Pirminio skirtuko naršymas

Susisiekite norėdami pradėti

 

 Sujungus 75 esamus fizinius kompiuterius su vienu serveriu, energijos išlaidos sumažėja apie 25 %. Taip pagerinate veikimo ribas ir leidžiate mums priskirti vertingų finansinių išteklių medicinos naujovėms vykdyti. 

Andrea Guido
IT vadovas
Ospedale di Novara

Žiūrėkite VALECARD (00:04:25)


„PureSystems“ atvejų analizės

 

Žr. daugiau analizių atvejų

 

„Walgreens“

Ar galite optimizuoti procesus, kad kliento duomenys greičiau pasiektų darbuotojus? Naudodami „IBM PureApplication System“ šablonus, „Walgreens“ sukūrė verslo taisyklių rinkinį, kuris automatizuoja ir paspartina formalius administravimo sprendimus.

– Jason Stott, „Wallgreens“ infrastruktūros direktorius

„BonTon“ Paula Post
„Bon-Ton“

Ar gali mažmenininkai geriau suprasti savo klientus? „Bon-Ton“ įdiegė „IBM PureData for Analytics“, kad gautų įžvalgas naudodami jau renkamą informaciją apie klientus.


– Paula Post, „Bon-Ton“ pardavimo optimizavimo grupės viceprezidentė

Charles Long
„Centerline“

Kad galėtų suteikti klientams „atsakingai kūrybinius“ sprendimus, „Centerline“ reikėjo galingesnės, lankstesnės ir reaguojančios IT infrastruktūros. „IBM PureFlex System“ suteikė efektyvią, integruotą saugyklą, tinklo išteklius ir skaičiavimo galią – viską viename sprendime

– Charles Long, „Centerline Digital“ generalinis direktorius


„PureSystems“ interneto dienoraščiai

 

Švari, aiški hibridinė debesų
kompiuterija

Švari, aiški hibridinė debesų
kompiuterija su naujomis galimybės

Naujausia „IBM PureApplication Software V2.0“ užtikrina tobulesnį šablonų variklį.

Skaityti apie pranašumus

„Lego“

„IBM PureApplication Service“ naudojimas „SoftLayer“ kuriant debesų kompiuteriją

Kaip ir LEGO kaladėlės, pažangūs IBM debesų kompiuterijos pasiūlymai leidžia kūrybiškai konstruoti sudėtingas aplinkas, naudojant šablonus.

Skaityti internetinį dienoraštį

„BonTon“ Paula
Post

„Bon-Ton“ parduotuvės greitai gauna įžvalgas apie klientus

„IBM PureData System for Analytics“ padeda JAV mažmenininkams pasiūlyti naujoviškų apsipirkimo paslaugų.

Skaityti „Future Ready Friday“ internetinį dienoraštį

Pereiti į „PureSystems“ svetainę

Pirmoji pasaulyje integruotųjų žinių sistemų grupė.


Sužinokite, kaip įtaisytosios
ir gerai pasiekiamos
žinios pakeis IT

Integruotųjų žinių sistemos yra pasirengusios pakeisti IT ir įmonę – su įtaisytomis žiniomis, vientisu dizainu ir supaprastintu valdymu. „PureSystems“ užtikrintai pakreips IT naudojimo patirtį ir ekonomiką jūsų naudai.

Technologijų kūrėjas ir pranešėjas Peter Hinssen su specialistų grupe aptarė dabartinę IT situaciją ir integruotųjų žinių sistemų atsiradimą bei įtaką.

 

Peržiūrėti „Roundtable“ vaizdo įrašą

Pereiti į „PureSystems“ svetainę

Pirmoji pasaulyje integruotųjų žinių sistemų grupė.


Atėjo laikas visiškai
pergalvoti, kaip
organizacijos galėtų
išnaudoti IT žinias.

Su įtaisytomis žiniomis, vientisu dizainu ir supaprastintu valdymu – integruotųjų žinių sistemos yra pasirengusios pakeisti IT ir įmonę.

Sužinokite, ką gali įtaisytųjų žinių sistema. Sužinokite apie įmonėms skirtus žinių šablonus. Kviečiame peržiūrėti paleidimo žiniatinklio transliacijos vaizdo įrašą.

