Inteligentnejšia planéta

IBM PureSystems

Odborné znalosti. Zrozumiteľne a jednoducho.

Kontaktujte IBM

Zavolajte nám na 0800 100 112

Napíšte nám

Nasadzujte riešenia rýchlejšie

Zrýchlite nasadzovanie nových aplikácií, napríklad mobilných, sociálnych, analytických a aplikácií pre big data, z týždňov na dni alebo na minúty pomocou zabudovaných odborných znalostí a schopností integrácie systémov IBM PureSystems.

Ďalšia ponuka: Navrhovanie architektúry pre analytickú platformu Big Data

Prečo sa IT organizácie spoliehajú na integrované systémy — dokument white paper od Forrester Consulting

V odvetví IT dochádza ku kľúčovým zmenám a organizácie rozvíjajú svoj prístup k poskytovaniu rýchleho a flexibilného vytvárania obchodnej hodnoty. V tomto dokumente venovanom myšlienkovému líderstvu, objednanom spoločnosťou IBM a vypracovaným spoločnosťou Forrester Consulting, spoznáte významné transformácie IT, prebiehajúce vo firmách, ktoré práve vykročili touto cestou alebo sa už nachádzajú uprostred tejto zmeny.

Forrester Consulting
autor

Forrester Consulting

Forrester Consulting poskytuje nezávislé, objektívne a na prieskumoch založené poradenstvo, ktoré vedeniam spoločností pomáha vytvárať stratégie a konať na základe príležitostí, ktoré priniesla zmena. Forrester poskytuje autorizované údaje z prieskumov, spotrebiteľské a obchodné údaje, vlastné poradenstvo, podujatia, online komunity a partnerské programy.