Přeskočit na hlavní obsah

Chytřejší IT systémy

Podívejte se na video.
Chytřejší budovy. Budovy jsou jedním z nejintenzivnějších 'konzumentů' přírodních zdrojů. Významnou měrou se podílí na emisích skleníkových plynů, které způsobují klimatické změny. Zjistěte více.
Chytřejší zdravotnictví. Pomocí nástrojů, jako jsou elektronické zdravotní záznamy, bezdrátová zařízení a sítě podpory zdravotnictví, dělají inovátoři naše systémy chytřejší a dostupnější. Zjistěte více. Chytřejší bezpečnost. Chytrá ulice. Lepší bezpečnost obyvatel díky chytřejšímu využívání dat. Zjistěte více.
Chytřejší cestování. Více lidí žije ve městech než mimo ně. Není divu, že jsou stále chytřejší. Zjistěte více.
Nové výzvy pro vedení. Samuel Palmisano, CEO IBM, nastínil možnosti chytřejší planety v Council on Foreign Relations Přečtěte si.
IT infrastruktura. Víte, že v roce 2010 bude připadat jedna miliarda transistorů na člověka? Nebo, že pouze 3 % energie spotřebované datovými centry jsou využita pro práci počítačů? Zjistěte jak budovat dynamickou infrastrukturu.
Vítejte v Chytřejším městě. Nejde o vizi zítřka, ale dneška. Soubor chytrých nápadů z celého světa, prezentovaný na jednom místě. Navštívte ho.