עבור לתוכן הראשי

יבמ ולנובו

יבמ וקבוצת לנובו (Lenovo) מסין הגיעו להסכם למכירת חטיבת המחשוב האישי של יבמ לחברת לנובו, ההופכת בעקבות הרכישה לחברת המחשוב האישי השלישית בגודלה בעולם.

ההסכם יאפשר להביא את הטכנולוגיות המובילות של יבמ בתחום המחשוב האישי בארגונים אל שוק מוצרי הצריכה, ויפתח בפני לנובו - שהיא כבר עתה חברת המחשוב האישי הגדולה בסין ובאסיה - שווקים חדשים בזירה הכלל-עולמית.

במסגרת העסקה, תהפוך יבמ לספק השירותים המועדף של לנובו, לרבות שירותי מכירות, טכנולוגיות ומימון. לנובו תהיה ספק המחשוב האישי המועדף ביבמ, באורח שיאפשר ליבמ להציע ללקוחותיה הארגוניים ולעסקים קטנים ובינוניים מגוון מלא של פתרונות מחשוב אישי.
צוות המכירות של יבמ, המונה כ- 30,000 עובדי שטח, יספק ללנובו שירותי תמיכה בשיווק ויצירת ביקושים. כמו כן, יימכרו המוצרים באמצעות אתר ibm.com

חטיבת השירותים של יבמ - שהיא ארגון שירותי טכנולוגיות המידע הגדול בעולם - תהיה הספק המועדף של לנובו בתחום האחריות, השירות ושילוב המערכות.


יבמ ולנובו בישראל

ביבמ ישראל צופים כי להשלמת העסקה לא יהיה השפעות מיידיות על אוכלוסיית הלקוחות והשותפים העסקיים. החברה מסרה כי תמשיך בעסקיה כפי שפעלה עד היום, כאשר הלקוחות והשותפים העסקיים ממשיכים בקשר עם אותם נציגי מכירות, ונהנים מאותן תוכניות שיווק ותמחור.

החברה החדשה נהנית ממיצוב מוביל בשוק העולמי, בזכות המותגים המוכרים ביותר בעולם המחשוב האישי, יכולות השיווק והייצור המשופרות. כבר בשבועות הקרובים, צפויה לנובו החדשה להציג מוצרים חדשים, הנשענים על יכולות הפיתוח של יבמ שעברו לידיה בעקבות הרכישה.

החברה החדשה נהנית ממודעות רחבה למותגיה, בזכות השילוב בין סדרת המחשבים הניידים מדגמי ThinkPad של יבמ, ומעמדה המוביל של לנובו בשוק הסיני, הנהנה מקצב הצמיחה המהיר ביותר בעולם טכנולוגיות המידע. לנובו מחזיקה בשליש משוק המחשוב האישי בסין, ובנתחים גדולים של שוק המחשוב הארגוני במדינות נוספות.

*Links notated by an asterisk (*) will take you to Lenovo's Web site

מידע נוסף (US)

ניווט בתוכן