Inteligentnejšia planéta

IBM PureSystems

Odborné znalosti. Zrozumiteľne a jednoducho.

Kontaktujte IBM

Zavolajte nám na 0800 100 112

Napíšte nám

Prvá rodina systémov so zabudovanou odbornosťou na svete

Pozrite si, ako ako zabudovaná a vysoko dostupná odbornosť zmení svet IT.

Odborné integrované systémy sú pripravené zmeniť svet IT a podnikania. Vďaka zabudovanej odbornosti, jednotnému návrhu združujúcemu všetky súčasti a jednoduchej správe systémy PureSystems nakláňajú využívanie a hospodárnosť IT vo váš prospech.

Spisovateľ a rečník Peter Hinssen diskutuje so skupinou expertov o aktuálnom IT prostredí a príchode a dopade odborných integrovaných systémov.

Prvá rodina systémov so zabudovanou odbornosťou na svete

Nastal čas od základov prehodnotiť spôsob, akým organizácie využívajú odborné znalosti z oblasti IT.

Odborné integrované systémy sú pripravené zmeniť svet IT a podnikania vďaka zabudovanej odbornosti, jednotnému návrhu združujúcemu všetky súčasti a jednoduchej správe.

Zistite, čo všetko môžete dosiahnuť so zabudovanou odbornosťou. Spoznajte vzory odbornosti pre váš podnik. Pozrite si uvádzajúce webové vysielanie.

Odborný systém podporujúci inteligentnejšiu planétu

V týchto dňoch je všetko, čo používame, stále inteligentnejšie. Počnúc jednoduchými zariadeniami, ktoré nosíme vo vreckách, po komplexné energetické mriežky, ktoré napájajú mestá elektrinou. V rámci týchto rýchlych zmien sa menia aj infraštruktúry - stávajú sa inteligentnejšími a získavajú nové schopnosti.

V IBM teraz vkladáme odbornosť priamo do výpočtových systémov, aby sme vytvorili novú triedu počítačov nazývaných odborné integrované systémy. Tieto systémy sú založené na niečom, čomu my hovoríme "vzory odbornosti", ktoré vlastne predstavujú proces odvodzovania kolektívnych poznatkov prinášajúcich množstvo nových schopností z celého odvetvia, vďaka ktorým je nasadzovanie riešení výrazne rýchlejšie a lacnejšie.

PureSystems

Prestaňte hovoriť o budúcnosti IT. Dosiahnite ju.

Pozrite si video.

Ambuj Goval, generálny riaditeľ pre vývoj a výrobu v divízii Systems & Technology Group spoločnosti IBM

Máte záujem zistiť viac o príležitostiach na vývoj riešení IBM PureSystems? Bez ohľadu na to, či už ste obchodným partnerom IBM alebo ste potenciálnym novým členom komunity obchodných partnerov IBM, kliknutím na nasledujúce odkazy môžete pokračovať na svojej ceste.

Zmena ekonomiky IT

Až 70% z rozpočtov na IT sa dnes utráca na iba na prevádzku a údržbu*, čo často vedie ku kompromisom v oblasti výkonu a poskytovania služieb. Ako teda môžete vyhradiť viac IT prostriedkov pre inovatívne služby, ktoré by uspokojili potreby vašej organizácie?

Odpoveď je jednoduchá. Systémy PureSystems - prvá rodina systémov so zabudovanou odbornosťou na svete. Vďaka zabudovanej odbornosti založenej na "vzoroch" - odborné znalosti odvodené z tisícov implementácií spoločnosti IBM, odborných výskumov a osvedčených odporúčaných postupov - môžete rýchlo automatizovať množstvo úloh správy IT. Môžete tak rýchlejšie poskytovať nové aplikácie a služby, finančne efektívne reagovať na meniace sa požiadavky a zvýšiť výkonnosť pracovných zaťažení.

* IDC, Game Changing Virtual Technology: Major Shifts and Innovations that will Forever Change your IT Business, doc #DR2011_GS4_MB, Marec 2011.

Pozrite sa na ponuku produktov IBM PureSystems očami odvetvových expertov

Pozrite si rodinu produktov, v rámci ktorej sa dozviete viac o produktovej rade IBM PureSystems a o tom, ako môžu vzory zjednodušiť zložité úlohy a ušetriť vám tak čas a peniaze a zároveň pomôcť rýchlejšie dosiahnuť obchodné výsledky.

