IBM Latvija


IBM Latvijā ir pārstāvēts kopš 1992.gada, kad Rīgā tika nodibināta IBM pārstāvniecība, lai piedāvātu mūsu valsts klientiem pēc iespējas plašāku IBM produktu klāstu un pilnvērtīgu servisu.

IBM Latvija darbs ir organizēts ap nozarēm, kas uzskatāmas par galvenajiem informāciju tehnoloģiju pakalpojumu patērētājiem: sabiedriskais sektors, vidējais bizness, finansu un telekomunikāciju sektors. IBM piedāvā pilnu aparatūras, programmatūras un pakalpojumu klāstu - no izcilas kvalitātes aparatūras ražošanai līdz pat milzīgu informāciju sistēmu izveidošanai un uzturēšanai. Visi risinājumi tiek piedāvāti atbilstoši klienta vajadzībām un mainīgajām biznesa prasībām.

Viena no IBM Latvija struktūrvienībām ir servisa centrs, kas nodrošina klientiem ne vien IBM ražotās tehnikas garantijas un pēcgarantijas servisu, bet arī konsultācijas un pielietojumprogrammu izstrādi elektroniskās komercdarbības vajadzībām. Aizvien vairāk tiek pieprasītas mācības un konsultācijas, klienta situācijas analīze un informācijas sistēmas attīstības priekšlikumu izstrāde.

IBM Latvija ir izveidojis biznesa attiecības ar kompānijām, kas specializējas dažādu nozaru un biznesa informācijas tehnoloģiju risinājumu jomā. IBM ir apmācījis šo kompāniju speciālistus, un tās ir atzītas par IBM biznesa partneriem. Biznesa partneri apkalpo klientus, pievienojot IBM ražojumiem arī savas zināšanas un papildu pakalpojumus. Tas ļauj vēl efektīgāk izmantot IBM potenciālu Latvijā.

Savā darbībā IBM ievēro visas prasības, kas atbilst vides aizsardzībai, sākot no uzņēmuma ikdienas darbības līdz produktu radīšanai un tās tehnoloģiju izmantošanai. Pirmā oficiālā IBM korporatīvā vides aizsardzības stratēģija bija publiskota 1971. gadā, un līdz pat mūsdienām vides aizsardzības jautājumi ir IBM korporācijas uzmanības lokā.


Informācija par EEIA pārstrādi saskaņā ar EEIA direktīvu

IBM Latvija birojs