Proč zvolit IBM Analytics?

IBM Analytics umožňuje stavět na základech kognitivně orientovaného podniku. Naše portfolio zahrnuje první a jediný komplexní ekosystém dat, analýz i kognitivních funkcí a odborných znalostí. ¨Naše portfolio řešení, nabízené v prostředí cloudu, na vlastní infrastruktuře nebo v rámci hybridní implementace pomáhá organizacím odhalovat poznatky a zlepšovat podnikové procesy a nápady vedoucí k převratným výsledkům.

Informujte se, jak zákazníci využívají produkty IBM Analytics

Procházet všechny produkty a řešení IBM Analytics

Analýzy a správa dat

Řešení určená k integraci nových dat, analýze dat a efektivnímu využití technologií open source i výhod nabízených modely cloudových služeb.  

Další informace

Produkty pro:

Cloudové datové služby

Portfolio Cloud Data Services představuje hybridní řešení typu open source pro vývojáře aplikací, datové specialisty a IT architekty. Umožňuje jim řešit potřeby pro citlivá data s využitím okamžitých i dlouhodobých výhod.

Další informace

Produkty:

Logo IBM Cloudant

IBM Cloudant

IBM Cloudant

Zprostředkujte svým aplikacím nepřetržitý přístup k datům, offline a online, kdekoli na světě, díky plně spravované službě databáze NoSQL. Se správou databázové vrstvy od IBM získáte potřebný klid pro váš další vývoj i rychlejší růst.

Logo IBM Compose

IBM Compose Enterprise

IBM Compose Enterprise

Provozujte webové a mobilní aplikace na plně spravovaných databázích typu open source dle vlastního výběru, prostřednictvím integrované služby database-as-a-platform. Získejte flexibilitu a rozšiřitelnost bez časových ztrát se správou databází.

Logo IBM Graph

IBM Graph

IBM Graph

Ukládejte data, zadávejte dotazy, provádějte vizualizace dat prostřednictvím nejmodernější databáze, rozšiřitelné pro vývojáře podnikových aplikací, kteří požadují platformu DBaaS.

Logo IBM Nabídky produktu Db2 Warehouse

IBM Nabídky produktu Db2 Warehouse

IBM Nabídky produktu Db2 Warehouse

Analyzujte svá data v místech, kde se nacházejí - v cloudu - prostřednictvím plně spravované služby datového skladu pro ukládání dat ve sloupcích. Zužitkujte svá data ještě lépe díky prediktivním analýzám vestavěným přímo do databáze a masivně paralelnímu zpracování (MPP).

Logo IBM DataWorks

IBM DataWorks

IBM DataWorks

Zajistěte trvalý přístup k širokému spektru vysoce kvalitních dat pomocí plně spravované služby pro přípravu a přesuny dat. Využívejte funkce přístupu, slučování a transformace dat, abyste svá data mohli okamžitě podrobovat analýzám.

Logo IBM BigInsights

IBM BigInsights for Apache Hadoop

IBM BigInsights v Cloudu

Urychlete své možnosti pomocí pokročilých analýz podnikové třídy, postavených na ověřené technologii Hadoop typu open source.

Logo IBM Spark Analytics

IBM Analytics for Apache Spark

IBM Analytics for Apache Spark

Zlepšete agilitu svých analýz díky možnostem řešení Apache Spark typu open source. Využijte možnosti bleskově zpracovávat velké objemy dat v hostovaném, spravovaném a zabezpečeném prostředí.

Logo IBM Predictive Analytics

IBM Predictive Analytics (US)

IBM Predictive Analytics

Optimalizujte již dnes budoucnost díky lepšímu rozhodování, implementovanému přímo do podnikových procesů.

Logo IBM Db2

IBM Db2 Hosted

IBM Db2 Hosted

Získejte podnikové zabezpečení a výkonnost s rozšiřitelností a agilitou cloudu. Využívejte téže důvěryhodné relační databázové řešení Db2 pro více náročných pracovních zátěží v rámci nové samoobslužné implementaci s licencováním na bázi předplatného.

Odvětví

Obchodní odvětví

Analytická řešení, která podnikům a odborníkům pomáhají se začleňováním poznatků do všech systémů, procesů a zákaznických obslužných rozhraní.

Další informace

Řešení pro:

Partnerství v oblasti IBM Analytics

Logo IBM a Twitter

IBM a Twitter

IBM posouvá data z Twitteru od pouhého naslouchání sociálním sítím k bezprostředně použitelným poznatkům, které přinášejí reálné obchodní výsledky.

Logo IBM a Box

IBM a Box

IBM a Box spojí ta nejlepší řešení pro spolupráci nad obsahem a jeho analýzu s cílem transformovat způsob práce v cloudu.

Logo IBM a DocuSign

IBM a DocuSign

IBM a DocuSign uzavřely partnerství s cílem pomoci podnikům transformovat správu digitálních transakcí v souvislosti se způsobem práce zaměstnanců.

Realizované implementace u zákazníků

 

Honda R&D

Ve společnosti Honda dochází v řadě oblastí k prudkému nárůstu požadavků na vytěžování dat. Ani to však nevedlo liniové manažery k rozhodnutí používat analýzy v rámci každodenních činností, ke snižování nákladů, zlepšování provozní efektivity a vytváření nových hodnot.

Zhlédnout video

Turkcell

Společnost Turkcell ve spolupráci s firmou Aksis, obchodním partnerem IBM, detailně prozkoumala miliony smluvních dokumentů svých zákazníků, aby lépe poznala jimi upřednostňované způsoby komunikace a dokázala připravit chytřejší marketingové strategie, a to při současném zachování kompatibility s předpisy.

Zhlédnout video

Dimagi

Společnost Dimagi pro svoji novou datovou vrstvu zvolila řešení IBM® Cloudant™ Dedicated Cluster, čímž získala spolehlivé a vysoce výkonné řešení typu DBaaS (Database-as-a-service), provozované na pružném a přizpůsobitelném globálním cloudu.

Zhlédnout video

SEGES

Společnost SEGES ve spolupráci s firmou Mjølner Informatics, nabízející pokrokové poradenské služby v oblasti softwaru a návrhu, využívá řešení IBM® Watson™ Analytics ke zkoumání relevantních dat a získávání detailnějších, bezprostředně použitelných poznatků o trendech v oblasti zemědělství.

  Přečíst si případovou studii (US)

Informujte se, jak nadefinovat, implementovat, realizovat a rozvíjet vaše řešení IBM Analytics