Hibrit bulut ve yapay zekanın geleceği burada

11 Mayıs | Amerika 12 Mayıs | APAC, Japonya ve EMEA

 1. Think'e kaydolun

Hibrit bulut ve yapay zeka, daha akıllı işlerin temelidir.

Dünyanın ve iş dünyasının hızlı ve öngörülemeyen değişimin ortasında olduğunu anlıyoruz. Dönüşüm, otomasyon ve modernizasyon yoluyla değişimi nasıl yönlendireceğinizi öğrenmek için Think 2021'de bize katılın. Hibrit bulut ve yapay zekanın geleceği hakkında bilgi edinin ve fark yaratmak için teknolojiyi kullanan diğer kişilerle tanışın.

Think 2021'e katılmak için nedenler
  menu icon
  Think 2021'e katılmak için nedenler

  Kişiselleştirilmiş gündem

  Gerçek dünyadaki kullanım örneklerine odaklanan oturumlar ve isteğe bağlı görüntüleme ile size özel bir gündem oluşturun. Programınızı, en iyi yenilikçilerden, düşünürlerden ve yapıcılardan özel düşünce liderliği, kullanıcı hikayeleri ve ayrıntılı teknoloji içerikleriyle şekillendirin.

  Woman on Think stage

  Kimlik bilgisi oluşturma eğitimi

  Think Academy, kendinizi kuruluşunuz için vazgeçilmez kılmak için binlerce dolar değerinde eğitim ve bilgi sağlar. Teknik molalarda, uygulamalı laboratuvarlarda, ana sınıflarda ve indirimli sertifika sınavlarında en son ürünler ve teknolojiler hakkında bilgi edinin.

  Man browsing Think Academy content

  Etkileşime girmenin yeni yolları

  Topluluğumuza ve ağımıza doğrudan konu uzmanları ve meslektaşlarınızla katılın. Topluluk forumlarına katılın, bire bir sohbetlere ara verin ve her gün kullandığınız teknolojiyi yaratan profesyonellerle IBM Garage'da işbirliği yapın. Etkileşimli panellerde uzmanlara ve yerel dil eğitmenlerine doğrudan erişin.

  SME engaged in different activities

  İçgörülerden ilham alın ve düşünmeye başlayın

  Oturumları ve öne çıkan oynatma listelerini izleyin