ir valdo, atsižvelgdama į strategijos nuostatas.

Platformų šablonai

Iš anksto sukonfigūruotos ir strategija pagrįstos platformos tarnybos, pvz., kaupimas talpykloje, elastingumas, permetimas, apkrovos išlyginimas, saugos ir programų tarnyba, duomenų bazės ir pranešimų tarpinė įranga.

Infrastruktūrų šablonai

Automatizuotas, strategija pagrįstas infrastruktūros valdymas kompiuterių, saugyklų ir tinklų ištekliuose.


Kokie šablonų pranašumai?

Geresnė kontrolė
 

Naudodami optimizuotus žinių šablonus, galite pagreitinti debesų technologijų diegimą ir sumažinti riziką.
 
 

Didesnis lankstumas
 

Spartus investicijų atsipirkimas naudojant į sprendimą įtrauktas žinias, išvengiant rankinių veiksmų ir realizuojant naujoves.
 
 

Supaprastintas procesas

Šablonai gali padėti supaprastinti programos užduočių krūvių diegimą ir valdymą bei sumažinti galimas paleidimo ir neautomatines klaidas.

Didesnis efektyvumas
 

Šablonai padeda sumažinti išlaidas ir taupyti išteklius naudojant patobulintas valdymo funkcijas ir sparčiai bei automatiškai reaguojant į problemas.

Pokalbiai

„Twitter“ persiuntimai

Internetinis dienoraštis