 

Peržiūrėkite paleidimo žiniatinklio transliaciją

Pereiti į „PureSystems“ svetainę

Žinių sistema išmanesnei planetai

Šiandien viskas, ką naudojame, tampa išmanu – nuo mažų prietaisų, kuriuos nešiojame kišenėse, iki sudėtingų energetinių sistemų, tiekiančių elektrą miestams. Šio spartaus vystymosi centre taip pat keičiasi ir infrastruktūros – jos tampa išmanesnės ir įgyja naujų galimybių.
Šiuo metu mes IBM žinias diegiame tiesiai į kompiuterines sistemas, kad sukurtume naują kompiuterių klasę, vadinamą integruotosiomis žinių sistemomis. Šios sistemos remiasi, kaip mes vadiname, žinių šablonais – visų bendrų pramonės žinių išgryninimo procesu, kuriuo siekiama pateikti įvairiausių galimybių ir gerokai sumažinti diegimo laiką bei kainą.

Pereiti į „PureSystems“ svetainę

Nekalbėkite apie IT ateitį.
Pateikite ją.


Ambuj Goval, IBM plėtros ir gamybos vadovas,
Sistemų ir technologijų grupė

Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie „IBM PureSystems“ sprendimų kūrimo galimybes? Nesvarbu, ar esate IBM verslo partneris, ar potencialus naujasis IBM verslo partnerių bendruomenės narys, peržiūrėkite toliau pateiktus saitus.

Tyrinėkite IBM verslo partneriams
skirtus išteklius

Čia sužinokite daugiau

Dar nesate IBM
verslo partneris?

Prisijunkite prie „PartnerWorld“ šiandien!

Žiūrėkite vaizdo įrašą

Pereiti į „PureSystems“ svetainę

Keičiantis
IT ekonomikai,

 

vien operacijoms ir priežiūrai* išleidžiama 70 % šiandieninio IT biudžeto, todėl nukenčia našumas ir paslaugų teikimas. Tad kaip pažangioms paslaugoms priskirti daugiau IT išteklių, kad būtų patenkinti jūsų organizacijos verslo poreikiai?
Atsakymas paprastas. „PureSystems“ – pirmoji pasaulyje integruotųjų žinių sistemų grupė. Naudodami šablonais pagrįstas įtaisytąsias žinias – žinias, kurios buvo sukauptos IBM veiklos, tyrimų ir geriausios praktikos metu, – galite greitai automatizuoti daug IT funkcijų. Galite greičiau pateikti naujas taikomąsias programas ir paslaugas, taupiai reaguoti į kintančius poreikius ir padidinti darbo krūvio efektyvumą.

* IDC, radikali virtualioji technologija: dideli pokyčiai ir naujovės visam laikui pakeis jūsų IT verslą, dok. #DR2011_GS4_MB, 2011 m. kovas

Patirkite, ką reiškia „IBM
PureSystems“ pasiūlymas
šios srities specialistų
akimis

Savarankiškai peržiūrėkite ir sužinokite daugiau apie „IBM PureSystems“ produktų grupę ir apie tai, kaip naudodami šablonus sudėtingas užduotis galite paversti paprastomis, sutaupyti laiko, pinigų ir greičiau pasiekti verslo rezultatų.

Išsamiau susipažinkite su „IBM PureSystems“

Pereiti į „PureSystems“ svetainę

Naudokite šablonus ir greičiau sukurkite dinaminį debesį

Debesų kompiuterija gali sukurti naujų paslaugų, išplėsti turimas investicijas į programas ir padėti atnaujinti jūsų įmonę. Tradiciniai metodai gali būti sudėtingi ir brangūs.

Jason McGee, IBM CTO, „PureApplication Systems“, aptaria, kaip „PureSystems“ gali greičiau ir mažiau rizikuojant naudoti šablonus ir sukurti bei įdiegti programas įmonėje ir už jos ribų pasitelkus dinaminį debesį.

Vaizdo įrašas 

„IBM PureApplication Service
on SoftLayer“