PureSystems

Alustamiseks võtke meiega ühendust

IT tõhustamine

Ettevõtted võtavad kasutusele tootepere IBM PureSystems, et vähendada kulusid, konsolideerides infrastruktuuri ja rakendusi ning lihtsustades haldust ja toiminguid kogu IT-elutsüklis.

Teave selle kohta, kuidas kliendi kasutavad süsteeme IBM PureSystem andmekeskuse tõhususe suurendamiseks ja kulude vähendamiseks — IDC sõltumatu uuring

Laadi see sõltumatu uuring alla3

Muutumatuna püsivate eelarvete tingimustes püüavad ettevõtted kasutada IT-oskusteavet oma konkurentsieeliste tugevdamiseks. IDC küsitles üheksat ettevõtet, kes on rakendanud IT tõhususe parendamise ja ettevõtte jätkusuulikkuse tagamiseks IBM PureSystemsi tooteperet.

Randy Perry
autor:

Randy Perry

Hr Perry töötas välja ja juhtis üle seitsme aasta IDC ärialaste väärtuste suurendamise nõustamist. IDC arvamusliidrina IT finantseeliste edendamise alal on ta teerajaja investeeringutasuvuse ja omamiskulude metoodika ning ärialaste väärtuste müügitööriista väljatöötamise ning müügikoolituste vallas, viies viimase 10 aasta jooksul läbi üle 75 uuringu. Praegu koostab ta IDC ärialaste väärtuste andmebaasi, mis toetab IDC tarnijat ja ettevõtte kliente.