Dlaczego warto wybrać rozwiązania analityczne IBM?

Rozwiązania analityczne IBM są spełnieniem obietnicy biznesu opartego na rozwiązaniach kognitywnych i analizie danych. Nasza oferta obejmuje pierwszy i jak dotąd jedyny kompleksowy ekosystem danych, rozwiązań analitycznych, narzędzi analitycznych oraz funkcji i wiedzy specjalistycznej z zakresu rozwiązań kognitywnych. Nasze rozwiązania — dostępne w chmurze, lokalnie lub w środowiskach hybrydowych — wspomagają podejmowanie decyzji i umożliwiają organizacjom uzyskiwanie wiedzy niezbędnej do ulepszenia procesów biznesowych oraz wdrażania pomysłów prowadzących do nieosiągalnych wcześniej wyników.

W jaki sposób klienci używają rozwiązań analitycznych IBM

Przeglądaj wszystkie produkty i rozwiązania analityczne IBM

Rozwiązania analityczne i zarządzanie danymi

Rozwiązania pozwalające integrować nowe dane, analizować dane i wykorzystać technologie Open Source oraz modele usług w chmurze.  

Dodatkowe informacje

Produkty z takich kategorii jak:

Cloud Data Services

IBM Cloud Data Services to oferta bazująca na hybrydowej strategii Open Source, która pomaga twórcom aplikacji, analitykom wielkich zbiorów danych i architektom IT w budowaniu rozwiązań intensywnie korzystających z danych. Przynosi im korzyści zarówno natychmiastowe, jak i długofalowe.

Dodatkowe informacje

Produkty:

Logo IBM Cloudant

IBM Cloudant

IBM Cloudant

W pełni zarządzana usługa bazodanowa NoSQL zapewni Twojej aplikacji nieprzerwany dostęp do danych w trybie offline i online, z dowolnego miejsca na świecie. Gdy powierzysz IBM zarządzanie warstwą bazy danych, zyskasz czas na tworzenie lepszego oprogramowania, rozwój swojej firmy i, nareszcie, czas dla siebie.

Logo IBM Compose

IBM Compose Enterprise

IBM Compose Enterprise

Twoje aplikacje WWW i mobilne mogą korzystać ze starannie wybranych, w pełni zarządzanych baz danych Open Source, dostępnych w modelu usługowym database-as-a-platform. Zyskaj elastyczność i skalowalność, nie tracąc czasu na zarządzanie bazą danych.

Logo IBM Graph

IBM Graph

IBM Graph

Supernowoczesna grafowa baza danych, skalowalna na poziomie, jakiego oczekują twórcy aplikacji korzystających z baz danych w modelu DBaaS. Służy do przechowywania danych, przetwarzania zapytań i wizualizacji.

Logo IBM Produkty Db2 Warehouse

IBM Produkty Db2 Warehouse

IBM Produkty Db2 Warehouse

W pełni zarządzana usługa kolumnowej hurtowni danych, która umożliwia analizowanie danych tam, gdzie rezydują — w chmurze. Modele predykcyjne wyliczane bezpośrednio w bazie danych i masowe przetwarzanie równoległe (MPP — massively parallel processing) przyspieszy wydobywanie z danych trafnych spostrzeżeń.

Logo IBM DataWorks

IBM DataWorks

IBM DataWorks

Zadbaj o jakość i dostępność danych, sięgając po zarządzaną usługę ich przygotowywania i przenoszenia. Dostęp-łączenie-transformacja to triada możliwości, które pozwolą bez opóźnień przystąpić do analizy każdych danych.

Logo IBM BigInsights

IBM BigInsights for Apache Hadoop

IBM BigInsights on Cloud

Sięgnij po szybką technologię zaawansowanych analiz na sprawdzonej otwartej platformie Hadoop.

Logo IBM Spark Analytics

IBM Analytics for Apache Spark

IBM Analytics for Apache Spark

Sięgnij po potencjał technologii open source Apache Spark, by zyskać większą elastyczność w pracy analitycznej. Możesz teraz przetwarzać duże ilości danych w bezpiecznym, zarządzanym środowisku na serwerach dostawcy usług.

Logo IBM Predictive Analytics

IBM Predictive Analytics

IBM Predictive Analytics

Lepsze decyzje w dzisiejszych procesach biznesowych to lepsza przyszłość dla Twojej organizacji.

Logo IBM db2

IBM Db2 on Cloud

IBM Db2 on Cloud

Bezpieczeństwo i wydajność systemu w przedsiębiorstwie, dzięki skalowalności i elastyczności chmury. Dobrze znana i sprawdzona relacyjna baza danych Db2 będzie pracować dla Ciebie tak ciężko, jak zwykle, ale teraz możesz ją wdrożyć samoobsługowo i korzystać z licencji w formie subskrypcji.

Branża

Pion operacyjny

Rozwiązania analityczne, które pomagają firmom i specjalistom we włączaniu analiz do wszystkich systemów, procesów i punktów interakcji z klientami.

Dodatkowe informacje

Rozwiązania z takich kategorii jak:

Współpraca partnerska w ramach rozwiązań analitycznych IBM

Połączone logo IBM i Twitter

IBM i Twitter

IBM wykorzystuje dane z Twittera nie tylko do nasłuchiwania mediów społecznościowych, lecz także jako źródła do analiz przynoszących konkretne wyniki biznesowe.

Połączone logo IBM i Box

IBM i Box

IBM i Box zmienią oblicze pracy w chmurze, łącząc najlepsze w swojej klasie rozwiązanie do zespołowego zarządzania treścią z zaawansowanym aparatem analitycznym.

Połączone logo IBM i DocuSign

IBM i DocuSign

IBM i DocuSign połączyły siły, aby pomóc przedsiębiorstwom w sprawnym przejściu na cyfrowe zarządzanie transakcjami, dostosowane do metod pracy użytkowników.

Osiągnięcia klientów

 

Honda R&D

W wielu działach firmy Honda rośnie zapotrzebowanie na eksplorację danych. Jednak to nie wystarcza, aby dyrektorzy i kierownicy wykonawczy zdecydowali się na wykorzystanie rozwiązań analitycznych w realnych działaniach operacyjnych, co umożliwiłoby obniżenie kosztów, zwiększenie efektywności działania i tworzenie nowej wartości biznesowej.

Obejrzyj wideo

Turkcell

Firma Turkcell we współpracy z Partnerem Handlowym IBM, firmą Aksis, przeprowadziła gruntowną analizę milionów umów z klientami. Miało to na celu zrozumienie ich preferencji dotyczących komunikacji z usługodawcą, a co za tym idzie — wdrożenie inteligentniejszych strategii marketingowych przy jednoczesnym zachowaniu zgodności z przepisami.

Obejrzyj wideo

Dimagi

Firma Dimagi wybrała rozwiązanie IBM® Cloudant™ Dedicated Cluster jako swoją nową warstwę danych, zyskując tym samym solidną, wydajną bazę danych jako usługę (database-as-a-service — DBaaS), działającą w elastycznej i skalowalnej globalnej chmurze.

Obejrzyj wideo

SEGES

SEGES we współpracy z Mjølner Informatics, innowacyjną firmą oferującą doradztwo w zakresie oprogramowania i projektowania, wykorzystuje rozwiązanie IBM® Watson™ Analytics do eksploracji istotnych danych i uzyskiwania praktycznej wiedzy o trendach w rolnictwie.

  Przeczytaj opis wdrożenia (USA)

Dowiedz się, jak definiować, wdrażać, realizować i rozwijać rozwiązania analityczne IBM