Řešení pro středně velké podniky. Individuální řešení pro vaše podnikání.Řešení pro středně velké podniky. Individuální řešení pro vaše podnikání.Řešení pro středně velké podniky

V současném světě globálně integrované ekonomiky musí středně velké podniky využít nově se objevující příležitosti. IBM se svými obchodními partnery rozumí vašim problémům a potřebám - vytvořili jsme konkrétní produkty a řešení, které svojí koncepcí pomáhají rozvíjejícím se podnikům, jako je ten váš, k vyšší produktivitě i k prosazení se na dnešní "chytřejší planetě".

 

IBM Software

IBM Software

Chytřejší planeta přináší i nové problémy. Softwarová řešení IBM vám mohou pomoci přeměnit tyto problémy v příležitosti. Prozkoumejte softwarové produkty a řešení IBM a zjistěte, s čím vám mohou pomoci.

5x more data compressed in the same space. 3x more performance with only 5% flash. 47% less storage admin time. 30% less capacity growth

IBM Storwize family

Postavte si své datové úložiště na míru. Produktová řada IBM Storwize nabízí inteligentní virtualizované úložiště pro firmy všech velikostí.

Získejte IBM Cloud na měsíc zdarma

Získejte IBM Cloud na měsíc zdarma

Jediná platforma nabízející neomezené možnosti prostřednictvím virtuálních i fyzických serverů. Veřejná i privátní cloudová řešení umožňující automatické zavedení na vyžádání. Fakturace za provozu. Snadná správa prostřednictvím jediného okna.


Poskytování IT jako služby

Poskytování IT jako služby

Rozvíjejte své možnosti v oblasti infrastruktury a poskytování služeb s co nejnižšími náklady i minimálními dopady na obchodní aktivity vašich zákazníků.

 

Potřebujete asistenci?

Nabízená řešení

Velká data a analýzy

Velká data a analýzy

Přispějte k tomu, aby váš malý či středně velký podnik dosahoval vyšší efektivity, lépe řídil své náklady a dokázal odhalit příležitosti k růstu.

Optimalizované systémy

Optimalizované systémy

Maximálně zužitkujte potenciál IT infrastruktury cestou vyladění systémů v souladu s jedinečnými znalostmi konkrétního odvětví a vlastnostmi pracovní zátěže.

#

Technologie Cloudu

Urychlete implementaci a optimalizujte svoji infrastrukturu prostřednictvím cloudových řešení IBM pro středně velké podniky.

Spolupráce a sociální podnik

Spolupráce a sociální podnik

Řešení pro spolupráci mohou vašemu podniku napomoci odstranit bariéry na straně spotřebitelů a dosáhnout prosperity v dnešním dokonale propojeném světě.

IBM Global Financing

IBM Global Financing

Díky nabídce financování pomáhá IBM Global Financing realizovat svým zákazníkům nákupy informačních technologií s velkých úsporami.