Akıllı Dünya

IBM PureSystems

Uzmanlık. Basit ve anlaşılır.

Bize ulaşın

Daha fazla bilgi için +90 212 317 1793

Email IBM

Dünyanın ilk tümleşik uzmanlığa sahip sistem ailesi

Yerleşik ve yüksek düzeyde kullanılabilir bir uzmanlığın BT yapısını nasıl değiştirebileceğini görün

Uzman tümleşik sistemler, BT yapısını ve işletmeyi değiştirmeye hazırdır. Sahip olduğu yerleşik uzmanlık, hepsi bir arada tasarım ve basitleştirilmiş tam yönetim deneyimi özellikleri ile PureSystems, BT deneyimine ve ekonomisine sizin yararınıza olacak şekilde yön verir.

Yazar ve konuşmacı Peter Hinssen, uzmanların katılacağı bir panelde günümüzün BT altyapısını, uzman tümleşik sistemlerin hayata geçirilişini ve etkilerini açıklayacak.

Dünyanın ilk tümleşik uzmanlığa sahip sistem ailesi

Şimdi kuruluşların BT uzmanlığından nasıl yararlanabileceği konusu üzerine yeniden düşünmenin tam zamanı.

Uzman tümleşik sistemler; sahip olduğu yerleşik uzmanlık, hepsi bir arada tasarım ve basitleştirilmiş genel yönetim deneyimi özellikleri ile BT yapısını ve işletmeyi değiştirmeye hazırdır.

Yerleşik uzmanlık ile nelerin mümkün olduğunu keşfedin. Kuruluşlar için uzmanlık kalıpları hakkında bilgi edinin. Sizi lansman web yayını videosunu izlemeye davet ediyoruz.

Akıllı dünyayı destekleyecek Uzman Sistemler

Bu günlerde, cebimizde taşıdığımız basit araçlardan, şehirlere güç sağlayan karmaşık enerji şebekelerine kadar kullandığımız her şey daha akıllı hale geliyor. Bu hızlı gelişimlerin tam kalbinde yer alan altyapılar da değişim gösteriyor ve giderek daha akıllı hale gelerek farklı yetenekler kazanıyor.

IBM olarak biz de artık uzman tümleşik sistemler adı verilen yeni bir bilgisayar sınıfı oluşturmak için, uzmanlığı doğrudan bilgi işlem sistemlerinin içinde oluşturmak için çalışıyoruz. Bu sistemler, çok çeşitli yetenekler sunmak için tüm sektörün toplu bilgi birikiminin ayrıştırılması ve devreye alma sürelerinin ve maliyetlerinin büyük ölçüde azaltılması işlemi olarak tanımlayabileceğimiz Uzmanlık Kalıpları'na dayanıyor.

PureSystems

BT'nin geleceği hakkında konuşmakla kalmayın. Onu kucaklayın.

Videoyu izleyin.

Ambuj Goval, IBM Geliştirme ve Üretim, Sistemler ve Teknoloji Grubu Genel Müdürü

IBM PureSystems çözümlerinin geliştirilmesine yönelik fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? İster önceden bir IBM Çözüm Ortağı, isterse IBM Çözüm Ortağı topluluğunun potansiyel bir yeni üyesi olun, gezintinize devam etmek için lütfen aşağıdaki bağlantılara göz atın.

BT ekonomisini değiştirme

Günümüzde BT bütçesinin %70'i yalnızca operasyonlara ve bakıma harcanıyor*, bu da gösterilen performansın ve sunulan hizmetin tehlikeye girmesine neden oluyor. Peki şirketinizin iş gereksinimlerini karşılayacak hizmetler geliştirmek amacıyla nasıl daha fazla BT kaynağı ayırabilirsiniz?

Yanıt basit. Dünyanın ilk tümleşik uzmanlığa sahip sistem ailesi PureSystems. Binlerce IBM projesinden, derin araştırmalardan ve kanıtlanmış en iyi uygulamalardan ortaya çıkan ‘kalıpları’ temel alan yerleşik uzmanlık aracılığıyla bir dizi BT işlevini kolayca otomatikleştirebilirsiniz. Yeni uygulamaları ve hizmetleri daha hızlı şekilde sunabilir, değişen taleplere uygun maliyetler ile karşılık verebilir ve iş yükü performansınızı iyileştirebilirsiniz.

* IDC, Game Changing Virtual Technology: Major Shifts and Innovations that will Forever Change your IT Business, doc #DR2011_GS4_MB, Mart 2011.

Sektördeki uzmanların gözünden IBM PureSystems ürünü deneyimi

IBM PureSystems ürün ailesi hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ve kalıpların karmaşık görevleri basitleştirerek nasıl zaman ve maliyet tasarrufu sağladığını ve nasıl daha hızlı iş sonuçları sunduğunu öğrenmek için kendi yönlendireceğiniz bir tura başlayın.

