Gdy strumieniowe przesyłanie wideo decyduje o wynikach

Wykorzystaj w przedsiębiorstwie sprawdzone, skalowalne rozwiązania do obsługi wideo przy wykorzystaniu chmury
i odkryj informacje kryjące się w materiałach wideo.

Platforma obsługująca wideo w chmurze, której szukasz

IBM Cloud Video oddaje w Twoje ręce możliwości chmury, oferując kompleksowy zestaw narzędzi pozwalających uwolnić potencjał drzemiący w treściach wideo. I zdominować rynek. Bez względu na to, czy Twoja działalność biznesowa skupia się na materiałach wideo, czy też są one jej uzupełnieniem, IBM Cloud Video umożliwia strumieniowe transmisje na żywo i na żądanie dzięki szerokiej gamie rozwiązań usprawniających opracowywanie treści wideo pod kątem wyświetlania na wielu różnych urządzeniach, ich dostarczanie oraz zarządzanie katalogiem i subskrybentem.

Wideo a rozwiązania kognitywne

Wydobądź informacje kryjące się w materiałach wideo dzięki opartym na technologii IBM Watson funkcjom analizy transmisji na żywo, rozpoznawania scen i pozyskiwania wiedzy o widzach.

Kontakt

Odkryj rozwiązania, dzięki którym
przyciągniesz uwagę — i zwiększysz zyski.

Potrzebujesz pomocy w wyborze
właściwego rozwiązania?

Kontakt

Wiele przedsiębiorstw pragnących odmienić dotychczasowy charakter działalności biznesowej sięga po IBM Cloud Video.

Przedsiębiorstwa

Inteligencja. Skalowalność. Niezawodność. Elastyczność.

Z IBM Cloud Video możesz więcej. Zaawansowana funkcjonalność wideo połączona z wysokiej klasy rozwiązaniami, pogłębionymi analizami danych i niezrównanymi możliwościami analitycznymi.

Zarządzanie złożonymi projektami

Czołowa w branży zautomatyzowana platforma upraszczająca logistykę zarządzania treściami wideo dystrybuowanymi na wiele urządzeń pozwala pozyskiwać nieograniczoną liczbę plików wideo i strumieni danych.

Wysoka jakość na dużą skalę

Dzięki skalowalności i niezawodności, jakich nie oferuje żadne inne rozwiązanie na świecie, widzowie cieszą się treściami wideo bez zakłóceń i w wysokiej jakości nawet podczas okresów szczytowych.

Optymalizacja zwrotu z inwestycji

Nie poprzestawaj na wyznaczonych celach biznesowych i osiągaj więcej dzięki sprawdzonym na rynku zasobom, które spełnią potrzeby każdej działalności biznesowej skupionej na treściach wideo.

Wartościowe spostrzeżenia

Zaawansowane analizy i wgląd w cenne informacje pozwalają utrzymywać zainteresowanie publiczności na poziomie gwarantującym satysfakcjonujące wyniki biznesowe.

Najlepsza w swojej klasie
platforma do strumieniowego przesyłania wideo

IBM Cloud Video to sprawdzona platforma do obsługi wideo, którą można dostosowywać w skali globalnej. Obejmuje wszystkie aspekty strumieniowego przesyłania treści na żywo i na żądanie: przygotowywanie materiałów pod kątem dystrybucji na wiele różnych urządzeń, zarządzanie treścią czy obsługę użytkownika. Platforma IBM Cloud Video wykorzystuje analizy kognitywnych rozwiązań IBM Watson, zapewniając wieloaspektowe ujęcie przyzwyczajeń i zachowań widzów, a zarazem oferując cenne informacje ułatwiające realizację strategicznych celów biznesowych.

Kontakt

Sukces, który przemawia za siebie

CBC

Dzięki rozwiązaniu IBM Cloud Video do strumieniowego przesyłania wideo na wiele urządzeń CBC oferuje konsumentom usługę dostarczania treści OTT finansowanych przez reklamy, dostępną w sieci oraz na systemach iOS i Android.

Roland

Bezpieczne strumieniowe transmisje na żywo pozwalają sprzedawcom firmy Roland być na bieżąco z najnowszymi strategiami sprzedaży i materiałami szkoleniowymi, a także utrwalać wiedzę dzięki zarchiwizowanym zasobom edukacyjnym i materiałom wideo na życzenie (VOD).

A+E Networks

A+E Networks redefiniuje sposób dystrybucji wideo, rezygnując z tradycyjnej platformy satelitarnej na rzecz sieci naziemnej opartej na protokole IP. Wszystko dzięki rozwiązaniu IBM Cloud Video do zarządzania przepływem pracy i dystrybucją.

Teradek

Teradek zwiększa oglądalność i pozyskuje więcej danych na temat widowni swoich programów na targach NAB dzięki strumieniowej transmisji na żywo i galerii starannie wyselekcjonowanych materiałów wideo. Bez IBM Cloud Video nie byłoby to możliwe.

Zacznij korzystać z IBM Cloud Video

Kontakt

Kontakt z IBM

Pytania?