PureSystems

Esmasel vahekaardil liikumine

Alustamiseks võtke meiega ühendust

 

75 olemasoleva füüsilise seadme konsolideerimine üheks serveriks vähendab energiakulu ligikaudu 25%. See aitab parandada ärirentaablust ja võimaldab meil eraldada meditsiinialaste uuenduste poole püüdlemiseks väärtuslikke finantsressursse.

- Andrea Guido
IT-toimingute juht
Ospedale di Novara

Vaadake videot VALECARDi kohta (00:04:25)


PureSystemsi juhtumianalüüsid

 

Veel juhtumianalüüse

 

Walgreens

Kas saate optimeerida protsesse, et kiirendada kliendiandmete jõudmist töötajateni? Walgreens kehtestas IBM PureApplication Systemi mudelite abil ärireeglistiku, mis muudab rutiinsete haldusotsuste tegemise automaatseks ja aitab neid kiirendada.

- Jason Stott, Walgreensi taristujuht

BonTon Paula Post
Bon-Ton

Kas jaemüüjad saaksid oma kliente paremini mõista? Bon-Ton juurutas süsteemi IBM PureData for Analytics, et saada ülevaate teabest, mida nad on juba klientidelt kogunud.


- Paula Post, kontserni Bon-Ton tootearenduse asepresident

Charles Long
Centerline

Centerline vajas klientidele "vastutustundlike loominguliste" lahenduste pakkumiseks võimsamat, kiiremat ja tundlikumat IT-taristut. IBM PureFlex System pakkus ühes süsteemis nii tõhusaid integreeritud salvestuslahendusi, võrgundust kui ka arvutusvõimsust

- Charles Long, ettevõtte Centerline Digital tegevjuht


PureSystemsi ajaveebid

 

Puhtad ja selged hübriidpilved

Uute võimalustega puhtad ja selged hübriidpilved

Uusim tarkvara IBM PureApplication Software V2.0 kasutab täiustatud mudelimootorit.

Lugege eeliste kohta

Lego

Teenuse IBM PureApplication platvormil SoftLayer kasutamine pilve ehitamisel

Sarnaselt LEGO-klotsidega võimaldavad IBM-i pakutavad täiustatud pilveteenused luua mudelite abil keerukaid keskkondi.

Lugege ajaveebipostitust

BonTon Paula Post

Bon-Toni kauplused saavad kiiresti klienditeavet

IBM PureData System for Analytics aitab USA jaemüüjal pakkuda uuenduslikku ostukogemust.

Lugege Future Ready Friday ajaveebipostitust

Mine PureSystemsi saidile

Maailma esimene integreeritud teadmistega süsteemipere


Vaadake, kuidas süsteemisisene ja
hõlpsalt kättesaadav
oskusteave muudab IT põhialuseid

Integreeritud ekspertsüsteemid on valmis muutma IT ja ettevõtluse põhialuseid. Süsteemisisese oskusteabe, kõikehõlmava kujunduse ja lihtsustatud üldise haldusprotsessi abil kallutab PureSystems IT-kogemused ja kokkuhoiu kindlalt teie ettevõtte kasuks.

Tehnoloogiast kirjutav ja sel teemal kõnelev Peter Hinssen arutleb koos asjatundjate rühmaga praeguse IT-maastiku ning integreeritud ekspertsüsteemide kasutuselevõtu ja nende mõju üle.

 

Vaadake ümarlaua videot

Mine PureSystemsi saidile

Maailma esimene integreeritud teadmistega süsteemipere


Kätte on jõudnud aeg
uuesti mõtestada, kuidas
ettevõtted saavad
kasutada IT-oskusteavet.

Integreeritud ekspertsüsteemid on valmis muutma IT ja ettevõtluse põhialuseid süsteemisisese oskusteabe, kõikehõlmava kujunduse ja lihtsustatud üldise haldusprotsessi abil.

Saate teada, mis on süsteemisisese oskusteabe korral võimalik ja mis on ettevõtete oskusteabemudelid. Vaadake avamisürituse veebiülekande videot.

