Dopasuj plan finansowy do swoich potrzeb

Stwórz skrojony na miarę
plan finansowy dla Twojej firmy

Poznaj ofertę finansowania (UK)

Nawiąż współpracę z partnerem strategicznym

Skorzystaj z ponad 30-letniego
doświadczenia w dziedzinie usług finansowych

Docieraj do wiedzy (UK)

IBM Global Financing


Niektóre instytucje finansują zakupy. My finansujemy możliwości.

Chcesz optymalnie rozwijać swoją działalność i wyprzedzić konkurentów, równoważąc priorytety biznesowe w sposób sprzyjający innowacyjności. Ale problemem, jak w każdej firmie, są koszty zmienne. Na szczęście wydatki na sferę IT nie muszą do nich należeć.

Mamy lepszy sposób zarządzania przepływami pieniężnymi. IBM Global Financing oferuje doskonałe usługi finansowe, które pozwalają szybciej uzyskać korzyści z zakupionych technologii i odnosić sukcesy biznesowe. Analiza przeprowadzona przez Cabot Partners wykazała, że finansowanie z pomocą IBM Global Financing może przynieść od 2 do 3 razy wyższą wewnętrzną stopę zwrotu i skrócić okres zwrotu o 5 do 20 procent w porównaniu z zakupem finansowanym od razu w całości ze środków własnych.1.

Czekanie kosztuje. A my już dziś pomożemy Ci sfinansować nowe możliwości!

Wdrożenie: Finansowanie platformy mobilnej dla Air Canada

Finansowanie technologii mobilnej dla pokładowej rozrywki

Linie lotnicze dysponowały 1440 tabletami, które zakupiono niespełna rok wcześniej. Urządzenia nie miały jednak wystarczającej pamięci masowej, aby obsłużyć nowy system rozrywki pokładowej.

Wtedy zaoferowaliśmy rozwiązanie IBM Global Financing. Na początek odkupiliśmy jednoroczne tablety, oszczędzając liniom lotniczym znaczne kwoty na początkowych wydatkach inwestycyjnych. Następnie w ramach 3-letniej umowy leasingowej umożliwiliśmy zakup ponad 1500 nowych urządzeń. Linie lotnicze poprawiły komfort pasażerów podczas lotu i zyskały możliwość modernizacji systemu w przyszłości.

Przeczytaj opis wdrożenia rozwiązania w firmie Air Canada Rouge (US)

0-procentowy
wzrost pojemności pamięci masowej dla systemu rozrywki pokładowej