Gudrāka pasaule

IBM PureSystems

Kompetences. Viegli izprotamas un vienkāršas.

Saziņa ar IBM

Zvaniet uz numuru 01475 898688 | nr. 109HF03W

Nosūtīt IBM e-pastu

IBM PureSystems

IBM PureSystems saimē ir nodrošināta gan vispārīgam lietojumam paredzēto sistēmu, gan mākoņa pielāgojamība, kā arī aprīkojuma vienkāršība. Sistēmās ietilpst modeļi ar integrētu kompetenci, kas iegūti desmitiem gadu ilgā darbā, piegādājot vienkāršotu IT pieredzi.

Uzzināt vairāk par PureSystems (860KB)

PureFlex
Sistēma

IBM PureFlex System skaitļošanu, datu glabāšanas iekārtas, tīklošanu un virtualizāciju nodrošina vienā vienotā pārvaldības konsolē infrastruktūras sistēmā, kas ir īpaši izstrādāta jūsu uzņēmuma resursu nepieciešamības konstatēšanai un paredzēšanai.

IBM Flex System iespējas ir daudz plašākas nekā asmensserveriem, un tā nodrošina vienkārši integrētus izcili efektīvus komponentus, kuros ir ietverti PureFlex un citu PureSystems produktu integrēto sistēmu veidošanas bloki.

Informācija par PureFlex un Flex System

PureApplication
Sistēma

IBM PureApplication System ir platformas sistēma, kas īpaši izstrādāta un paredzēta transakciju tīmekļa un datu bāzes lietojumprogrammām. Darba slodzei piemērotā elastīgā platforma ir izstrādāta tā, lai to būtu viegli izvietot, pielāgot, aizsargāt un pārvaldīt. Neatkarīgi no tā, vai strādājat tradicionālā vidē vai arī privātā mākoņa vidē, šis IBM risinājums var jums nodrošināt izcilus ekonomikas rādītājus IT jomā.

Informācija par PureApplication System

PureData
Sistēma

Tā kā mūsdienās izaicinājumi lielo datu apstrādes jomā pieaug, uz datu centriem attiecināmās prasības ir tik lielas kā vēl nekad. PureData System PureData System ir PureSystems saimes jaunākais produkts. Šī jaunā sistēma ir īpaši optimizēta, lai vienkārši, ātri un iespējami lētāk nodrošinātu datu pakalpojumus mūsdienu sarežģītajām lietojumprogrammām.

Informācija par PureData System

Modeļu jauda

Modeļu pamatā ir iestrādāta pārbaudīta sarežģītu uzdevumu veikšanas paraugprakse un kompetence, ko nodrošinājusi vairāku desmitu gadu laikā sadarbībā ar klientiem un partneriem gūtā pieredze. Mūsu speciālisti šīs zināšanas ir testējuši un optimizējuši, lai izstrādātu konsekventu, politikai atbilstošu metodi, kā ietaupīt laiku un samazināt ekspluatācijas izmaksas

Lietojumprogrammu modeļi

Iepriekš definētas lietojumprogrammu arhitektūras un nepieciešamie platformas pakalpojumi, kurus sistēma izvieto un pārvalda saskaņā ar politiku kopu.

Platformas modeļi

Iepriekš konfigurēti un politikas pārvaldīti platformas pakalpojumi, piemēram, saglabāšana kešatmiņā, kļūmjpārlēce, slodzes līdzsvarošana, drošības risinājumi un lietojumprogrammu pakalpojumu, datu bāzes un ziņojumapmaiņas starpprogrammatūra.

Infrastruktūras modeļi

Automatizēta, politikas vadīta infrastruktūras pārvaldība visos skaitļošanas, uzglabāšanas un tīklošanas resursos.

PureSystems emuāri

Atgriešanās pie pamatinformācijas: kas ir modelis?

Džoijs Bons (Joe Bohn), 2012. gada 23. jūlijs

Uzziniet, kāpēc ir tik svarīgi saprast modeļus, lai izprastu IBM PureSystems.

Jauna lietu kārtība: kompetences modeļi

Andželo Litera (Angelo Littera), 2012. gada 23. jūlijs

Uzziniet, kā modeļi palīdz pārvaldīt IT nozares sarežģītību, samazināt izmaksas un pielāgoties pārmaiņām uzņēmējdarbībā.

  • Džefs Hovards (Jeff Howard),

    IBM sistēmu mārketinga un tehnoloģiju grupas viceprezidents


PureSystems modeļos integrēta kompetence, kurā apvienota labākā pieredze, kas iegūta desmitiem gadu ilgā darbā ar klientiem.

Skatīties videoklipu.

IBM PureSystems speciālistu sērija: modeļu pārskats

Noskatieties Džefa Hovarda (Jeff Howard) un IBM klientu komandas skaidrojumu par kompetences modeļu svarīgo lomu IBM PureSystems