Malé a stredné podniky. Riešenia a produkty pre malé a stredné podniky.Malé a stredné podniky. Riešenia a produkty pre malé a stredné podniky. 

IBM Express Advantage Servery

IBM Express Advantage Servery

Systémy novej generácie IBM POWER Systems poskytnú užívateľom produktov IBM System i a System p jednotnú radu serverov so zjednodušenými cenami, väčšími možnosťami výberu aplikácií a nižšími nákladmi na energiu a správu.

POWER Systems

Platforma POWER7 Systems poskytuje bezprecedentný výkon v oblasti transakčnej i výpočtovej priepustnosti a v porovnaní s platformou POWER6 poskytuje vyšší výkon na procesorové jadro a vyšší výkon na jeden Watt elektrického príkonu. Tieto nové systémy sú vybavené pokročilými viacjadrovými procesormi vyrobenými technológiou 45 nanometrov, ktorých taktovacia frekvencia prekračuje hodnotu 4,1 GHz, s až ôsmimi procesorovými jadrami na jeden soket a štyrmi vláknami na procerové jadro poskytujú až štvornásobný výkon, štvornásobnú výpočtovú kapacitu a trojnásobný výkon na jeden watt elektrického príkonu v porovnaní so systémami s procesormi POWER6.

Kontaktujte nás

  •  

    Sme tu pre Vás!
    Volajte naše Business centrum a dozviete sa, čo potrebujete. Zavolajte na bezplatnú linku.

    +42 124 954 1974 +42 124 954 1974


Uveďte prosím
Priority kód 712AK33W

*Pondelok – Piatok
od 9:00 – 17:00

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás