Розумна планета

IBM PureSystems

Досвід. Прозоре й просте рішення.

Зв'язатися з нами

+380 44 501 18 88  #101LW04W

надіслати електронного листа

Перша у світі група продуктів з інтегрованим досвідом

Дізнайтеся, яким чином вбудовані високодоступні експертні можливості змінять ІТ

Інтегровані експертні системи змінять ІТ і бізнес. За допомогою вбудованих знань, комплексної будови та спрощеного механізму загального керування PureSystems використовує експертні знання й економіку ІТ на користь вашої організації.

Автор та доповідач Петер Гінсен обговорюватиме з групою експертів поточну ситуацію у сфері ІТ та зміни, пов'язані з появою та впливом експертних інтегрованих систем.

Перша у світі група продуктів з інтегрованим досвідом

Настав час повністю переосмислити, яким чином організації можуть користуватися експертними можливостями ІТ.

Інтегровані експертні системи змінять ІТ та підприємства за допомогою вбудованих знань, комплексної будови та спрощеного механізму загального керування.

Дізнайтеся, які можливості стануть доступними завдяки вбудованим знанням. Ви дізнаєтеся про шаблони знань для підприємств Запрошуємо вас переглянути веб-трансляцію.

Експертна система робить планету розумною

Сьогодні все, чим ми користуємося, стає дедалі розумнішим, починаючи від простих кишенькових пристроїв до енергомереж, що забезпечують електроенергією цілі міста. Основа цих інфраструктур, які швидко розвиваються, також змінюється, стаючи розумнішою й набуваючи нових можливостей.

Компанія IBM вбудовує знання безпосередньо в комп'ютерні системи, створюючи новий клас комп'ютерів - інтегровані експертні системи. Ці системи побудовано на так званих шаблонах знань. Це процес отримання колективних знань усієї галузі, який дозволяє надавати широкий спектр можливостей, суттєво знижуючи вартість і терміни впровадження.

PureSystems

Не розмірковуйте про майбутнє ІТ. Створюйте його.

Переглянути відеозапис.

Амбужд Говал, генеральний директор підрозділу IBM Development & Manufacturing, Systems & Technology Group

Чи хотіли б ви дізнатися більше про можливості розробки рішень IBM PureSystems? Незалежно від того, чи є ви бізнес-партнером IBM або потенційним членом партнерської мережі IBM, ознайомтеся з інформацією за наведеними нижче посиланнями.

Новий підхід до економіки в ІТ

70 % ІТ-бюджету на сучасних підприємствах витрачається безпосередньо на операції та обслуговування*, що призводить до зниження продуктивності та швидкості надання послуг. Яким чином можна за таких умов перерозподілити ІТ-ресурси для розгортання інноваційних послуг, щоб задовольнити нові бізнес-потреби організації?

Відповідь дуже проста. PureSystems, найперша у світі група систем з інтегрованими експертними знаннями. Вбудовані знання на основі "шаблонів", отриманих із тисяч реальних проектів IBM, поглиблених досліджень та передової практики, дозволяють швидко автоматизувати різноманітні ІТ-функції. Завдяки цьому можна прискорити доставку нових прикладних програм і послуг, покращити економічні показники та ефективність роботи.

* IDC, Віртуальна технологія, що змінює хід гри. Основні зміни та нововведення, які назавжди змінять ваш ІТ-бізнес, документ #DR2011_GS4_MB, березень 2011 р.

Перегляньте відгуки про IBM PureSystems від галузевих експертів

Проведіть самостійне ознайомлення з додатковими відомостями про групу продуктів IBM PureSystems і про те, яким чином шаблони можуть спростити складні завдання, заощаджуючи час, гроші та прискорюючи отримання бізнес-результатів.

Підвищення ефективності ІТ-процесів

…Комплексна, готова до розгортання система, призначена для керування навантаженням, з вбудованими засобами автоматичного контролю - це нове покоління ІТ-систем.

