Commerce w erze kognitywnej

Nieskończona ilość danych to nieskończona ilość szans, jednak by wykorzystać ten potencjał, potrzebne jest nowe podejście. Rozwiązania IBM dla handlu, korzystając z analiz realizowanych w czasie rzeczywistym i kognitywnego potencjału systemu IBM Watson, wyciągają wnioski i uczą się, by pomóc w optymalizacji marketingu, sprzedaży oraz łańcucha wartości. Możesz wiedzieć, czego chcą Twoi klienci, zanim oni sami sobie to uświadomią. Będziesz prawidłowo interpretować niuanse tonu, odczuć i otoczenia, by nawiązywać interakcje z klientami na ludzkim poziomie. Nawiążesz właściwe interakcje w idealnych momentach, pozytywnie zaskakując klientów i zdobywając ich lojalność. Trafne prognozy i mechanizmy integracji z partnerami oraz dostawcami pozwolą na zbudowanie zsynchronizowanego, predykcyjnego łańcucha wartości. A wszystko to może odbywać się równolegle w czasie rzeczywistym. Tak wielką moc ma handel kognitywny.

Rozwiązania Commerce wg branż

Zobacz, jak rozwiązania IBM dla handlu pomagają firmom z Twojej branży odnaleźć się wśród zmian i wykorzystać nowe zjawiska rynkowe jako szanse na rozwój i sprzedaż.

Interakcje z klientami

Nawiązuj interakcje i relacje z klientami na głębszym, ludzkim poziomie. Pozytywnie zaskakuj ich, proponując idealne interakcje w idealnym momencie, budując w ten sposób trwałe więzi.

Budowanie relacji
z klientami

Relacje z partnerami
i klientami

Zamknij X

Budowanie relacji
danych o klientach i ich zachowaniach

„Chcę wiedzieć, kim są moi klienci, znać ich odczucia i potrzeby”.

Zamknij X

Marketing

„Chcę budować interakcje, które będą pozytywnie zaskakiwać klientów i sprzyjać nawiązywaniu trwałych relacji”.

Zamknij X

Handel elektroniczny
i merchandising

„Chcę zapewnić najwyższą jakość kontaktu klienta z naszą marką we wszystkich kanałach”.

Zamknij X

Integracja firma-firma (B2B)

„Chcę usprawnić wymianę informacji z firmami, z którymi współpracujemy”.

Zamknij X

Zakupy

„Chcę współdziałać z dostawcami, by oferować klientom najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania”.

Zamknij X

Płatności

„Chcę zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa przy dokonywaniu płatności, przetwarzając transakcje szybko i bezpiecznie”.

Relacje z partnerami i dostawcami

Zamiast zwykłej reaktywnej struktury zbuduj zsynchronizowany, predykcyjny łańcuch dostaw, który będzie minimalizował ryzyko i ujawni ukrytą wartość w skali globalnej.

IBM Commerce Insights

Zmieniaj swój merchandising internetowy w oparciu o praktyczne i użyteczne analizy klientów i rynku — wprost na swoich stronach WWW.

Dodatkowe informacje

Dane o zachowaniach — w zasięgu ręki

IBM Universal Behavior Exchange (UBX) pomaga w personalizacji kampanii. Wystarczą trzy kliknięcia.

Dodatkowe informacje

Nowa jakość interakcji

Rozwiązania IBM dla handlu w innowacyjny sposób pogłębiają relacje z klientami. Już dziś przekonaj się, że interakcje z każdym klientem mogą mieć nową jakość.

Dodatkowe informacje