PureSystems

Potřebujete asistenci?

Zvýšení IT efektivity

Organizace obracejí svoji pozornost na řadu produktů IBM PureSystems za účelem snížení nákladů konsolidací infrastruktury a aplikací a rovněž zjednodušením správy a provozu celého životního cyklu IT.

Zjistěte, jak zákazníci využívají produkty IBM PureSystems ke zvýšení efektivity datového centra a úspoře nákladů nezávislá studie IDC

Stáhnout tuto nezávislou studii

Na pozadí stagnujících rozpočtů hledají podniky cesty, jak efektivně využívat IT s cílem odlišit se od konkurence. Analytici IDC se dotazovali devíti společností, které implementovaly produkty řady IBM PureSystem, aby zjistili, jakým způsobem se zlepšila efektivita IT a podpořil růst.

Randy Perry
Autor:

Randy Perry

Randy Perry původně vyvinul a poté více než sedm let zodpovídal za postupy Maximizing Business Value (Maximalizace obchodní hodnoty) analytické společnosti IDC. Jako Thought Leader společnosti IDC v oblasti prosazování finančních přínosů IT byl průkopníkem metodik pro návratnost investic a výpočet nákladů vlastnictví, stejně tak jako vývoje prodejních nástrojů v oblasti Business Value (obchodní hodnoty) i prodejních školení. Během posledních 10 let se podílel na více než 75 studiích. V současnosti sestavuje databázi IDC Business Value na podporu dodavatelů a firemních klientů IDC.