THINK 2013

Myslite vo veľkom. Pretvorte dáta na informácie.

Chcete aby Váš biznis ďalej rástol? Čerpajte energiu zvnútra.
Big Data. Robia z firiem lídrov.


Zvýšte efektivitu IT

…Komplexný systém, ktorý zvláda záťaž za vás. a ktorý je Je pripravený na spustenie hneď po vybalení z krabice a má softvér, ktorý sa dokáže sám spravovať, toto všetko predstavuje je budúcnosť IT.

— Charles Phillips, CEO, Infor

25% IT projektov v USA a 23% IT projektov po celom svete aktuálne prekračuje rozpočet a je v sklze proti pôvodnému plánu.*

25%
USA

23%
CELOSVETOVO

* Objednaná štúdia vykonaná spoločnosťou Forrester Consulting v mene IBM

Nasadzujte riešenia rýchlejšie

Rodina produktov PureSystems umožňuje spoločnosti Premier napredovať rýchlejšie, než by sme to dokázali s inými systémami. Tieto systémy sú integrované a zostavené tak, aby vzájomne spolupracovali, čo nám umožňuje uvádzať produkty na trh v kratšom čase.

— Todd Wilkes, Viceprezident, Vývoj podnikových riešení v aliancii Premier Healthcare Alliance

29% vývojárskych IT projektov je v oneskorení z dôvodu oneskorení na strane inštitúcií a oneskorení pri konfigurácii a 34% má byť dodaných v čase nasadenia.*

29%
INŠTALÁCIA & KONFIGURÁCIA

34%
NASADENIE

* Objednaná štúdia vykonaná spoločnosťou Forrester Consulting v mene IBM

Zjednodušte prostredie cloud

PureSystems je najpokročilejšie integrované cloudové riešenie na trhu.

— Panos Konstantinidis, spoluzakladateľ spoločnosti OneTree Solutions a riaditeľ pre podnikové stratégie

69% spoločností predpokladá, že prejde na cloud počas nadchádzajúcich troch rokov a iba 34% z nich tak už urobilo.

34%

69%

IBM PureData System for Hadoop

Tento systém je optimalizovaný na vykonávanie výskumných analýz a umožňuje pracovať s archívom, na ktorom je možné spúšťať dotazy. Poskytuje zabudované akcelerátory pre sociálne údaje, údaje z počítačov, analýzu textov a jedinečné vstavané archivačné nástroje.1

  1. Podľa interného testovania spoločnosti IBM a spätnej väzby od zákazníkov. * Pod vlastnými zostavenými klastrami sa rozumejú klastre, ktoré nie sú profesionálne predzostavené, predtestované ani optimalizované. Jednotlivé výsledky sa môžu líšiť.
  • Efektívnejšie využívanie Big Data
  • Jednoduchšie prispôsobenie a spotreba Big Data
  • Implementácia Big Data

Prehľadnejší cloud s produktom IBM PureSystems

Zjednodušte si prechod na cloud s produktmi IBM PureSystems, ktoré sú súčasťou IBM SmartCloud Foundation (US), a spustite si svoj súkromný cloud, ktorý bude vašej firme poskytovať prostriedky IaaS a PaaS za približne štyri hodiny.

Pozrite si video.

Zoznam referencií klientov k produktom IBM PureSystems

Pozrite si video.

IBM PureData System Testimonial featuring XO Communications

Pozrite si video.

VALECARD slashes operation cost by up to 30 percent

Prehrať celý zoznam

Kalendár podujatí

Podujatia PureSystems v roku 2013
Podujatie  Miesto  Dátum  Téma  
Odborné IT: Urýchlite riešenia Big Data a prostredie cloud Regionálne podujatia Chystané v roku 2013 Urýchlite riešenia Big Data a prostredie cloud pomocou odborných integrovaných systémov Viac informácií
PureSystems: Changing the economics and experience of IT Soul, Kórea 9. máj 2013   Viac informácií
PureSystems: Changing the economics and experience of IT Mumbaí, India 14. máj 2013   Viac informácií
PureSystems: Changing the economics and experience of IT Nové Dillí, India 16. máj 2013   Viac informácií
PureSystems: Changing the economics and experience of IT Čenaj, India 17. máj 2013   Viac informácií
Videokonverzácia: The Momentum of Integrated Systems in the Cloud, Big Data, and Mobile Space Videokonverzácia 24. apríl 2013 TBD Viac informácií