BT verimliliğini geliştirin

…Yazılımı içinde olan, kullanılmaya hazır olarak gelen, kendi kendini idare eden ve yükü sizin yerinize yöneten eksiksiz bir sistem ile BT altyapınızın geleceğine şekillendireceksiniz.

— Charles Phillips, Üst Düzey Yönetici, Infor

ABD'deki BT projelerinin %25'i ve dünya genelinde BT projelerinin %23'ü şu anda hem bütçelerini aşmış hem de zamanlamanın gerisinde kalmıştır.*

%25
ABD

%23
DÜNYANIN HER YERİNDE

* Forrester Consulting tarafından IBM adına gerçekleştirilen bir araştırma

Çözümleri daha kısa sürede devreye alın

PureSystems ürün ailesi, Premier'in diğer sistemlerle mümkün olandan daha hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmesini sağlamaktadır. Bütünleştirilmiş olan bu sistemler, birlikte çalışacak şekilde hedefe yönelik olarak oluşturulmuştur ve pazara daha kısa sürede ulaşmamızı sağlamaktadır.

— Todd Wilkes, Başkan Yardımcısı, Kurumsal Çözüm Geliştirme, Premier Healthcare Alliance

BT projelerinin devreye alınmasındaki gecikmelerin %29'u, kuruluş ve yapılandırma gecikmelerinden, %34'ü ise devreye alma sürelerinden kaynaklanmaktadır.*

%29
KURULUŞ ve YAPILANDIRMA

%34
DEVREYE ALMA

* Forrester Consulting tarafından IBM adına gerçekleştirilen bir araştırma

Bulut uygulamalarını basitleştirin

PureSystems pazarın en gelişmiş tümleşik bulut çözümüdür.

— Panos Konstantinidis, Kurucu Ortak ve İş Stratejisi Direktörü, OneTree Solutions

Şirketlerin %69'u önümüzdeki üç yıl içinde bulut teknolojilerini hayata geçirmeyi planlıyor, şimdiye kadar bunu başaranların oranı ise yalnızca %34.

%34

%69

IBM PureData™ System for Hadoop

Bu sistem, keşif analizi için optimize edilmiştir ve sorgulanabilir arşivleme sağlar. Sosyal veriler, makine verileri ve metin analitiği için yerleşik analitik hızlandırıcıları sunar ve benzersiz arşivleme araçları sağlar.1

  1. IBM'in şirket içindeki testleri ve müşterilerin sağladığı geribildirimler temel alınmıştır. * Özel olarak oluşturulmuş kümeler, uzmanlıkla önceden oluşturulmamış, test edilmemiş ve optimize edilmemiş kümelerdir. Sonuçlar farklılık gösterebilir.
  • Büyük hacimli verilerden değer elde etme süresini kısaltın
  • Büyük hacimli verileri benimseme ve kullanma sürecini basitleştirin
  • Kurumsal sınıf büyük hacimli verileri uygulayın

Bulut ile IBM PureSystems ürününü basitleştirin

Bulut uygulamaları benimseme sürecinizi, IBM SmartCloud Foundation (ABD)'ın bir parçası olan IBM PureSystems ürünleriyle kolaylaştırın ve özel bulut ortamınızı dört saat gibi kısa bir süre içinde kurup çalıştırarak işiniz için Hizmet Olarak Altyapı ve Hizmet Olarak Platform kaynaklarını sağlayın.

Videoyu izleyin.

IBM PureSystems Müşteri Referansları listesi

Videoyu izleyin.

XO Communications ile IBM PureData System Testimonial

Videoyu izleyin.

VALECARD, işletim maliyetini %30'a kadar azaltıyor

Listenin Tamamını Başlatın

Etkinlik takvimi

2013 PureSystems etkinlikleri
Etkinlik  Yer  Tarihler  Tema  
Expert IT: Büyük Hacimli Verileri ve Bulut Ortamını Hızlandırın Bölgesel Yerler 2013'te Uzman Tümleşik Sistemlerle Büyük Hacimli Verileri ve Bulut Ortamını Hızlandırın Daha fazla bilgi
PureSystems: BT ekonomisini ve deneyimini değiştirme Seul, Kore 9 Mayıs 2013   Daha fazla bilgi
PureSystems: BT ekonomisini ve deneyimini değiştirme Bombay, Hindistan 14 Mayıs 2013   Daha fazla bilgi
PureSystems: BT ekonomisini ve deneyimini değiştirme Yeni Delhi, Hindistan 16 Mayıs 2013   Daha fazla bilgi
PureSystems: BT ekonomisini ve deneyimini değiştirme Chennai, Hindistan 17 Mayıs 2013   Daha fazla bilgi
Görüntülü Sohbet: Büyük Hacimli Veri, Bulut ve Mobil Uygulamalarda Tümleşik Sistemlerin Yakaladığı İvme Görüntülü sohbet 24 Nisan 2013 Daha sonra belirlenecek Daha fazla bilgi edinin