— Чарльз Філіпс (Charles Phillips), генеральний директор Infor

25% ІТ-проектів у США та 23% ІТ-проектів в інших країнах наразі виходять поза межі бюджету та розкладу.*

25%
США

23%
ІНШІ КРАЇНИ СВІТУ

* Дослідження, виконане компанією Forrester Consulting на замовлення IBM

Прискорене розгортання рішень

Продукти PureSystems дозволяють швидше отримувати результати в порівнянні з іншими системами. Ці інтегровані системи розроблено спеціально для ефективної взаємодії різних компонентів та прискорення виводу продуктів на ринок.

— тодд Вілкіс (Todd Wilkes), віце-президент з корпоративних рішень, Premier Healthcare Alliance

29% затримок під час розгортання ІТ-проектів пов'язані з організаційними питаннями та налаштуванням , 34% - термінами розгортання.*

29%
встановлення та налаштування

34%
розгортання

* Дослідження, виконане компанією Forrester Consulting на замовлення IBM

Спрощення хмарного середовища

PureSystems - найсучасніше інтегроване хмарне рішення сьогодні.

— Панос Константінідіс (Panos Konstantinidis), співзасновник та директор з бізнес-стратегії, OneTree Solutions

69% компаній планують перехід до хмарних технологій протягом наступних трьох років, і лише 34% вже реалізували його.

34%

69%

Платформа IBM PureData™ System для Hadoop

Цю систему оптимізовано для дослідницького аналізу з підтримкою запитів до архівних даних. До складу системи входять вбудовані аналітичні прискорювачі, призначені для аналізу даних з соціальних мереж, комп'ютерних та текстових даних, а також унікальні інструменти для роботи з архівами. 1

  1. Відповідно до результатів внутрішнього тестування IBM та відгуків клієнтів. * Спеціалізовані кластери - це кластери, для яких не передбачено професійні процедури попереднього компонування, тестування й оптимізації. Окремі результати можуть відрізнятися.
  • Прискорення повернення інвестицій при роботі з великим обсягами даних
  • Спрощення розгортання та обробки великих обсягів даних
  • Розгортання технологій обробки великих обсягів даних для підприємств

Спрощення хмарного середовища за допомогою IBM PureSystems

Спростіть розгортання хмарного середовища за допомогою пропозицій IBM PureSystems, що входять до складу IBM SmartCloud Foundation (US), та підготуйте приватне хмарне середовище до роботи лише за чотири години для надання ресурсів "інфраструктура як послуга" та "платформа як послуга" для вашого бізнесу.

Переглянути відеозапис.

Список відгуків клієнтів IBM PureSystems

Переглянути відеозапис.

Відгуки про IBM PureData System - XO Communications

Переглянути відеозапис.

Компанія VALECARD знизила витрати на операції до 30 відсотків

Запустити повний плейлист

Календар подій

Події PureSystems у 2013 році
Подія  Місцезнаходження  Дати  Тема  
Експертні ІТ-системи. Прискорення застосування великих обсягів даних та хмарних обчислень Регіональні розташування Майбутні події в 2013 році Прискорте великі дані та хмарні обчислення за допомогою інтегрованих експертних систем Додаткова інформація
PureSystems: новий підхід до економіки в ІТ Сеул, Корея 9 травня 2013 року   Додаткова інформація
PureSystems: новий підхід до економіки в ІТ Мумбаї, Індія 14 травня 2013 року   Додаткова інформація
PureSystems: новий підхід до економіки в ІТ Нью-Делі, Індія 16 травня 2013 року   Додаткова інформація
PureSystems: новий підхід до економіки в ІТ Ченнаї, Індія 17 травня 2013 року   Додаткова інформація
Відеочат: Розвиток інтегрованих систем у хмарному середовищі, великі обсяги даних та мобільний простір Відеочат 24 квітня 2013 року TBD Дізнайтеся більше