Najlepsza w swojej klasie platforma wideo

IBM Cloud Video to kompleksowe rozwiązania do obsługi danych wideo oglądanego na żywo lub na żądanie. Pozwalają one wykorzystać praktycznie użyteczne dane w celu dostosowania wyświetlanych treści do indywidualnych oczekiwań. Dzięki niezrównanej niezawodności chmury IBM i ogólnoświatowego zasięgu działania IBM oferuje najbardziej kompleksowe rozwiązania do obsługi danych wideo.

IBM: procesy sprzedaży detalicznej oparte na przetwarzaniu kognitywnym
IBM: procesy sprzedaży detalicznej oparte na przetwarzaniu kognitywnym
Dlaczego warto wybrać IBM Cloud Video?

Treści wideo są przydatne w przedsiębiorstwie, ale nie możesz przecież z ich powodu zaniedbać wszystkiego innego. Potrzebujesz partnera, który zna się na zarządzaniu treściami wideo. Potrzebujesz kompleksowego i elastycznego rozwiązania, które będzie można rozbudowywać i skalować w ślad za potrzebami.

I tu z pomocą przychodzi IBM Cloud Video. Bez względu na to, czy materiały wideo są kluczowym obszarem działalności przedsiębiorstwa, czy tylko wspierają inny rodzaj działalności — daj nam wolną rękę. IBM Cloud Video pozwala Ci skupić się na tym, co robisz najlepiej — na prowadzeniu biznesu. My zajmiemy się treścią wideo.

Bez względu na to, czy treści wideo są kluczowym obszarem działalności przedsiębiorstwa, czy tylko wpierają inny rodzaj działalności, IBM Cloud Video będzie inspirować Twoich odbiorców i pozwoli Ci wchodzić z nimi w interakcję w nieosiągalny dotychczas sposób.

Nowa platforma Comic-Con HQ bazuje na IBM Cloud Video

„IBM Cloud Video to niezawodna, skuteczna i bezpieczna platforma, dzięki której fani mogą poczuć atmosferę konwentu Comic-Con i w dowolnej chwili przeglądać nowe treści na ulubionym urządzeniu” — Seth Laderman, Comic-Con HQ

Oferowane przez CBC usługi AVOD oparte są na IBM Cloud Video

„IBM oferuje elastyczne technologie wideo, ma bogate doświadczenie w dziedzinie przepływów pracy w środowisku cyfrowym i dobrze zna naszą istniejącą infrastrukturę. Dlatego rozwiązanie IBM bez zarzutu wywiązało się z zadania, zapewniając naszej widowni fantastyczne wrażenia” — Lauris Apse, CBC

Mazda reklamuje model MX-5 przez Ustream

Mazda dotarła do sześciokrotnie większego grona odbiorców, gdy swój najnowszy model sportowy zaprezentowała przez Ustream.

AOL zyskuje szybki transfer i możliwości automatyzacji

Aspera, nowy szkielet wszechstronnej platformy multimedialnej AOL, zapewnia dynamiczną komunikację, udostępniając i wymieniając treści serwisów należących do AOL, takich jak The Huffington Post, TechCrunch, Engadget.

Poznaj nową rodzinę IBM Cloud Video

Clearleap

Usługi wieloekranowe dla przedsiębiorstw takich jak HBO, Food Network, A+E Networks czy Travel Channel.

Ustream

Bezpieczne rozwiązanie eCDN, które zwiększa widoczność ruchu sieciowego i pozwala ograniczyć wpływ przesyłu wideo na działanie sieci klienta.

Aspera

Oprogramowanie umożliwiające przesyłanie plików z maksymalną osiągalną szybkością — na całym świecie, bez względu na rozmiar pliku, odległość czy warunki panujące w sieci.

Cleversafe

Oprogramowanie i urządzenia pozwalające organizacjom sprawnie przechowywać i wyszukiwać nieustrukturyzowane dane oraz skutecznie nimi zarządzać.

Bądź z nami w kontakcie.

Sukces Twojej chmury zaczyna się od rozmowy. Przedstaw nam wyzwania biznesowe, przed jakimi stoi Twoja organizacja, a wspólnie sformułujemy skuteczną strategię realizacji usług w chmurze związanych z materiałami wideo.

Skontaktuj się z IBM pocztą e-mail lub zadzwoń do IBM. Polska : 800 166 534

Kontakt z IBM

Pytania?