PureSystems

Esmasel vahekaardil liikumine

Alustamiseks võtke meiega ühendust

IBM PureSystems

IBM PureSystems™ ühendab endas üldotstarbelise süsteemi paindlikkuse, pilve elastsuse ja rakendamislihtsuse. Integreeritud kujundusega süsteemides olev aastakümnetepikkustest kogemustest ammutatud oskusteave tagab lihtsama IT-kasutuskogemuse.

PureFlex
System »

Süsteemis IBM PureFlex™ System on ühendatud andmetöötlus-, salvestus-, võrgundus- ja virtualiseerimisfunktsioonid taristusüsteemi ühtsesse halduskonsooli. Sellised eelkonfigureeritud ja eelintegreeritud süsteemid pakuvad kasutusvalmis pilveteenusetaristut.

PureApplication
System »

IBM PureApplication™ System on platvormsüsteem, mis on kujundatud ja häälestatud spetsiaalselt toimingupõhiste veebi- ja andmebaasirakenduste jaoks. See töökoormuseteadlik ja paindlik platvorm on kujundatud hõlpsalt juurutatavaks, kohandatavaks, turvatavaks ja hallatavaks. Olenemata sellest, kas töötate tavalises keskkonnas või privaatses pilvekeskkonnas, pakub see IBM-i lahendus teile kõrgtasemel IT-ökonoomikat.

PureData
System »

Kuna suurte andmemahtudega seotud katsumused muutuvad tänapäeval üha raskemaks, on andmekeskustele esitatavad nõudmised suuremad kui eales varem. PureData™ System, PureSystemsi pere uusim liige, on optimeeritud just selle jaoks, et pakkuda tänapäevastele nõudlikele rakendustele andmeteenuseid kiiresti, lihtsalt ja odavamalt.


Infrastruktuurimudelite jõud

Eelintegreeritud andmetöötlus-, talletus- ja võrgundusressursside automatiseeritud haldamine võimaldab kiiremini eesmärgile jõuda ja tegevuskulusid vähendada, et teie IT-ressursse saaks suunata suurema lisaväärtusega toimingute tegemiseks. Teie ettevõtte jaoks häälestatud PureFlex Systemis on olemas süsteemisisese oskusteabega mudelid.


Rakendusemudelid

Eelmääratletud rakendusearhitektuurid ja vajalikud platvormiteenused, mida süsteemis vastavalt eeskirjakogumile juurutatakse ja hallatakse.

Platvormimudelid

Eelkonfigureeritud ja eeskirjadekohaselt hallatavad platvormiteenused, nagu vahemällu salvestamine, võimalusterohke andmebaas, tõrkesiire, koormuse tasakaalustamine, turbe- ja rakendusteenus ning andmebaasi ja sõnumside vahevara.

Infrastruktuurimudelid

Automatiseeritud eeskirjadekohane infrastruktuurihaldus kõigi andmetöötlus-, talletus- ja võrguressursside puhul.


Millised on mudelite eelised?

Parem kontroll

Optimeeritud oskusteabemudelite abil saate kiirendada pilvejuurutusi ja vähendada riske.

Suurem kiirus

Saate kiirendada investeeringutasuvust lahendusesisese oskusteabe abil, kõrvaldada käsitsitööd nõudvad etapid ja toetada uuendusi.

Lihtsam protsess

Mudelid aitavad lihtsustada rakenduste töökoormuse juurutamist ja haldamist, minimeerides käivitamisega seotud probleemid ja käsitsitööst tulenevad vead.

Suurem tõhusus

Mudelid aitavad vähendada kulusid ja säästa ressursse, täiustades haldust ning reageerides probleemidele kiiresti ja automaatselt.

Vestlused

Säutsud

Ajaveeb