Rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zwiększ potencjał swojego biznesuRozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zwiększ potencjał swojego biznesuRozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw

Primary tab navigation

W obecnych uwarunkowaniach gospodarczych biznes powinien korzystać z możliwości technologicznych, jakie oferuje rynek. IBM i jego partnerzy rozumieją potrzeby i specyfikę biznesową rozwijających się przedsiębiorstw. Właśnie dlatego stworzyliśmy produkty i rozwiązania, które pomagają małym i średnim firmom pracować skuteczniej i osiągać lepsze rezultaty.

 

 

IBM Managed Services Provider
Przyspiesz rozwój dzięki strategicznemu partnerstwu z IBM . Poznaj program Dostawcy Usług Zarządzalnych.

 

Oferta specjalna
Poznaj aktualną ofertę specjalną sprzętu, oprogramowania i usług IBM. Znajdziesz tu produkty podlegające obecnie promocji.

 

Managed Services - raport
Poznaj pierwsze w Polsce badanie poświęcone usługom świadczonym w modelu Managed Services.

 

Wirtualny doradca IBM System x
Wybierz w 2 minuty serwer dopasony do Twoich potrzeb i specyfiki Twojej działalności.

 

IBM Softlayer
Zdobądź przewagę konkurencyjną dzięki infrastrukturze chmury IBM, która może być nawet 10 razy szybsza od podobnych rozwiązań czołowych dostawców.


0%.

Finansowanie 0%
Sprawdź ofertę specjalną finansowania 0% naszych produktów wg IBM Global Financing. Podziel całkowitą cenę zakupu przez 12 i wylicz swoją miesięczną ratę spłaty.
Poznaj szczegóły

Służymy pomocą

+48 22 6093081
Kod priorytetu: 712AK04W


Obserwuj nasWybrane rozwiązania

Analizy Big Data

Analizy Big Data

Pomóż swojemu małemu i średniemu biznesowi osiągać wyższą efektywność, zarządzać kosztami i identyfikować nowe możliwości.

Cloud computing.

Cloud computing

Przyspiesz wdrożenia i zoptymalizuj swoją infrastrukturę dzięki rozwiązaniom IBM Cloud dedykowanym sektorowi MŚP.

Wspolpraca i praca grupowa.

Współpraca i praca grupowa

Poznaj rozwiązania IBM typu Social Business, które budują relacje - zarówno te wewnątrz firmy, jak i sięgające poza nią – dedykowane klientom.

Dostawca Usług Zarządzalnych

Dostawca Usług Zarządzalnych

Rozszerz swoją ofertę rozwiązań infrastrukturalnych i usługowych minimalizując przy tym koszty ponoszone przez Twoich klientów.

Zoptymalizowane systemy

Zoptymalizowane systemy

Zmaksymalizuj potencjał swojej infrastruktury IT – wybierz rozwiązania sprzętowe zaprojektowane z myślą o specyfice Twojej branży.

Wirtualizacja i optymalizacja

Wirtualizacja i optymalizacja

Popraw wykorzystanie serwerów, efektywnie zarządzaj obciążeniami i automatyzuj procesy związane z infrastrukturą dzięki rozwiązaniom IBM.

Smarter Commerce.

Smarter Commerce

Inteligentny handel pomaga w dostarczaniu klientom, partnerom i udziałowcom wyższej wartości w cyfrowym świecie, transformując wszystkie etapy sprzedaży.

Bezpieczeństwo IT

Bezpieczeństwo IT

Odpowiednio zabezpieczona infrastruktura to fundament rozwoju każdego biznesu. Poznaj ofertę produktowo-usługową IBM z zakresu bezpieczeństwa IT.

Mały biznes.

Mały biznes

Portfolio rozwiązań sprzętowych, oprogramowania i usług IBM dedykowanych najmniejszym firmom.