 

Vaadake avamisürituse veebiülekannet

Mine PureSystemsi saidile

Ekspertsüsteemid intelligentsema maailma jaoks

Tänapäeval on kõik asjad, mida kasutame, üha intelligentsemad, alates lihtsatest seadmetest, mida kanname endaga kaasas,kuni keerukate elektrivõrkudeni, mis varustavad linnu elektriga. Selle kiire arengu keskmes olevad infrastruktuurid on samuti muutumas – need on üha intelligentsemad ja pakuvad rohkem võimalusi.
IBM-is lisame nüüd oskusteabe otse andmetöötlussüsteemidesse, et luua arvutite uus kategooria – integreeritud ekspertsüsteemid. Need süsteemid põhinevad koondteadmiste kontsentreerimisel, et pakkuda mitmekülgseid funktsioone ja vähendada märgatavalt juurutamiseks kuluvat aega.

Mine PureSystemsi saidile

Ärge rääkige ainult IT tulevikust.
Võtke see ka kasutusele.


Ambuj Goval, IBM-i arendus- ja tootmisdirektor,
süsteemide ja tehnoloogiagrupp

Kas soovite IBM PureSystemsi lahenduste arendamisvõimaluste kohta rohkem teada? Üksõik, kas olete juba IBM-i äripartner või alles IBM BP kogukonna potentsiaalne uus liige, soovitame teil tutvuda järgmiste linkide sisuga.

Ressursid
IBM-i äripartneritele

Lisateavet leiate siit

Kas te pole veel IBM-i
äripartner?

Liituge PartnerWorldiga juba täna!

Vaadake videot

Mine PureSystemsi saidile

IT-kulutuste
muutmine

 

70% IT-eelarvest kulutatakse praegu üksnes halduse ja hoolduse peale*, mis tihti annab tulemuseks kesisema jõudluse ja teenuste pakkumise. Kuidas eraldada rohkem IT-ressursse teenuste uuendamiseks, et rahuldada ettevõtte ärivajadusi?
Vastus on lihtne. PureSystems on maailma esimene integreeritud oskusteabega süsteemipere. Süsteemisisese oskusteabe 'mudelid' - oskusteave, mis on saadud tuhandete IBM-i klientide, põhjaliku uuringu ja kinnitatud heade tavade kaudu - aitavad teil kiiresti mitmed IT-funktsioonid automatiseerida. Saate pakkuda uusi rakendusi ja teenuseid kiiremini, reageerida nõudluse muudatustele kulutõhusalt ja ühtlustada töökoormust.

*IDC, läbimurdeline virtuaaltehnoloogia: suured muudatused ja uuendused, mis muudavad alatiseks teie IT-äri, dokument #DR2011_GS4_MB, märts 2011.

Tutvuge IBM-i
PureSystemsi pakkumisega
tööstusala ekspertide
kogemuste kaudu

Lisateabe saamiseks tutvuge iseseisvalt IBM PureSystemsi tooteperega ja sellega, kuidas mudelid suudavad keerukaid ülesandeid lihtsaks muuta, säästes sellega teie aega ja raha ning võimaldades teil kiiremini äritulemusi saavutada.

IBM PureSystemsi täpsem tutvustus

Mine PureSystemsi saidile

Kasutage mudelite jõudu, et luua kiiremini dünaamiline pilv

Pilve abil saate luua uusi teenuseid, laiendada teie olemasolevaid investeeringuid rakendustesse ja aidata uuendada oma ettevõtet – kuid traditsioonilised meetodid võivad olla keerulised ja kulukad.

Jason McGee (IBM-i peatehnoloog, PureApplication Systems) arutleb selle üle, kuidas PureSystemsi lahendused kasutavad mudeleid, et aidata teil kiiremini ja väiksemate riskidega luua ja juurutada rakendusi dünaamilises pilves nii ettevõtte sees kui ka väljaspool seda.

Sissejuhatav video 

IBM PureApplication Service
platvormil SoftLayer