PureSystems

Alustamiseks võtke meiega ühendust

Lahenduste kiirem juurutamine

Süsteemisisest oskusteavet ja kavandatud integratsiooni hõlmavate IBM PureSystems-i pakkumiste abil saate kiirendada uute rakenduste, nagu mobiili- ja sotsiaalsuhtluse, suurte andmemahtude ja analüüsirakenduste juurutamist, nii et selleks kulub nädalate asemel päevi või isegi minuteid.

Miks kiiresti reageerivad IT-ettevõtted usaldavad integreeritud süsteeme— ettevõtte Forrester Consulting lühiülevaade

Laadi see lühiülevaade alla

IT-valdkonnas toimuvad olulised muutused ja ettevõtted kujundavad oma lähenemisviise ümber, et tagada äritegevuses kiire ja paindlik väärtuse pakkumine. See IBMi tellitud ja ettevõtte Forrester Consulting arvamusliidri koostatud ülevaade käsitleb märkimisväärset IT-alast muutust, mis on juba toimumas nii alles alustavate kui ka juba muutuste teel olevate firmade jaoks.

Forresteri logo
autor:

Forrester Consulting

Forrester Consulting tegeleb objektiivse ja erapooletu uurimuspõhise nõustamisega, aidates juhtidel strateegiat luua ja muudatustega kaasnevaid võimalusi ära kasutada. Forrester pakub omandiga seotud uurimistööd, tarbija- ning äriandmeid, kliendile kohandatud nõustamist, sündmuste korraldamist, veebikogukondi ja võrdsetel alustel toimuvaid programme tippjuhtidele.