Gudrāka pasaule

IBM PureSystems

Kompetences. Viegli izprotamas un vienkāršas.

Saziņa ar IBM

Zvaniet uz numuru 01475 898688 | nr. 109HF03W

Nosūtīt IBM e-pastu

PureData System

Tā kā mūsdienās lielo datu apstrādes uzdevumi kļūst sarežģītāki, arī prasības datu centriem ir tik lielas kā vēl nekad. Produkts IBM PureData System ir īpaši optimizēts, lai vienkārši, ātri un iespējami lētāk nodrošinātu datu pakalpojumus mūsdienu sarežģītajām lietojumprogrammām.

Jaunais produkts IBM PureData System for Hadoop uzņēmumā vienkāršo lielo datu izvietošanas sarežģītību. Tas paātrina Hadoop analītiku un palielina ar vaicājumiem pārmeklējamā arhīva vietu datu noliktavā.

Produktā IBM PureData System for Analytics ir iestrādāta Netezza tehnoloģija, un tas optimizē sarežģītas analītikas izpildi un sniedz iespēju izpildīt algoritmus dažu minūšu, nevis stundu laikā.

Mūsdienās uzņēmumiem ir nepieciešama tāda datu noliktavas sistēma, kas sniedz nepieciešamo informāciju lēmumu pieņemšanai reāllaikā. Produkts IBM PureData System for Operational Analytics ir optimizēts operāciju analītikas veikšanai un izstrādāts tā, lai varētu apstrādāt vairāk nekā 1000 konkurējošu operāciju vaicājumu.

Transakcijām paredzētais produkts IBM PureData System ir integrēta, optimizēta un lietošanai gatava datu bāzes platforma, kas ir īpaši izstrādāta un pielāgota transakciju datu darba slodzēm. Tā palīdz uzņēmumiem samazināt procesu sarežģītību, lietderīgi izmantot laiku un samazināt izmaksas.