מרכז הלקוחות של יבמ בישראל

מרכז הלקוחות של יבמ בישראל הינו פלטפורמה יעילה לשיווק ומכירות ולהצגת פתרונות וחידושים טכנולוגיים.
במרכז מוצגים הפתרונות המתקדמים של יבמ ושותפיה, ונערכים בו כנסים ואירועים לבכירים, אנשי טכנולוגיה, מפתחי, יזמים, קרנות הון סיכון וכו' באווירה עסקית ייחודית.
מרכז הלקוחות של יבמ בישראל ממוקם בבית יבמ בפתח תקווה, והינו חלק מרשת מרכזי לקוחות ברחבי אירופה, המשמשים מרכזים ליצירת הזדמנויות עסקיות ושיתופי פעולה.

בואו ללמוד על פתרונות מסחר חכם, להיחשף לסיפורי לקוח ולהנות מהדגמת Augmented Shopping Advisor

פתרונות מחשוב הענן של יבמ יאפשרו לך להפיק ערך רב יותר מהטכנולוגיה הקיימת בארגון שלך, יקנו לך מהירות וגמישות ויאפשרו לך לעמוד בקצב

מימון יבמ מאפשר לך לרכוש את פתרונות ה-IT שהעסק שלך צריך בצורה היעילה והחסכונית ביותר, ולנהל את תזרים המזומנים שלך באופן חכם ומושכל.

צור קשר

Client Center Israel

מרכז הלקוחות של יבמ
דרך אם המושבות 94
קרית אריה, פתח-תקוה

Smarter Commerce

כיום, מערכת היחסים בין מוכר וקונה מתנהלת על פי כללים חדשים שמכתיב לקוח מזן חדש. בעולם בו הלקוח נמצא במרכז, מסחר חכם יותר ממיר תובנות שהופקו מעבודה מול לקוחות לפעולות, ומאפשר לחברות המוכרות תהליכים עסקיים חדשים לרכוש, לשווק, למכור ולספק תמיכה ושירותים למוצרים ולשירותים שלהן.

במרכז הלקוחות שלנו תוכל ללמוד על פתרונות יבמ המאפשרים לקונה חוויית קניה מיטבית בכל הערוצים, תוכל ללמוד איך להציע ללקוח את ההצעה הנכונה בזמן הנכון, להיחשף לסיפורי לקוח שבחרו בפתרונות מסחר חכם של יבמ ואף להנות מהדגמת הAugmented Shopping Advisor - פיתוח פרטי של מעבדת המחקר של יבמ בחיפה.

Cloud

פתרונות מחשוב הענן של יבמ יאפשרו לך להפיק ערך רב יותר מהטכנולוגיה הקיימת בארגון שלך, יקנו לך מהירות וגמישות ויאפשרו לך לעמוד בקצב הדינמיקה העסקית התובענית של היום. באמצעות פתרונות הענן של יבמ תוכל לחדש במהירות, להעשיר את חוויות המשתמשים שלך, לקבל החלטות טובות יותר ולבנות מודלים עסקיים חדשים (הכל עם מידת האבטחה הנדרשת) כדי לסייע לך להקדים את המתחרים.

באזור ההדגמה של הענן במרכז הלקוחות שלנו יוצגו בקרוב גם פתרונות של שותפים בתחום הGaming וה-Augmented Reality.

IBM Global Financing

מימון יבמ מאפשר לך לרכוש את פתרונות ה-IT שהעסק שלך צריך בצורה היעילה והחסכונית ביותר, ולנהל את תזרים המזומנים שלך באופן חכם ומושכל.