Inteligentnejšia planéta

IBM PureSystems

Odborné znalosti. Zrozumiteľne a jednoducho.

Kontaktujte IBM

Zavolajte nám na 0800 100 112

Napíšte nám

IBM PureSystems

Systémy IBM PureSystems™ kombinujú flexibilitu všeobecného systému, pružnosť prostredia cloud a jednoduchosť zariadenia. Sú už od návrhu vytvorené pre integráciu a sú dodávané so zabudovanými znalosťami získanými počas desaťročí skúseností, aby poskytovali jednoduchšie IT používanie.

Prečítajte si viac informácií o systémoch PureSystems (860KB)

PureFlex
System

IBM PureFlex™ System kombinuje výpočtové, úložné, sieťové a virtualizačné schopnosti v jednej unifikovanej konzole a s infraštruktúrnym systémom, ktorý je špecializovaný na zisťovanie a odhadovanie požiadaviek vášho podniku na prostriedky.

IBM Flex System™ umožňuje rozšíriť možnosti zariadení blade a poskytuje vysoký výkon a jednoducho integrovateľné komponenty, ktoré tvoria základ produktu PureFlex a ďalších integrovaných systémov PureSystems.

Oboznámte sa s produktmi PureFlex a Flex System

PureApplication
System

Systém IBM PureApplication™ System predstavuje platformový systém navrhnutý a vyladený špecificky pre webové a databázové transakčné aplikácie. Táto flexibilná platforma rozlišujúca pracovné zaťaženia bola navrhnutá tak, aby sa ľahko nasadzovala, prispôsobovala, ochraňovala a spravovala. Či už fungujete v tradičnom prostredí alebo v súkromnom prostredí cloud, toto riešenie IBM vám môže poskytnúť nadpriemernú hospodárnosť IT.

Oboznámte sa s produktom PureApplication System

PureData
System

Ako rastú dnešné výzvy Big Data, sú požiadavky na údajové centrá väčšie než kedykoľvek predtým. PureData™ System je najnovší člen rodiny produktov PureSystems a je optimalizovaný výhradne na poskytovanie údajových služieb súčasným náročným aplikáciám jednoduchým, rýchlym a cenovo efektívnym spôsobom.

Oboznámte sa s produktom PureData System

Sila vzorov

Používanie vzorov je osvedčeným odborným postupom vykonávania zložitých úloh. Vzory boli získavané desaťročia počas spolupráce s klientmi a partnermi a sú zaznamenané, laboratórne testované a optimalizované do opakovateľne použiteľnej formy riadenej politikami, ktorá urýchľuje návratnosť a znižuje prevádzkové náklady.

Vzory pre aplikácie

Preddefinované architektúry aplikácií a vyžadované platformové služby, ktoré sú nasadené a spravované systémom podľa množiny politík.

Vzory pre platformy

Predkonfigurované a politikami riadené platformové služby ako ukladanie do pamäte cache, pružnosť, núdzové prepnutie, vyváženie zaťaženia, bezpečnostné a aplikačné služby, databázový midlvér a midlvér posielania správ.

Vzory pre infraštruktúru

Automatizovaná, politikami riadená správa infraštruktúry na všetkých výpočtových, sieťových a úložných prostriedkoch.

Blogy o PureSystems

Vráťme sa k základom: Čo je to vzor?

Joe Bohn, 23. júl 2012

Pozrite sa, prečo je pojem vzory zásadný pri pochopení IBM PureSystems.

Nový spôsob, ako robiť veci: Vzory odbornosti

Angelo Littera, 23. júl 2012

Pozrite sa, ako vzory pomáhajú spravovať komplexnosť IT, znižovať náklady a udržiavať krok so zmenami spoločnosti.

  • Jeff Howard

    Vice President, Marketing IBM Systems and Technology Group


Vzory PureSystems sú zabudované odborné znalosti, ktoré v sebe spájajú najlepšie praktiky z desaťročí klientskych zákaziek.

Pozrite si video.

IBM PureSystems Expert Series: Prehľad vzorov

Pozrite sa, ako Jeff Howard a tím odborníkov z IBM vysvetľuje dôležitú rolu, akú vzory odborných znalostí zohrávajú v IBM PureSystems.