IBM - Lietuva

IBM raida pasaulyje

IBM korporacija debiutavo kaip techninės įrangos gamintoja (iš čia kilo ir pavadinimas – „International Business Machines“). Netrukus kompanija ėmė pirmauti ir programinės įrangos rinkose. Pastaraisiais dešimtmečiais IBM ryžtingai įžengė į paslaugų ir aptarnavimo rinką, įgaudama didelės patirties įvairiose verslo srityse. Šiandien IBM jau tapusi bendrove, teikiančia verslui kompleksinius sprendimus.

IBM raida Lietuvoje

IBM buvo pirmoji pasaulinė IT kompanija, 1992 m. įžengusi į Lietuvos rinką ir primaisiais Nepriklausomybės metais pristačiusi tuo metu revoliucingą buvusią e-verslo idėją. Pirmieji Lietuvos rinkai pristatyti nešiojamieji kompiuteriai buvo IBM „ThinkPad“, bendrovė įdiegė pirmuosius Lietuvoje bankų automatus bei daugelį kitų naujovių. 1995 m. „IBM Lietuva“ paskelbė naują verslo idėją - rinkai pradėjo siūlyti ne pavienius produktus bei paslaugas, o kompleksinius sprendimus verslui. 2005 metų spalio mėn. Lietuvoje buvo įsteigtas centras ,,GBS Delivery Centre“, kuris yra CEEMEA (Central & Eastern Europe, Middle East, Africa) regioninio vieneto dalis.

Verslo prioritetai

,,IBM Lietuva", padedama solidžių verslo partnerių, kompiuterinius sprendimus diegia valstybinėse institucijose bei stambiose ir vidutinėse verslo įmonėse. Aukšta darbuotojų kvalifikacija, tarptautinė patirtis,vietinės rinkos išmanymas ir pasaulinių inovacijų taikymas – tai IBM korporacijos verslo prioritetai.