Malé a stredné podniky. Riešenia a produkty pre malé a stredné podniky.Malé a stredné podniky. Riešenia a produkty pre malé a stredné podniky.Riešenia pre malé a stredné podniky Riešenia pre malé a stredné podniky

Vyhnite sa výpadku serverov - spoľahlivé servery od IBM.

Vyhnite sa výpadku serverov - spoľahlivé servery od IBM

Vyhnite sa výpadku serverov - spoľahlivé servery od IBM

Intel Xeon inside. Nižšie uvedené modely predstavujú špičkové produkty z ponuky hardvéru spoločnosti IBM pre malé a stredné spoločnosti. V prípade potreby si ich môžete nakonfigurovať podľa svojich požiadaviek.

Sme tu pre Vás!

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Zavolajte na bezplatnú linku:

Virtualizačné balíčky IBM

IBM Global Financing

IBM System x3100 M4 Express

Základný vežový model s dostatočným výkonom pre aplikáciu do malej firmy, ktorý zaujme nie len skvelou cenou, ale v danej cenovej kategórii i výbavou a 3-ročnou zárukou NBD.

IBM System x3550 M4 Express

Server ideálny na využitie pre virtualizáciu, 1U prevedenie, výkonný procesor, jednoduchá rozšíriteľnosť pamäťovej kapacity i procesorového výkonu, redundatné komponenty a dva rýchle disky na systém vrátane RAID radičov s flash pamäťou.

 

IBM System x3650 M4 Express

Server ideálny na využitie pre virtualiáciu, 2U prevedenie, výkonný procesor, jednoduchá rozšíriteľnosť, redundatné komponenty a dva rýchle disky na systém.

Do 30. septembra 2014 môžete k objednávke akéhokoľvek úložného systému IBM Storwize V3700 s aspoň šiestimi jednotkami pevného disku získať softvér podľa vlastného výberu zdarma. K dispozícii sú nasledujúce pokročilé funkcie - IBM Easy Tier, IBM Turbo Performace, IBM Remote Mirroring a IBM Flash Copy Upgrade.


Easy Tier: Inteligentný nástroj na presúvanie najčastejšie používaných blokov údajov na rýchle úložné zariadenia SSD. Už pri 5 % kapacity na jednotkách SSD môžete zvýšiť výkon systému dvoj- až trojnásobne! Pre túto funkciu sa vyžaduje prítomnosť modulov SSD v konfigurácii.

Turbo Performance: Turbo Performance: Táto funkcia umožňuje naplno využiť prostriedky systému (procesory, rozhrania, ...) a dosiahnuť vyšší výkon. Vďaka tejto funkcii môžete dosiahnuť zvýšenie počtu I/O operácií za sekundu až o 50 %.


Remote Mirroring: V prípade, že máte dva systémy Storwize, môžete vďaka tejto funkcii vykonávať synchrónne alebo asynchrónne zrkadlenie údajov medzi systémami. Okrem pripojení FC, táto technológia bude fungovať aj pri prepojení dátových centier prostredníctvom technológie IP. V3700 dokáže zrkadliť údaje aj v s spolupráci s inými úložnými systémami z rodiny Storwize.

Flash Copy: Zvýšenie počtu snímok zo základných 64 na celkový počet 2040 cieľov.

Ďalšie informácie a informácie o podmienkach akcie vám poskytne autorizovaný obchodný partner IBM.

IBM Storwize V3700: Novinka v oblasti virtualizovaných diskových polí pre malé a stredné spoločnosti

 

Chceli by ste do svojej infraštruktúry integrovať výkonné, plne virtualizované diskové zariadenia, ale za výrazne lepšiu cenu, aká je bežná v kategórii virtualizovaných diskových polí? Spoločnosť IBM rozširuje svoju rodinu virtualizovaných diskových systémov Storwize do tzv. „entry segmentu“. Novinka Storwize V3700 vychádza v ústrety zákazníkom, ktorí požadujú pokročilé funkcie známe zo zariadení Storwize V7000 a SVC, ale za prijateľnú cenu.


Cena riešenia Storwize V3700 začína už od 7 740 EUR s DPH*.
Ak cena systému s vyššou kapacitou presiahne 10 000 EUR bez DPH, môžete využiť financovanie s nulovým navýšením od IBM Global Financing.